[MOC] Ice Planet - Baza rekrutacyjna

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
dariusz_pl

[MOC] Ice Planet - Baza rekrutacyjna

#1 Post autor: dariusz_pl »

Nie miałem zbyt wiele czasu, żeby stworzyć coś ciekawego, ale mimo to przedstawiam efekt parogodzinnej pracy. Baza kolonizacyjna w konwencji Ice Planet, mojej ulubionej serii.

Scenka przedstawia świeży transport nowych rekrutów, któzy już muszą się uporać z problemami sprawianymi przez chłopców z Blacktron'u. Policjanci starają się pilnować porzadku, ale jak widać z pewnymi problemami. W bazie znajdziemy stanowsiko odpalania rakiet, punkt wydawania sprzętu i obszar z komputerem zarządzającym i dwoma robotami do pomocy w jego obsłudze. Po całej bazie rozmiesczone są roboty, obserwacyjne i pomagające w drobnych pracach. Niestety czarne charaktery namieszaly trochę w elektronice przez co roboty zaatakowały nowych żółtodziobów...

Obrazek

Poniżej jeszcze parę zdjęć:

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 2009-03-21, 14:50 przez dariusz_pl, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#2 Post autor: caro »

Wszystko jest trochę mało czytelne. Mam nadzieje, że reszta zdjęć będzie lepsza.
Powoli Astra GSI

dariusz_pl

#3 Post autor: dariusz_pl »

Rzeczywiście niewiele widać, dlatego dodałem jeszcze parę zdjęć.

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#4 Post autor: Hezar »

W sumie dość ciekawa przeróbka (bo tak chyba bez żadnych wątpliwości można nazwać tego MOC-a) kilku zestawów "Ice Planet".
Fajny pomysł i przyjemne wykonanie - przypominają mi się stare, dobre czasy ;)

Pozdrawiam (:

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#5 Post autor: spacelord »

Strasznie dużo światełek w tej bazie... oryginalny ice-planet chyba mniej miał ;)
no i faktycznie widać zamęt - mogłoby to być bardziej poukładane (może mniej ludzików i robotów), za to ulepszone otoczenie?

No i witamy nowego kosmicznego Budowniczego :)

Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#6 Post autor: caro »

A tak w ogóle to co tam się dzieje? Bo nie mogę się dopatrzeć jakiegoś wątku :)
Powoli Astra GSI

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#7 Post autor: M_longer »

caro pisze:A tak w ogóle to co tam się dzieje? Bo nie mogę się dopatrzeć jakiegoś wątku :)
dariusz_pl pisze:Scenka przedstawia świeży transport nowych rekrutów, któzy już muszą się uporać z problemami sprawianymi przez chłopców z Blacktron'u. Policjanci starają się pilnować porzadku, ale jak widać z pewnymi problemami. W bazie znajdziemy stanowsiko odpalania rakiet, punkt wydawania sprzętu i obszar z komputerem zarządzającym i dwoma robotami do pomocy w jego obsłudze. Po całej bazie rozmiesczone są roboty, obserwacyjne i pomagające w drobnych pracach. Niestety czarne charaktery namieszaly trochę w elektronice przez co roboty zaatakowały nowych żółtodziobów...
?

Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#8 Post autor: caro »

Chodziło mi, że gdyby nie opis to ciężko byłoby się domyśleć o co biega.
Powoli Astra GSI

Awatar użytkownika
Ramzes
Posty: 398
Rejestracja: 2008-04-10, 17:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Kraków
brickshelf: Ramzes
Kontakt:

 

#9 Post autor: Ramzes »

Jakoś nigdy nie miałem okazj inabyć chociażby jednego malusienkiego zestawiku z tej serii, a bardzo mi się ona podobała więc moaj ocena będzie subiektywna troche:)
Otóż, wszystko pięknie ładnie ale zbyt schematycznie, jak wspomniał ktoś z forowiczów.
Jest baza i coś się dzieje - i ot, tyle...
Czekam na kolejne prace z tej serii, może się na nowo zafascynuje:]
pozdrawiam

ODPOWIEDZ