[MOC] Aurora

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Mrutek

[MOC] Aurora

#1 Post autor: Mrutek »

Kilka dni temu jadąc do pracy usłyszałem w radiu, że na wschodzie, jak zwykle w listopadzie, kolejny raz wybuchły obchody rewolucji październikowej. Pomyślałem, że taką tragedię trzeba jakoś uczcić. Uczciłem najpierw minutą ciszy, a potem 2-godzinnym budowaniem sprawcy nieszczęścia - niejakiej Aurory. Dodatkowym bodźcem było odnalezienia w złomie kupionym na Alledrogo dwóch szt. flexów, (a wiadomo flex nie może długo leżeć w całości, bo albo pies go pogryzie albo dziecko, albo żona wykorzysta zamiast słomki do drinku) oraz kilkudziesięciu dźwigienek, z czego część uszkodzonych. Może nie jest szczególnie piękna ani skomplikowana, ale cieszę się z niej ponieważ od dawna niczego nie zbudowałem (po za Teutonami). Z tego samego powodu zdjęcia są tylko 2. Niestety nie mam więcej rurek, żeby zbudować żurawiki łodziowe, a na same łodzie, w takiej skali też nie mam pomysłu. Całość ma wymiary 60s x 8s i wygląda jak na zdjęciach poniżej:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2137
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#2 Post autor: smyk »

Urocze. A te headlighty z flexami, to wieżyczki, tak? To średnio zgrabne, ale... całość jest urocza :)
GPM '07#2 | '08#2 | '09#5 | '10#3 | '11#4
LTTC '11#6 | '12#2 | '13#3 | '14#3 | '15#3 | '16#2 | '17#4 | '18#4 | '19#11 | '20#7 | '21#9

Mrutek

#3 Post autor: Mrutek »

smyk pisze:Urocze. A te headlighty z flexami, to wieżyczki, tak? To średnio zgrabne, ale... całość jest urocza :)
Nawiewy powietrza dla silników parowych.

Wookashek

#4 Post autor: Wookashek »

Nie za bardzo przypomina Aurorę. Ale jako taki zwyczajny okręcik z tego okresu to już co innego. Calikiem ładny. Brakuje szalup i bulai. W tej skali nie dałoby się tego chyba lepiej zrobić.

Awatar użytkownika
pit
VIP
Posty: 681
Rejestracja: 2006-03-16, 23:10
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: pepik

 

#5 Post autor: pit »

Kiedyś miałem plastikowy model Aurory na półce. Nie wiem, czy taka była oryginalna kolorystyka, nieważne zresztą, w każdym bądź razie bardzo charakterystyczne są dla mnie te "maszty" - takie gołe i w dodatku powykrzywiane :)

ODPOWIEDZ