[MOC] Unimog 1600

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#46 Post autor: Sariel »

aro_kal pisze:nie ma możliwości by spadła.
Buu. To poważny cios dla rozrywkowości całego TrTr.

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2137
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#47 Post autor: smyk »

Muszę przyznać, że maszyna po przebudowie prezentuje się wybornie. Poprzednik był zbyt jaskrawy i nieco pokraczny z racji małej długości. Teraz dzięki przedłużeniu nabrał klimatu, a dzięki plandece zmieniły się proporcje kolorystyczne, dzięki czemu pomarańcz kabiny w pełni wybrzmiewa.

Skrzynia biegów chyba się sprawdziła, bo nie generowała oporów, ani nie wywoływała awarii. To chyba najważniejsze w przypadku tego podzespołu. A że już wcześniej miałeś zaawansowane podwozie, to na zawodach wyniki były bardzo konkurencyjne.

Może nawet zaryzykuję stwierdzenie, że obecnie twoje U1650 to najlepsza (estetyka+funkcjonalność) trialówka w Polsce. Łeb w łeb i o długość przełożenia zjazdowego z T815 Fiołkowego i z Mogiem TT.

Gratuluję!
Tak trzymać :)

Awatar użytkownika
TT
Posty: 1181
Rejestracja: 2004-05-27, 13:52
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: TT

 

#48 Post autor: TT »

Aro Twój Unimog po przebudowie jest świetny. Jego osiągi dorównują urodzie i na odwrót. Maszyna jest bardzo stabilna, bardzo mocna, potrafi być bardzo szybka, jest zwinna itp. itd.
....ale od początku. Gdy tylko usłyszałem plotki, że przedłużasz 1600 i dodajesz skrzynie biegów to już wiedziałem co się będzie działo :-) Wiem, że potrafisz genialnie budować, lecz nic się nie poradzi gdy maszynę ograniczają pewne mankamenty oryginału. Np. star- jego zwisy itp. pierwsza wersja unimoga - długość, koła. Musisz lepiej dobierać modele jakie planujesz wybudować :-) Za wykonanie jestem pewny.

Gratuluje!
Pozdrawiam,
Tomek

ODPOWIEDZ