[MOC] Konie mechaniczne

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

[MOC] Konie mechaniczne

#1 Post autor: KUKUS »

Witam!
Q- znany skądinąd Wam władca Stereofanów potrzebował szybkiej i lekkiej jednostki do przewozu żołnierzy. Maszynę wzorował na ziemskim koniu.

Obrazek
GALERIA

Obrazek Obrazek Obrazek

...na tytułowym zdjęciu widzicie Staszka, głównego inżyniera projektu...

...mechaniczne konie mogą transportować zarówno bagaże żołnierzy, jak i ich samych. Dzięki specjalnym noktowizorom wbudowanym w głowach tych maszyn można łatwiej orientować się w terenie... i wykryć niewidocznego wroga. Na wypadek wrogiego ataku wystarczy uruchomić laser znajdujący się w oczach; gdyby to nie pomogło, rakietnice tworzące ogon powinny załatwić sprawę ;)

Z góry przepraszam za jakość zdjęć- tam gdzie je robię, nie mam możliwości użycia lamp...

pozdrawiam ;)
Ostatnio zmieniony 2009-06-06, 18:08 przez KUKUS, łącznie zmieniany 1 raz.

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#2 Post autor: spacelord »

Fajny pomysł. Konie dość ciekawe, ale jak się nimi steruje? skoro są mechaniczne, mogłyby mieć jakiś pulpit czy coś... najmniej mi się podobają głowy - takie coś nie-głowowe :/

Eh, a ten laser w oczach i rakietnice w ogonie - to dość przesadzone ;)

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#3 Post autor: lugomina »

Bardzo fajne, mechaniczne hieny apokalipsy :)))

Konie ziemskie są jakby wieksze (wielki tulow a nie tylko same szyje:) patrz na dziela Zgredka :)
Ostatnio zmieniony 2009-06-08, 00:15 przez lugomina, łącznie zmieniany 1 raz.
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#4 Post autor: KUKUS »

Przyznam się, że nie siedziałem zbyt długo nad MOC-em, to miała być tylko rozgrzewka do czegoś większego ;) Głowy też wydają mi się takie średnie... ale rakiety i lasery muszą być ;)

Zgredek buduje cudowne konie, ale Q nie zależy na pięknie- woli on konie z "niskim podwoziem" ;)

Dziękuję za komentarze ;)

ODPOWIEDZ