[MOC] Ciężki Transporter Klasy Szerszeń - Typ II

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
crises

[MOC] Ciężki Transporter Klasy Szerszeń - Typ II

#1 Post autor: crises »

[URL=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=10266]Statek transportwoy USB[/URL] wyewoluował w coś takiego:

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Pierwszy raz robiłem zdjęcie z ciemnym tłem. Znalazłem fajne papiery kolorowe i pewnie będę Was raczył różnymi tłami co jakiś czas.

Przy statku najbardziej się namęczyłem nad tymi małymi latadłami przyczepionymi na tyłach. Musiały być odpowiednio małe, żeby pasowały skalą do calości.

Awatar użytkownika
bartek_mi
Posty: 286
Rejestracja: 2007-12-03, 14:11
Lokalizacja: wawa
brickshelf: bartekmi

 

#2 Post autor: bartek_mi »

no ladne - zbita konstrukcja.
lubie te Twoje budowle bo wygladaja na proste (tylko wygladaja), a jednoczesnie widac, ze wszystko jest przemyslane

fotka jak zwykle 1 klasa

my to my jak pierwszy komentarz masz na flickerze od nnenna. pozazdroscic :)

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#3 Post autor: spacelord »

Crises coś ostatnio często Twoje Moce się pojawiają... jakiś urlop na budowanie wziąłeś? ;P

A statek sympatyczny. Nowe ciemne tło akurat z tymi kolorami klocków dodaje modelowi elegancji (światło które się odbija od modelu też bardzo pasuje)...

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#4 Post autor: Mikolaj »

Crises coś ostatnio często Twoje Moce się pojawiają... jakiś urlop na budowanie wziąłeś? ;P
Właśnie co to? Do roboty, a nie się klockami bawić:D

Dobra, a tak serio: podoba mi się, chociaż z przodu, u góry przydałaby się jeszcze jakaś wieża/działko, żeby nie było tak pusto.
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

crises

#5 Post autor: crises »

bartek_mi pisze:my to my jak pierwszy komentarz masz na flickerze od nnenna. pozazdroscic :)
Wolę Wasze. Są bardziej merytoryczne.
spacelord pisze:Crises coś ostatnio często Twoje Moce się pojawiają... jakiś urlop na budowanie wziąłeś? ;P
Siedzę po nocach i buduję.
Mikolaj pisze:chociaż z przodu, u góry przydałaby się jeszcze jakaś wieża/działko, żeby nie było tak pusto.
Taki gładki i "opływowy" wydawał mi się bardzie elegancki i monumentalny.

ODPOWIEDZ