Rzymianie

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Nexus 7

Rzymianie

#1 Post autor: Nexus 7 »

Taki drobiazg, czyli figurki Rzymian. Bron, tarcze i helmy pochodza z Brickforge a spodniczki i peleryny z MMCB. Z produktow tej drugiej firmy jestem bardzo zadowolony, jakosc jest wysokiej klasy. Ceny przyzwoite, jedynie realizacja zamowienia troche trwa, wszystko jest robione od konkretne zamowienie, a do tego dochodzi przesylka z Australii.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Przy okazji zakupow w MMCB udalo mi sie zrobic Elvisa i Tajemniczego Fryzjera

Obrazek

Obrazek

rh

#2 Post autor: rh »

Świetni są ;)
Swoją drogą te akcesoria produkowane przez zewnętrzne firmy rewelacyjnie wyglądają.


PS: Skąd wziąłeś suszarkę do włosów? :)
EDIT: już odnalazłem :)
Ostatnio zmieniony 2009-04-13, 00:18 przez rh, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#3 Post autor: PatrykZ »

Ten pierwszy z gladiusem to centurion?

Nexus 7

#4 Post autor: Nexus 7 »

Tak, centurion.

Mateus323

#5 Post autor: Mateus323 »

Fajnie to wygląda, ale ja osobiście, raczej nie lubię mieszania LEGO z innymi markami.

Awatar użytkownika
FastER
Posty: 180
Rejestracja: 2008-10-01, 17:33
Lokalizacja: brać na to pieniądze?
brickshelf: FastER

 

#6 Post autor: FastER »

Obłędne!!! Super minifigi, ale najbardziej (bardziej od Rzymian) podoba mi się ten fryzjer, kryje w sobie jakąś tajemnice :P
A mi się podoba, że ktoś robi akcesoria do minifigów, bo oprócz większego zaplecza które te firmy nam oferują, to być może ich produkcja działa motywująco na LEGO i myślą bardziej intensywnie nad nowymi rzeczami ;)
Pozdrawiam.

Mateus323

#7 Post autor: Mateus323 »

może i tak :) ale ja nie lubię rzeczy nie-lego :D

Awatar użytkownika
nori
Adminus Emeritus
Posty: 931
Rejestracja: 2005-02-02, 12:12
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: nori-gallery

 

#8 Post autor: nori »

Naprawdę ciekawie to wygląda, szczególnie Rzymianie. Choć także nie jestem zwolennikiem mieszania lego z nie-Lego (wiem że przez fanów Brickforge jest ogólnie akceptowalny) to trzeba przyznać że jednak brakuje takich akcesoriów w oficjalnym asortymencie.
Z MMCB mam pierwszy raz styczność, możesz napisać coś więcej na temat tych pelerynek ? Materiał jest podobny do tego znanego z oficjalnych zestawów (np.: żagle) ?
Recenzje i ciekawostki ze świata LEGO: 8studs

lolas

#9 Post autor: lolas »

Pelerynki sa zrobione z materialu bardzo podbnego do tego, ktory Lego uzywa do produkcji swoich pelerynek. Bardzo przyzwoicie jest to wszystko wykonane, tylko faktycznie dlugo czeka sie na realizacje zamowienia (ale o tym sprzedawca uprzedza mailowo)

meitner99

#10 Post autor: meitner99 »

Jak wysokie są koszty związane z wysyłką oraz jak długo czeka się na przesyłkę?

*Bardziej zależy mi na opinii kogoś z Polski

ODPOWIEDZ