Power Miners Promotional Polybag

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Mietek-NBP

#31 Post autor: Mietek-NBP »

Szukam tego w Radomiu i nie ma ;[ łee.... Mam nadzieje że znajde :P .

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#32 Post autor: Kirysowaty »

A ja jakoś nie czuję chęci posiadania tego potworka... Po prostu nie umiem sobie wyobrazić, do czego tak konkretnie miałby mi się przydać... PM mnie w ogóle nie kręcą, podobnie jka wcześniej Rock Raidersi.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

pfolti
Posty: 17
Rejestracja: 2009-01-19, 22:00
Lokalizacja: Śrem/Poznań
brickshelf: pfolti

 

#33 Post autor: pfolti »

A ja nabyłem Skalniaka :D Bardzo ładny ! Aż mnie teraz korci żeby zakupić jakiś zestaw z Power Miners żeby miał jakiegoś kompana ;) No nic trzeba znów odkładać ;)

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#34 Post autor: Hezar »

Jest! Ja też mam Sulfurix-a!

Wydawca czasopisma pewnie zaciera ręce... ale się zdziwi, gdy zobaczy wyniki sprzedaży następnego numeru XD

Pozdrawiam (:

Hippotam

#35 Post autor: Hippotam »

Hezar pisze:Wydawca czasopisma pewnie zaciera ręce... ale się zdziwi, gdy zobaczy wyniki sprzedaży następnego numeru XD
Nie może zacierać rąk i się potem dziwić ;-) No chyba że przewidujesz wynik poniżej oczekiwań...

Awatar użytkownika
Przemek
Posty: 32
Rejestracja: 2008-01-07, 19:14
Lokalizacja: Poznań

#36 Post autor: Przemek »

pfolti pisze:A ja nabyłem Skalniaka :D Bardzo ładny ! Aż mnie teraz korci żeby zakupić jakiś zestaw z Power Miners żeby miał jakiegoś kompana ;) No nic trzeba znów odkładać ;)
Kupiłeś go w Poznaniu? Jeśli tak to napisz proszę gdzie. Z góry dzięki :)

Ja szukam w kioskach i nie mogę znaleźć.
KKS Lech Poznań

Awatar użytkownika
kenobi8
Posty: 174
Rejestracja: 2009-01-09, 17:37
Lokalizacja: Płock

#37 Post autor: kenobi8 »

U mnie w Płocku jeszcze nie ma. Choć byłem już w kilku sklepach. Dziwne, może już wszystkie wykupione?
Ostatnio zmieniony 2009-03-05, 15:32 przez kenobi8, łącznie zmieniany 1 raz.

pfolti
Posty: 17
Rejestracja: 2009-01-19, 22:00
Lokalizacja: Śrem/Poznań
brickshelf: pfolti

 

#38 Post autor: pfolti »

Przemek pisze:
pfolti pisze:A ja nabyłem Skalniaka :D Bardzo ładny ! Aż mnie teraz korci żeby zakupić jakiś zestaw z Power Miners żeby miał jakiegoś kompana ;) No nic trzeba znów odkładać ;)
Kupiłeś go w Poznaniu? Jeśli tak to napisz proszę gdzie. Z góry dzięki :)

Ja szukam w kioskach i nie mogę znaleźć.
No w wielu miejscach widziałem ! Polecam kiosk przy przystanku Pl. Bernardyński, najlepiej dojechać 16,13,5 ;) nawet na wystawce mają wywieszone ;) Pozdrawiam !

Awatar użytkownika
misiek
Posty: 421
Rejestracja: 2008-05-04, 00:35
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
brickshelf: misiek3000

 

#39 Post autor: misiek »

wszyscy go mają, mam i ja :D kolejna rzecz z gazety dla dzieci po wcześniejszej motorówce z Hugo ;p tylko niewiem czemu babka z kiosku dziwnie sie na mnie patrzyła ;p
FREE HUGS :D

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#40 Post autor: Hezar »

Hippotam pisze:Nie może zacierać rąk i się potem dziwić ;-) No chyba że przewidujesz wynik poniżej oczekiwań...
Teraz zaciera ręce, bo sprzedaż gazetki z Sulfurix-em jako gratis jest fenomenalna.
Zdziwi się zaś gdy zobaczy wyniki sprzedaży następnego numeru - z pewnością będą dużo niższe, no chyba że doda jako gratis innego kamiennego potwora.

Pozdrawiam (:

rh

#41 Post autor: rh »

Zdziwi się zaś gdy zobaczy wyniki sprzedaży następnego numeru - z pewnością będą dużo niższe, no chyba że doda jako gratis innego kamiennego potwora.
Niekoniecznie. Wątpię, by takie czasopismo miało aż tak płynny nakład, by to że kilkudziesięciu z nas mogło wpłynąć na niego w stopniu znaczącym. Generalnie w fazie początkowej nakład czasopisma wynosił 70 000 sztuk. Jest nas tyle by mieć znaczący % w tych 70k?

EDYTA: Wg danych z raportu CR Media Consulting wynika, że sprzedaż w sierpniu 2008 pisma CN wynosiła ok. 42k. Czyli "fenomenalnej" sprzedaży na pewno nie wywołaliśmy. A tyle co widzę, to ogólnie do tego pisma są dodawane różne gadżety.
Ostatnio zmieniony 2009-03-21, 18:37 przez rh, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ