[MOC] Onloader

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

[MOC] Onloader

#1 Post autor: M_longer »

Obrazek
Nexus 7 pisze:W historii naszego konkursu nagradzaliśmy wielkość, nietypowość, ekologiczność, antyekologiczność, ilość kół, możliwości przewiezienia dziwnego ładunku, umiejętności przemytnicze oraz wiele innych cech... ale tak naprawdę nigdy nie ocenialiśmy tego co jest dla transportu najważniejsze: ładowności. Chcemy się przekonać, kto zbuduje najbardziej pakowny pojazd.

Pojazd nie może być dłuższy niż 25s, szerszy niż 11s i wyższy niż 8 bricków i 2 płytki. Tym razem ładunek będzie standaryzowany, będą nim bricki 2x4
Nie lubię gdy mnie ktoś ogranicza, ale cóż... zadanie to zadanie. Efekt jest taki:

Obrazek Obrazek

Ośmiokołowy pojazd o zwiększonej ładowności. Jest w stanie pomieścić 131 bricków 2x4.

Ładunek:

Obrazek

W pełni załadowany pojazd:

Obrazek Obrazek

A teraz czekamy na ostatnie zlecenie.... :)

Awatar użytkownika
stpman
Posty: 502
Rejestracja: 2007-09-15, 09:11
Lokalizacja: Pszczyna
brickshelf: stpman

 

#2 Post autor: stpman »

Widzę, że coś nikt nie chce komentować to chociaż ja coś napisze:)

Pojaździk bez wodotrysków, ale bardzo sympatyczny, miła dla oka kolorystyka, jedyne co może razić to brak wnętrza (a widać, że jest na nie miejsce).
Ogólnie to było do przewidzenia, że pojazdy z zadania 3 będą podobnej budowy tj. klockowatej. Tyle na ten temat z mojej strony:)
Ride Your Way!

Arek

#3 Post autor: Arek »

stpman pisze:Widzę, że coś nikt nie chce komentować to chociaż ja coś napisze:)
Bo to jest po prostu brzydkie. Longer, mogłeś więcej, jestem tego pewien.

Awatar użytkownika
Freeman555
Posty: 21
Rejestracja: 2009-10-29, 18:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#4 Post autor: Freeman555 »

Moje odczucia;

Minusy:
»Mnie nie pasują te czarne nalepki i grzechem było użycie nalepek imitujących lampy :-(.
»"Bryłowatość" modelu, za mało w nim szczegółów. Czy mi się wydaje, czy nie ma w nim nawet kierownicy >?
»Przy takim kolosie ( 4 ośki ) silnik musi by spory i spaliny też muszą gdzieś odprowadzane, a gdzie w twoim modelu jest wydech, tylko nie pisz że te tylne nalepki udają układ wydechowy ?

Plusy:
»Ładnie się prezentują 2 przednie skręcające ośki.
»Schowane przednie reflektory.

Przeglądając twoją galerię stwierdzam że stać Cię na wiele więcej, ten model jest poniżej twoich możliwości.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#5 Post autor: M_longer »

Arek pisze:Bo to jest po prostu brzydkie. Longer, mogłeś więcej, jestem tego pewien.
Freeman555 pisze:Przeglądając twoją galerię stwierdzam że stać Cię na wiele więcej, ten model jest poniżej twoich możliwości.
Pewnie że mnie stać. Sęk w tym że tutaj miałem dokładne wytyczne co do wymiarów, a i czasu nie za wiele (budowany jak zwykle na kilka godzin przed północą).

A że nie ma kierownicy i detali... hm, no w sumie to o wnętrzu nie pomyślałem...
Freeman555 pisze:tylko nie pisz że te tylne nalepki udają układ wydechowy ?
Dokładnie :D
Freeman555 pisze:i grzechem było użycie nalepek imitujących lampy :-(.
O przepraszam bardzo, ale to moja ulubiona naklejka imitująca lampy, jaka kiedykolwiek pojawiła się w zestawach :))

Awatar użytkownika
stpman
Posty: 502
Rejestracja: 2007-09-15, 09:11
Lokalizacja: Pszczyna
brickshelf: stpman

 

#6 Post autor: stpman »

A że nie ma kierownicy i detali... hm, no w sumie to o wnętrzu nie pomyślałem...
Zrobienie wnętrza zajęłoby Ci... 5minut? Dwa fotele legowe, kierownica, jakiś brick, trochę platów, kafelków i już. A tu wielka pustka, trochę szkoda...
M_longer pisze:Sęk w tym że tutaj miałem dokładne wytyczne co do wymiarów
Nie wiem co ma jedno do drugiego. Sam pojazd może i nie byłby zły jak byś się nieco bardziej postarał. :)
Ride Your Way!

ODPOWIEDZ