8400 Space Speeder

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Piterko
Posty: 533
Rejestracja: 2008-08-23, 09:33
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
brickshelf: piterkotm

 

#16 Post autor: Piterko »

A figurka Catwoman to niby dla dzieci co? XD

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#17 Post autor: grevious27 »

Ludzik podoba mi się, a impuls jak impuls, kilka klocków jakoś złożonych :p Jak tylko space police zawita do Polski od razu kupie.
Why so serious?

crises

#18 Post autor: crises »

grevious27 pisze:a impuls jak impuls, kilka klocków jakoś złożonych
Nie do końca się zgodzę, że "jakoś". Nawet w takim małym zestawie projektanci wcisnęli pierwiastek bawialności. Otóż działo może poruszać się w pionie i wysuwać nieco do przodu dzięki mocowaniu na droid armach. Wiem, że to niewiele, ale element ruchomy dodaje zbaweczce uroku.

meitner99

#19 Post autor: meitner99 »

Zestaw jak każdy inny impuls, więc dodatek do figurki średniej jakości. Jednak wart kupienia ze względu na cyklopa .)

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#20 Post autor: Mikolaj »

Kask jest świetny, ludzik jest niezły, ale klocki nieciekawe.
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 59
Rejestracja: 2008-07-25, 19:24
Lokalizacja: Poznań

#21 Post autor: Kasia »

Jakoś ten zestaw do mnie nie przemawia. Cyklop bez specjalnych rewelacji, a to coś na czym się przemieszcza po prostu jest paskudne.

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#22 Post autor: Kirysowaty »

Kolejną rzeczą, która mi się nie podoba w nowej "kosmicznej policji" (cudzysłów walnięty specjalnie), jest rasizm. Dlaczego policjantami są ludzie, a przestępcami wyłącznie przedstawiciele obcych ras? W starej SpacePolice byli tylko ludzie, policja uganiała się za tymi z Blacktron i szpiegami ze Spyrius. A tutaj? Eeeech...

O paskudnym ludziku i drastycznie małej ilości części w impulsie nie ma co się powtarzać.
Ostatnio zmieniony 2009-05-16, 10:18 przez Kirysowaty, łącznie zmieniany 1 raz.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#23 Post autor: M_longer »

Kirysowaty pisze:O paskudnym ludziku i drastycznie małej ilości części w impulsie nie ma co się powtarzać.
Ja nie oczekiwałbym drastycznie dużej ilości części po IMPULSIE...
Kirysowaty pisze:Dlaczego policjantami są ludzie, a przestępcami wyłącznie przedstawiciele obcych ras? W starej SpacePolice byli tylko ludzie, policja uganiała się za tymi z Blacktron i szpiegami ze Spyrius. A tutaj? Eeeech...
Bo kiedyś to było lepiej, a nie to co teraz!!1!

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#24 Post autor: lugomina »

Ha ha jaki okropnis :)

Tors podoba mi sie jedynie z tylu! Przepiekny kregoslup! Za to przod bede musiala chyba oczyscic z tego oka paskudnego. Pysk smieszny, ale trudno z nim cos zrobic oprocz Randki w Ciemno :D
Spodenki cyklopa za to full wypas, luksusowe! Pierwsze takie ladne w impulsie widze! Spodenki w sam raz dla wszystkich orkow i zlych czarownic i harleyowcow (o ile to nie to samo) :)

Jak dla mnie plusy:
+ciekawy helm
+kregoslup z tylu torsu (ze tez alieny sa strunowcami, no no:)
+spodenki przesliczne
+czarna luneta
+odrobina klockow, a same przydatne. Halfpinami nie gardze :)

Minusy to przod torsu - jaka szkoda, ze nie jest to zolta wersja golego torsu rozowego miesniaka z IJ!
I trudny do zastosowania, ale bardzo pocieszny pysk (waham sie).

Oczywiscie impulsik impulsywnie kupie jak tylko sie pojawi. Dzieki za recke!
Ostatnio zmieniony 2009-05-16, 15:24 przez lugomina, łącznie zmieniany 2 razy.
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

lordofdragonss

#25 Post autor: lordofdragonss »

lugomina pisze:Ha ha jaki okropnis :)
Spodenki cyklopa za to full wypas, luksusowe!
Moim zdaniem są beznadziejne- Wystarczy je przepiąć do czegoś innego i czaszka bedzie przepołowiona...
lugomina pisze: +kregoslup z tylu torsu (ze tez alieny sa strunowcami, no no:)
Chyba kręgowcami Lugomino :D

crises

#26 Post autor: crises »

lordofdragonss pisze:lugomina napisał/a:

+kregoslup z tylu torsu (ze tez alieny sa strunowcami, no no:)

Chyba kręgowcami Lugomino :D
Jesli kręgowcami, to nie mają wyjścia - strunowcami też muszą być. Przynajmniej według ziemskiej systematyki.

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#27 Post autor: Kirysowaty »

M_Longer pisze:Ja nie oczekiwałbym drastycznie dużej ilości części po IMPULSIE...
No tak. Ale są impulsy, gdzie jest 17 części, 13, w tym jest 10 - a już niedługo będziemy płacić 12zł za 3 elementy z takim tandetnym minifigiem.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#28 Post autor: M_longer »

Kirysowaty pisze:Ale są impulsy, gdzie jest 17 części, 13, w tym jest 10 - a już niedługo będziemy płacić 12zł za 3 elementy z takim tandetnym minifigiem.
Ale tu jest zupełnie nowa część, która wymagała zupełnie nowej formy. Już to kiedyś przerabialiśmy...

ODPOWIEDZ