[MOC] S Tank 2

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

Re: S Tank 2

#16 Post autor: Misterzumbi »

dmac pisze:Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić, to tylko do kolosalnej długości sekwencji jeżdżenia czołgiem po niebieskim kocu. Fetysz jakiś, czy co?! ;)
Lepiej wyedytuj, bo zwykle to filmy Sariela sa podlozone wyczynami jakichs szarpidrutow i trzeba je zawsze ogladac bez dzwieku. To juz lepiej przydlugie przewinac do przodu.
Ostatnio zmieniony 2010-03-07, 17:30 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Backbone
Posty: 670
Rejestracja: 2009-12-06, 17:30
Lokalizacja: Doncaster
brickshelf: backbone

 

Re: S Tank 2

#17 Post autor: Backbone »

Misterzumbi pisze:wyczynami jakichs szarpidrutow
mam nadzieje ze to tylko ironia byla ;p kwestia gustu - ja tam lubie metal ;P (ciesz sie ze ja filmikow jeszcze nie wstawiam hehe ;])

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2198
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#18 Post autor: Kubrick »

Z tego wszystkiego stwierdzam, ze do nastepnego swojego filmu musze wstawic jak najbardziej smiercionosny Black Metal, od ktorego koty same sie zarzynaja, zeby ukrocic swoje cierpienie, a moherowe berety zaczynaja watpic w sile swojej ulubionej rozglosni :P
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#19 Post autor: Sariel »

dmac pisze:Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić, to tylko do kolosalnej długości sekwencji jeżdżenia czołgiem po niebieskim kocu. Fetysz jakiś, czy co?! ;)
Hej, to większa rozrywka niż tradycyjne prasowanie :)

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#20 Post autor: Hezar »

U la la... świetny! W porównaniu z poprzednią wersją prezentuje się o niebo lepiej, a jak pięknie "śmiga"...

Pozdrawiam (:

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#21 Post autor: Sariel »

Przepraszam że odgrzewam starego kotleta, ale może kogoś z zacięciem statystycznym zainteresuje dokładna liczba części użytych w tym MOCu: 1532. Taka niezbyt imponująca liczba wyszła mi przy rozbiórce. Koca nie liczyłem :)
Ostatnio zmieniony 2010-03-13, 21:43 przez Sariel, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ