[MOC] Terenowy pojazd gąsienicowy

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Bartex0805
Posty: 197
Rejestracja: 2008-01-21, 16:24
Lokalizacja: Leszno
brickshelf: Bartex0805

 

[MOC] Terenowy pojazd gąsienicowy

#1 Post autor: Bartex0805 »

Witam...
Przedstawiam swoją nową konstrukcję. Tym razem próbowałem zbudować z jednego tylko zestawu inny model. Nie wykorzystałem żadnych innych klocków niż z zestawu 7685 *

Moim założeniem początkowym było zbudowanie wywrotki na gąsienicach tak jak alternatywa modelu z serii Technic 8294. To co powstało z klocków nazwałbym pojazdem wyścigowym na gąsienicach dla trudnej trasy. Dlatego z tyłu jakby spojler, aby nadać szybkości :-D

Dlaczego wyszło to co wyszło ? Podczas budowy około 2,5 godzinnej okazało się że z tyłu nie wystarczy klocków na burty boczne do wywrotu (hmm chyba kiper), dlatego zostało tylko podłoże i dołożyłem niby spojler, aby nie świeciło w tyłu pustką.

Podsumowując podwozie zostało prawie to samo z drobnymi poprawkami co w buldku city. Reszta mojego pomysłu. Nie w nim nic szczególnego. Po krótkim teście jazdy po pościeli wychodzi nieźle. Zapraszam do wszelkiej krytyki, lub do budowy innych modeli z tego zestawu jak i ja to zrobiłem.

* tutaj wyjaśnienie znajdźcie dwa klocki które są z poza tego zestawu można odgadywać dodając komentarz, a ja to zweryfikuje :-)

Obrazek

Link do galerii Brickshelf: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=377787
Ostatnio zmieniony 2009-04-13, 16:51 przez Bartex0805, łącznie zmieniany 3 razy.

rh

#2 Post autor: rh »

Scrat pisze:Zdjęcia pomniejsz zanim jakiś mod zobaczy...
A przy okazji popraw błędy.

Za to co do samego pojazdu. Podoba mi się. Jak na klocki praktycznie tylko z buldka city to niezłe to jest. Są rzeczy, które bym poprawił (np. dodał drzwi - szkoda marnować tych pięknych żółtych drzwi z tego zestawu), ale ogólnie nawet nieźle Ci to wyszło :)

ODPOWIEDZ