[MOC] Nexon

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Filozof
Posty: 231
Rejestracja: 2009-05-15, 23:35
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: filozof33

 

[MOC] Nexon

#1 Post autor: Filozof »

Obrazek

W 2012 okazuje się dlaczego nagle skończył się kalendarz Majów - był to kalendarz odliczający do kolejnego spotkania z Kosmitami.
Przywódcy krajów całego świata połączyli siły i zawarli traktat pokojowy oraz handlowy z obcymi.
Oni nauczyli nas wielu nowych rzeczy, w tym jak osiągnąć nadpszestrzeń.


Nexon
Transporter kosmiczny wyposażony w ogromny silnik (z którego jestem dumny :D ) i podstawowe uzbrojenie.
Dwa tile 1 x 2 mają prezentować transportowane w tym wypadku kontenery.
Model nie posiada jakiegokolwiek "zwykłego" plate'a lub bricka
(Na wszystkich zdjęciach można zauważyć plate 1 x 2 w kolorze smoke - zauważyłem ten błąd dopiero po zrobieniu zdjęć.
Wstawione zostało więc zdjęcie konkursowe z czarnym tile 1 x 2. Dzięki temu spełnia wymagania bonusu)

Galeria Flickr
Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.
Ostatnio zmieniony 2009-10-31, 22:30 przez Filozof, łącznie zmieniany 5 razy.

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#2 Post autor: spacelord »

Wg mnie mogłeś wybrać lepsze zdjęcie na główne... choćby to

Jakby jeszcze było jakieś ładne kosmiczne tło to też by lepiej było... A co do statku - to nawet ok, kto by pomyślał że z bioniclowych nóg można dziób statku zbudować... ale mógłby być nieco większy - tzn więcej zwykłej klockowej zabudowy - może by lepiej wyglądał...

Awatar użytkownika
Filozof
Posty: 231
Rejestracja: 2009-05-15, 23:35
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: filozof33

 

#3 Post autor: Filozof »

spacelord pisze:Wg mnie mogłeś wybrać lepsze zdjęcie na główne... choćby to

Jakby jeszcze było jakieś ładne kosmiczne tło to też by lepiej było... A co do statku - to nawet ok, kto by pomyślał że z bioniclowych nóg można dziób statku zbudować... ale mógłby być nieco większy - tzn więcej zwykłej klockowej zabudowy - może by lepiej wyglądał...
Dzięki!
Tło nie najlepsze, ale przy tamtych warunkach na białym tle nie rozróżnilibyście tła od białych części!
A od pomysłu użycia nóg rozpoczęła się budowa statku ;)
Dzięki, zapraszam do komentowania!

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2137
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#4 Post autor: smyk »

Trzeba przyznać, że pomysł na użycie bioniclowych części genialny. Dzięki temu całość nabiera nieklockowego, kosmicznego charakteru. Podoba mi się to :)
GPM '07#2 | '08#2 | '09#5 | '10#3 | '11#4
LTTC '11#6 | '12#2 | '13#3 | '14#3 | '15#3 | '16#2 | '17#4 | '18#4 | '19#11 | '20#7 | '21#9

ODPOWIEDZ