[MOC] Mini Market z własnym pieczywem

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
rasch22

[MOC] Mini Market z własnym pieczywem

#1 Post autor: rasch22 »

Witam

Praca powstała na konkurs Andzi. Powstawała przez ostatnie trzy tygodnie, a to chroniczny brak czasu,a to lodówka mi się nie podobała. A to źle podzielone pomieszczenie.I tak budowałem i rozkładałem, i znów od nowa. A że mogę budować tylko wieczorami i w nocy a zasób klocków nie jest taki jaki bym chciał, więc wyszło jak wyszło. Z kilku pomysłów jestem dumny, ale wiele rzeczy bym też zmienił gdybym tylko miał więcej klocków w takim a nie innym kolorze.No ale po kolei.

Oto widok całości

Obrazek

Front
Strona wsch-pld
Taras
Wewnątrz

Obrazek

Obrazek

Galeria - jak się upubliczni

Dla niecierpliwych Zdjęcia ponumerowane kolejno od 1 do 14
Szczególnie zadowolony jestem z kibelka :)

Obrazek
- inspiracją był KIBELEK stworzony przez pewną panią z Kanady

Jak tylko będzie pogoda i czas to zrobię zdjęcia przy świetle dziennym i podmienię , teraz by wyrobić się w terminie musiałem opublikować te robione dziś wieczorem
Mam nadzieje że wam się spodoba
Ostatnio zmieniony 2014-01-25, 11:08 przez rasch22, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#2 Post autor: glaz_pimpur »

Całkiem niezły MOC. Zwłaszcza w środku, nie tylko ze względu na dużą ilość drogich klocków "spożywczych". Wygląda tak jak powinien wyglądać spożywczak. Podobają mi się lodówki i piekarnia. Proste ale skuteczne rozwiązania. Nie wiem tylko czy potrzebna była ta mieszkalna(?) góra, nie wystarczyłby płaski dach? A jeśli już piętro bez tarasu tylko jedne ściany od parteru do samej góry. Ja wiem, że byłby brzydki, ale takie właśnie są polskie sklepy.

UPPS
Dopiero teraz się połapałem, że komentując MOCE pomyliłem 2 osoby za co je bardzo przepraszam. Tekst poprawiłem.
Ostatnio zmieniony 2009-08-04, 14:24 przez glaz_pimpur, łącznie zmieniany 1 raz.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
OmenGda
Posty: 873
Rejestracja: 2007-02-05, 21:58
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: OmenGda

 

#3 Post autor: OmenGda »

Super praca, jak zobaczyłem Twój sklep, to mi się trochę odechciało mój budować :)
Zacznę od okien, które dają sporo światła do sklepu, te duże szyby dają wspaniały efekt.
Spora dawka zieleni hmmm marzy mi się tyle zieleni, niestety nie mam ani jednego kwiatka - szkoda tylko, że same białe... lepszy kontrast by dały różnokolorowe :(
Wielki PLUS za kosze z warzywami, za kodówkę z morożonkami, kucharza wraz z jego zapleczem, piec - rewelacja, no i lodówki z napojami. Zadbałeś o mnóstwo szczegółów!!!
A jak zobaczyłem spowalniacz na drodze dojazdowej do "magazynu" to już mi ręce opadły :)
Doskonała praca i szczerze powiem, że bardzo mi szkoda, iż nie zgłosiłeś się na moc miesiąca. Nie wiem czy tak można, ale dowiedz się, czy możesz z tą pracą startować na moc kolejnego miesiąca, może się tak da. Na pewno dostaniesz mój głos!
Pozdrawiam i oby tak dalej
Ostatnio zmieniony 2009-08-03, 10:24 przez OmenGda, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie jest sztuką trafić w muchę przednią szybą...
Sztuką jest, zrobić to boczną!

Misaki
Posty: 85
Rejestracja: 2007-09-23, 17:34
Lokalizacja: Sosnowiec
brickshelf: Misaki

 

#4 Post autor: Misaki »

Praca ładna. W środku zadbałeś o dużo szczegółów. Jednak, żeby to przypominało typowy mini market to zamiast budować piętro mogłeś poszerzyć sklep, żeby miał więcej powierzchni. Dodać jeszcze np stoisko mięsne :)

rasch22

#5 Post autor: rasch22 »

Witam.
Dziękuję za komentarze, niestety na zdjęciach nie widać ale część "mieszkalna" to tak na prawdę część biurowa, urządzona tak by szefostwu w trackie pilnowania interesu było komfortowo i nie brakowało miejsca.gdy będę rozbierał tego MOCa to zrobię zdjęcia biura i u aktualnie galerie

Awatar użytkownika
OmenGda
Posty: 873
Rejestracja: 2007-02-05, 21:58
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: OmenGda

 

#6 Post autor: OmenGda »

mogłes zrobić tak, by góra się podnosiła :) nie musiał byś go rozwalać by zrobić fotki :)
Nie jest sztuką trafić w muchę przednią szybą...
Sztuką jest, zrobić to boczną!

rasch22

#7 Post autor: rasch22 »

OmenGda pisze:mogłes zrobić tak, by góra się podnosiła :) nie musiał byś go rozwalać by zrobić fotki :)
niestety zabrakło tilesów, by to jako tako wyglądało, aczkolwiek zdjęcie dachu to nie problem bo jest jedna część nakładana tylko a druga leży na wystających skosach tylko że jest obudowana skosami dookoła by wyglądało estetyczniej

ODPOWIEDZ