[MOC] Raj na Ziemi

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

[MOC] Raj na Ziemi

#1 Post autor: Ither »

Moc powstał w 6h. Ale bez żadnej przerwy, 6h ciężkiej i uczciwej pracy nocną porą. Zbudowałem go jakiś tydzień temu, ale dopiero dzisiaj zrobiłem jakieś ładne zdjęcia, korzystając z przepięknej aury pogodowej.

zbudowane jest to na płycie o podstawie 32x32, na początku miało iść na konkurs, ale użyłem kilku części, których w piratach nie ma (skosy robiące za fale, granatowe serki, kilka klocków robiących za kamienie, kwiatki), a Andzia przesunęła termin na koniec czerwca, więc potraktowałem tego moca jako trening.

Generalnie jestem zadowolony. Zbudowałem swój pierwszy wodospad, który wygląda całkiem wodospadowo, troszkę pomodyfikowałem naturę wody. Starałem się, żeby było jak najwięcej natury: zwierzątek, zieleni.

Oh i jest to chyba pierwszy MOC z syreną na forum, ale nie widać jej na pierwszy rzut oka ;)

obrazek:
Obrazek

GALERIA, jak ocenzurują.

Deeplinki:
od 1 do 9 i od 910 do 915
http://www.brickshelf.com/gallery/Ither ... land/1.jpg
http://www.brickshelf.com/gallery/Ither ... nd/910.jpg

Zapraszam serdecznie do komentowania ;)
Ostatnio zmieniony 2009-05-18, 22:35 przez Ither, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Robson
Posty: 709
Rejestracja: 2006-08-31, 21:57
Lokalizacja: Łódź-Bałuty
brickshelf: robson1903
Kontakt:

 

#2 Post autor: Robson »

Ither pisze:Moc powstał w 6h. Ale bez żadnej przerwy, 6h ciężkiej i uczciwej pracy nocną porą.
Ło ja pierdykam, koksisz ...

Co do Moca, bardzo ładnie. Dodał bym troche tr klocków na wodę w różnych odcieniach. Oraz wiecej kolorystyki na "ziemię"
Cb1100RR

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#3 Post autor: Ither »

trans blue bricków prawie nie posiadam, więc nie chciałem wstawiać 'kilka' byle jak rzuconych klocków. Co do ziemi - planowałem użycie round platów 1x1 czarnych, ale tych także mam za mało, ledwie kilkanaście, a brązowych i tan nie posiadam wcale.

ODPOWIEDZ