[Zawody] GP Mazowsza 2009 - wyścig 2

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2142
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

[Zawody] GP Mazowsza 2009 - wyścig 2

#1 Post autor: smyk »

WYNIKI dla niecierpliwych

I co ja mam powiedzieć? Tyle lat walki o estetykę, realizm, skalę, czy przestrzeganie regulaminu i potem przychodzi taki jeden i robi brjuuummmm po wszystkim...

Ale obiecał, że już nie będzie tym jeździł, ufff


A poza tym to były dwa bardzo sympatyczne piaszczyste odcinki i kawałek fajnej zabawy. Dużo dobrych nowych maszynek i jedna pralka, której nie mieliśmy siły nosić.

Słowa uznania dla Mańka - świetna maszyna i gdyby nie pech na pierwszym odcinku, to kto wie!
Ostatnio zmieniony 2009-06-23, 18:30 przez smyk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Atros
VIP
Posty: 803
Rejestracja: 2009-04-08, 19:03
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Atrx
Kontakt:

 

#2 Post autor: Atros »

Jednak Aro, a spodziewałem się wygranej Lomero, miał chyba wszystkie czasy najlepsze
Dziwne te przeliczniki...

Gratulacje Aro, a dla nas nauka taka, że trzeba będzie pomyśleć o wywaleniu jednego silnika jeśli chce się mieć sensowny przelicznik i nieodpadające koła ;)
Ostatnio zmieniony 2009-05-16, 16:53 przez Atros, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#3 Post autor: M_longer »

Film... i zdjęcia..
Chcę zobaczyć jak sobie radził S. Zając!

Awatar użytkownika
Lomero
Posty: 355
Rejestracja: 2004-10-14, 08:40
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Lomero

 

#4 Post autor: Lomero »

Gratulacje Aro!

Dziękuję wszystkim za spotkania, było super :) Szkoda, że MAZ Emilusa zawiódł, bo wyglądał naprawdę imponująco.
Lomero

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#5 Post autor: Jerac »

Wiecie co, te wyniki to sobie możecie o kant tylnej części ciała potłuc. Ja rozumiem że na szybko, ale wystarczyłoby poświęcić dodatkowych 5 minut żeby to jakoś poukładać. Tabelka jest katastrofalnie nieczytelna, nie ma opisów, w zasadzie poza czasami i masami to reszta danych wygląda jak wartości losowe. Jakieś niedoliczone wartości, wynik podany z tuzinem miejsc po przecinku, linie układające się w malowniczy labirynt... że już nie wspomnę że wcale nie wygrał ten kto przejechał trasę najszybciej, no ale o pamiętam że wymyśliliście jakieś przelicznikowe haxy coby wszyscy nie budowali tego samego. Na szybko czy nie, to jest skrajnie nieprofesjonalne.

"TZSRST" jest wprost epickie.

Małe sprostowanie: Okazało się przypadkiem że mój firefox na coś mocno cierpi. Ja to widzę o tak...
Ostatnio zmieniony 2009-05-16, 19:07 przez Jerac, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#6 Post autor: glaz_pimpur »

Jako kibic muszę powiedzieć, ze było bardzo wesoło i emocjonująco. Filmy, które kręcił mój syn Michał, niestety raczej nie nadają się do publikacji. Za to cały czas mi nudzi, żeby kupić zestawy zdalnie sterujące.
PS. Widzę, że wbrew przepowiedniom Aro, "pralka" Emiliusa zdobyła więcej punktów niż "solidne 4":)
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2142
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#7 Post autor: smyk »

Jerac pisze:to jest skrajnie nieprofesjonalne.
To prawda - nikt nam za to nie płaci. To prawda - to jest na szybko. To prawda - że konstruktywna krytyka czasami pomaga.

aro_kal
Posty: 436
Rejestracja: 2006-02-07, 14:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: aro-kal

 

#8 Post autor: aro_kal »

Gratuluję zwycięzcy. Pierwszy raz w 100% szczerze. Wspaniała wygrana. Jeszcze ta nieprzychylność, z którą spotykasz się na zawodach, mimo że Ty kipisz aż miłością do innych uczestników. Dałeś czadu. Kocham Cię.

Mariola z Lublina

PS. Przed moim bratem nie przyznawaj się, że lubisz klocki lego. On coś cięty na afoli. Ostatnio jednemu takiemu ode mnie ze wsi obił gębę. Znasz jakiegoś Emila?


Wreszcie jakieś konkretne punkty wpadły na moje konto. Mnie tu smyk męczy bym nie jeździł moim krokodylem, ale to dlatego że on nie wie jak ma z nim wygrać. Przecież volvo jest piękne. Coś mi się zdaje, że smyka aż trawi zazdrość, że można zbudować coś tak ładnego. Ja to widzę. Mnie nie oszukasz.

Dziękuję wszystkim, że na zawody przynieśli badziew, który tak łatwo przyszło pokonać.

A tak zupełnie serio - Maniek i Lomero mają wspaniałe, skuteczne i ładne wozy. Wiedziałem i widziałem, że unimog Lomero jest niesamowity. Wynik Mańka mnie nieco zaskoczył. Może za mało koncentrowałem się na Jego przejazdach i nie spostrzegłem jak dobry to pojazd.

Dziękuję oczywiście za spotkanie. Do zobaczenia niedługo. Niech moc będzie z Wami.
Ostatnio zmieniony 2009-05-16, 17:56 przez aro_kal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pietruch
Posty: 1379
Rejestracja: 2004-12-25, 17:06
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Pietruch-15

 

#9 Post autor: Pietruch »

Dziękuje za wspaniałe spotkanie. Znowu był ubaw i super docinki. Dziwię się że to brzydkie wygrało. :P Zazdrość mnie bierze, bo też chciałbym pojeździć, ale dobrze że Sariel miał coś lepszego. :D Dzięki i do zobaczenia na następnych zawodach.
Pozdrawiam,
Maciej

Awatar użytkownika
ManiekManiak
Posty: 814
Rejestracja: 2008-09-07, 21:00
Lokalizacja: Ostrołęka
brickshelf: ManiekManiak

 

#10 Post autor: ManiekManiak »

I znowu poziom wysoki, ciężkie trasy i dobry klimat. Super impreza.

Może słów kilka o maszynach, bo sporo newsów nawet.
Duke'owy odskocz niestety taki skoczny nie był, ale to zasilanie zawiodło. Mimo wszystko uważam, że jednak XL'e w napędzie są lepsze. Za to wyciągarką to nawet Emilową pralkę by przez strumyk przeciągnął.
No właśnie, pralecka, w sumie to tylko jeden problem miała, koła. Podmiana na wypełnione 94.8 rozwiązałaby 90% problemów wozu na tych trasach. Ale! Szacunek za rozmiar i ilość pracy włożonej w budowę.
Smyk i Aro, tu mi dzwoni taka nuta: "ale to już było..." :) Ten wijący się łamaniec, mimo że staruszek to świetny zawodnik jest. A Prezes zawodów powinien w końcu zainwestować w nowe zębatki, a nie jeździć na jakiś wątpliwych trykaczach. Jak będą nówki błyszczące to nie będzie trzeba nogawką zakrywać :P
Atr'owy MAZ bardzo mi się podoba, szybki jest, nie staje na przeszkodach i wygląda bardzo ładnie. Szkoda tylko, że przelicznik taki niełaskawy.
Unimog Lomero nieco mnie zaskoczył, myślałem - jest ultralekki i na jednym XL'u, a w tabeli czytam, że nim targają nim 2 XL'e. Teraz się nie dziwię, że nie wygrał miażdżącą przewagą jak TT. Anyway jest świetny wizualnie, szybki i dobrze jeździ. Widziałem już auta z basenem, ale z własną prywatną piaskownicą to mi się nie zdarzyło:) Jak go dociążysz dwoma BB do zasilania balastów typu światła będzie wygrywał.

Udane zawody, 2 odcinki nawet mi się udało zgarnąć, szkoda tylko, że na pierwszym nie pykło:/
Ogromne dzięki za spotkanie, kolejny raz było zabawnie, czasem ekstremalnie i nieco zgryźliwie:) Do czerwca.

Fistach

#11 Post autor: Fistach »

Gratuluję zwycięzcy :) Czekamy na zdjęcia ale to jak będzie BS czynny jak mniewam.
Jerac pisze:Małe sprostowanie: Okazało się przypadkiem że mój firefox na coś mocno cierpi. Ja to widzę o tak...
firefox cierpi na bycie firefoxem :)

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#12 Post autor: Sariel »

Dobra chłopaki, zmotałem video. Uważam, że ma duży walor edukacyjny, bo można się np. dowiedzieć co to jest psitafon.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bMY8BIxRQcQ[/youtube]

Fistach

#13 Post autor: Fistach »

I tak najlepszy był Emilus próbujący przepchnąć drzewo :) Prawie sięudało :)

Gratulacje tras bo naprawdę fajne były

Awatar użytkownika
pitrek02
Posty: 880
Rejestracja: 2006-10-05, 19:27
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
brickshelf: pitrek02

 

#14 Post autor: pitrek02 »

Trasy były świetne, mam nadzieje że tak samo udane, będą za tydzień w Chorzowie!

Chciałbym dodatkowo pochwalić unimoga Lomero. Wygląda super i z tego co widzę radzi sobie równie dobrze! :)

Gratulacje dla zwycięzcy! Krokodylek po raz kolejny pokazał co potrafi!

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 2009-05-16, 22:05 przez pitrek02, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
FastER
Posty: 180
Rejestracja: 2008-10-01, 17:33
Lokalizacja: brać na to pieniądze?
brickshelf: FastER

 

#15 Post autor: FastER »

Potwierdzam, trasy super, jak zresztą widać i atmosferka fajna ;)

Chciałbym... Baa, ja żądam! Zdjęć tego cudnego Unimoga, obojętnie czy na BS czy nie! Lomero- brawa z ukłonami!

I żałuję trochę, że nie wygrał Emilus... Bo to on pokazał coś najbardziej innowacyjnego.

Smyk- nie robisz nowej trialówki? Bo ta już się opatrzyła. I jeszcze dochodzą do tego skargi na Twoje zębatki... No wiesz, nie spodziewałem się ;D A gacie pana z lego wciąż mnie przerażają :P

Aro- powrót do korzeni, jak widać opłacalny.

Atr- MAZ mi się kurczę spodobał, naprawdę! I podobnie jak pozytywne zmiany w trucku Mańka.

Kurczę, przybliżcie mi warszawę, albo chociaż wybudujcie autostradę dla rowerów...
Pozdrawiam! :]

ODPOWIEDZ