[MOC] Ford Webstera

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

[MOC] Ford Webstera

#1 Post autor: Misterzumbi »

Nie ma co gadac.

Ciezarowka Webstera w kolorze Maersk, dodalem kierunkowskazy, inne lusterka, filtr powietrza, inny komin, inna przekladnia, inne zawieszenie (wyzej, przednia os jest wysunieta o pol studa), inaczej zbudowalem baki, dodalem to i owo i jest.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2009-05-17, 18:42 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 2 razy.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#2 Post autor: glaz_pimpur »

W sumie tylko parę kosmetycznych poprawek i całość wygląda lepiej. Nie podobają mi się tylko nowe lusterka, zwłaszcza to, że nie są równoległe w pionie do kabiny. Najlepiej na plus za to wyszły: kolor szyby, kominy i podest za kabiną.
Klikając sobie za to pomiędzy obydwoma modelami przekonałem się do żółtego koloru kabiny; jest równie klimatyczny jak błękitny. Tutaj model MZ wygrywa tylko naklejkami.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

mucia

#3 Post autor: mucia »

W końcu coś co jest zbudowane w ładnym kolorze. Wielki plus za dużą ilość szczegółów, ponieważ jest na czym oko zawiesić.

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2198
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#4 Post autor: Kubrick »

Pierwszy raz chyba moge to powiedziec z czystym sumieniem.
Adam, zrypales te lusterka xD
Za to kolorek, klima, kominy, filtr powietrza... Te rzeczy sa swietne, moge przymknac oko na lusterka ;]
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Awatar użytkownika
pitrek02
Posty: 880
Rejestracja: 2006-10-05, 19:27
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
brickshelf: pitrek02

 

#5 Post autor: pitrek02 »

Kubrick, lusterka są fajne, mimo iż trochę krzywe. ;)

Filtr powietrza i "bałagan" za kabiną rządzą!

Awatar użytkownika
Webster
Posty: 83
Rejestracja: 2008-01-29, 14:36
Lokalizacja: Ruda Śląska
brickshelf: Wbr86

 

#6 Post autor: Webster »

Czekałem z niecierpliwością na twoją wersję tej ciężarówki. Bardzo fajnie jej w tych kolorach i jednak zrobie nową sesję zdjęć z białymi szybami bo widzę dużą różnicę. Jak pierwszy raz zobaczyłem na jakimś zdjęciu ciężarówkę z tym wąskim zderzakiem pomyślałem że wygląda jakby jej szczękę urwano jednak z czasem zacząło mi się to podobać i na pewno któraś z moich następnych ciężarówek też będzie bez szczęki :P I chyba też zacznę stosować naklejki bo jednak dodają uroku.
Ale te lusterka to chyba dało by się zrobić żeby były prosto?
Jedyne co zauważyłem że nie zrobiłeś to rura idąca od filtra to turbosprężarki. Ale za to ty masz więcej gratów za ścianą ;)

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#7 Post autor: martinbb »

No nie wiem - mi tam jakoś "pełne" zderzaki bardziej odpowiadają :)
Wszystko jest jednak na swoim miejscu, bałagan z tyłu robi wrażenie.

Aaaa no i siodło jakby troszkę za bardzo do przodu wysunięte. (ja zaś swoje za bardzo do tyłu przesunąłem ;) )
Inspired by NavySEALs

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#8 Post autor: Hezar »

Ciężarówka Webstera w Twoim wykonaniu chyba rzeczywiście prezentuje się lepiej.
Przede wszystkim dużo dała inna kolorystyka i większy "bajzel" za kabiną.
Zmiana okolic zderzaka na początku niezbyt przypadła mi do gustu, jednak po dłuższym oglądaniu modelu stwierdziłem, że w sumie jest "okej".
Reasumując: Udana konstrukcja.

Pozdrawiam (:

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#9 Post autor: Misterzumbi »

Webster pisze: Ale te lusterka to chyba dało by się zrobić żeby były prosto?
Jedyne co zauważyłem że nie zrobiłeś to rura idąca od filtra to turbosprężarki. Ale za to ty masz więcej gratów za ścianą ;)
Dalo by... Ale trzeba by sie nagimnastykowac i po jakims czasie odpadaja... Zrezygnowalem z tej rury bo nie znalazlem jej na zadnym zdjeciu, niewiem gdzie ma byc i dakad ma byc zamontowana...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Webster
Posty: 83
Rejestracja: 2008-01-29, 14:36
Lokalizacja: Ruda Śląska
brickshelf: Wbr86

 

#10 Post autor: Webster »

Obrazek tutaj bardzo dobrze ją widać, jak ci zależy żeby ją wbudować moge ci cyknąć zdjęcie jak to u mnie wygląda, chociaż myślę że to zbędne.
Jeszcze raz muszę przyznać że bardzo fajnie ci wyszła, niby taka sama jak moja a jednak całkiem inna :)

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#11 Post autor: Misterzumbi »

Rzeczywiscie... Hmmm... Moze dodam, poki ci znalazlem cos innego, moze do Weekendu zostanie mi na tyle smaku do tych truckow ze uda mi sie cos zlozyc.
Ten krotki zderzak jest przedwszystkim dlatego ze chcialem zeby niebieski byl choc troche inny od tej zoltej. Pozatym wyglada bardziej... hmmm... zuzyta? Niewiem jak to nazwac.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Ramzes
Posty: 398
Rejestracja: 2008-04-10, 17:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Kraków
brickshelf: Ramzes
Kontakt:

 

#12 Post autor: Ramzes »

Wystarczy niewielki lifting i już wszystko pięknie wygląda:) troche specyficzny kolor ale i tak ciezarowka prezentuje się w nim znakomicie!
pozdrawiam
Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#13 Post autor: Misterzumbi »

Kolor jak na tym zdjeciu co zapodal Webster... Jasnoniebieski-zgaszony...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

igor1300

#14 Post autor: igor1300 »

Nie wiem czy to istotne, ale dopatrzyłem się różnego bieżnika na tylnych kołach.
Bardzo fajnie wyszedł Ci ten truck, też zrobiłem podobnego i zainspirowałeś mnie, żeby go wstawić na forum.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#15 Post autor: M_longer »

igor1300 pisze:Nie wiem czy to istotne, ale dopatrzyłem się różnego bieżnika na tylnych kołach.
Tak. Widocznie ciężarówka jest bardzo używana ;)

A tak naprawdę to stary i nowy typ opon.

ODPOWIEDZ