[MOC] Packard

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

[MOC] Packard

#1 Post autor: glaz_pimpur »

Witam
Wreszcie udało mi się przełamać moją wrodzoną niechęć do aparatów i pstryknąć parę fotek konstrukcji, która już zaczynała się mi kurzyć na półce. Głównym powodem dla których zdecydowałem się na ten model były jasne opony, które dosyć tanio udało mi się zdobyć na allegro i które ładnie komponują się z czarną karoserią. Model robiony "na oko", podejrzewam, że proporcji dokładnych nie trzyma. Mieszczą się za to w środku ludziki (z przodu nawet 2 obok siebie), koła się kręcą, drzwi otwierają. Mafia może się ścigać.

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
GALERIA już upubliczniona.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#2 Post autor: Ither »

dobry jest, ale szczerze powiedziawszy, to na pierwszy rzut oka przypomina mi raczej samochód z korowodu pogrzebowego niż automobil mafijny :D Może szło by go troszkę skrócić?

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#3 Post autor: PatrykZ »

Bardzo elegancka limuzyna. Brakuje tylko szyb :-)

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#4 Post autor: glaz_pimpur »

PatrykZ pisze:Brakuje tylko szyb :-)
Nie miałem żadnej, która pasowałaby na przód. A skoro tej nie ma to z reszty zrezygnowałem:) Być może wersja 2.0 będzie takowe posiadać.
Ither pisze:Może szło by go troszkę skrócić?
Możnaby, ale po co? Były też takie długie wersje. Rozważę to przy ww wersji 2.0;)
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

STING

#5 Post autor: STING »

Koło zapasowe według mnie ni jak ma się do pozostałych...

ODPOWIEDZ