3177 Small Car

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#16 Post autor: glaz_pimpur »

szarikm pisze:Ciekawostką dla mnie jest to, że w tym zestawie znalazłem nową-starą część, którą pozwoliłem sobie zgłosić w serwisie www.bricklink.com :D
Jest to zmodyfikowany błotnik 3788 Zmiana polega na tym, że w nowym błotniku w środku osi symetrii znajduje się otwór:
Nowy element jest chyba zaskoczeniem dla samej Firmy, bowiem w instrukcji używany jest rysunek starego błotnika 3788.
Chyba udało im się zaskoczyć tylko jednorazowo. Mój syn dostał na święta ten samochód i oba błotniki są starego typu.

Bluza dresowa z kapturem RULEZ!
Ostatnio zmieniony 2010-04-05, 20:03 przez glaz_pimpur, łącznie zmieniany 1 raz.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#17 Post autor: lugomina »

Dzieki za recenzje, kupilam ten samochodzik jako jeden z pierwszych zestawów w tym roku, ale nigdy sie nie wzielam za robienie zdjec.

Bardzo mi sie ten zestaw podoba. Udalo mi sie scisnac na tyle ludzika, ze nie musi byc pochylony jak siedzi w aucie, tylko dach dokladnie wtedy prasuje mu fryzure.

Auteczko jest urocze. Jak sobie zlozylam, to do dzisiaj ozdabia mi biurko ta smieszna brylka na kólkach. Tylko walizka wypada latwo z tylu, jak pojazd pruje po biurku..

Dresiarz jest swietny, bo ma i nowe wlosy i nowa bluze i nowa twarz z zawadiackim usmiechem! W dodatku bez zarostu, wiec glowa przyda sie tez do robienia zawadiackich dziewczyn, hura!
Szkoda tylko ze portek tez nie ma jakis jasnoniebieskich albo dresiarskich pasujacych do bluzy. Ale da sie przezyc.

Natomiast podstepne, zielone klocki sprytnie wbudowane w nasz bialy Smarcik to oczywiscie znak, ze to jest ekologiczny samochód ;) Ze tez na to nie wpadliscie ;)
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#18 Post autor: zgrredek »

lugomina pisze:Tylko walizka wypada latwo z tylu, jak pojazd pruje po biurku..
Wyobraziłem sobie Lugominę jak pruje tym autkiem po biurku robiąc brrrrrummmmm, a na zakrętach jjjiiiiiyyyyyyyy.

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#19 Post autor: lugomina »

zgrredek pisze:
lugomina pisze:Tylko walizka wypada latwo z tylu, jak pojazd pruje po biurku..
Wyobraziłem sobie Lugominę jak pruje tym autkiem po biurku robiąc brrrrrummmmm, a na zakrętach jjjiiiiiyyyyyyyy.
Tylko Lugomina nie robi brum, bo to ekologiczny samochodzik bezdzwiekowy, co jedzie na fotosyntezie i marzeniach :)))
Kiedy uzywam kompa, to klikam prawa reka, a lewa sobie w tym czasie pojezdzam autkami Legowymi kolo klawiatury albo demoluje niewinne ludziki.
Podczas pisania tego posta przerywalam sobie pare razy, aby mietosic obiema dlonmi nowy, piekny i zielony lazik zielonych zolnierzy!
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

rh

#20 Post autor: rh »

lugomina pisze:
zgrredek pisze:
lugomina pisze:Tylko walizka wypada latwo z tylu, jak pojazd pruje po biurku..
Wyobraziłem sobie Lugominę jak pruje tym autkiem po biurku robiąc brrrrrummmmm, a na zakrętach jjjiiiiiyyyyyyyy.
Tylko Lugomina nie robi brum, bo to ekologiczny samochodzik bezdzwiekowy, co jedzie na fotosyntezie i marzeniach :)))
Kiedy uzywam kompa, to klikam prawa reka, a lewa sobie w tym czasie pojezdzam autkami Legowymi kolo klawiatury albo demoluje niewinne ludziki.
Podczas pisania tego posta przerywalam sobie pare razy, aby mietosic obiema dlonmi nowy, piekny i zielony lazik zielonych zolnierzy!
To już zaczyna ocierać się o perwersję ;)

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#21 Post autor: lugomina »

rh pisze:To już zaczyna ocierać się o perwersję ;)
Iiii tam zaraz perwersja. Bardzo malo buduje, ale przynajmniej uzywam klocków zgodnie z przeznaczeniem - kupuje, skladam, pruje sobie po biurku :)
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#22 Post autor: szarikm »

lugomina pisze:Szkoda tylko ze portek tez nie ma jakis jasnoniebieskich albo dresiarskich pasujacych do bluzy. Ale da sie przezyc.
a te gacie: http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=41879 ? Z pomocą wyobraźni można powiedzieć, że mają klin na wysokości kolan :)

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#23 Post autor: lugomina »

szarikm pisze:
lugomina pisze:Szkoda tylko ze portek tez nie ma jakis jasnoniebieskich albo dresiarskich pasujacych do bluzy. Ale da sie przezyc.
a te gacie: http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=41879 ? Z pomocą wyobraźni można powiedzieć, że mają klin na wysokości kolan :)
O! Przedni pomysl. Mozna dodac dwa slupki biale jako wystajace majtki czy tez nogi w kalesonach na górze tych nózek, na to dac tors naszego nowego dresiarza i voilá.
You're looking like a fool with yo pants on the ground :)
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
kenobi8
Posty: 174
Rejestracja: 2009-01-09, 17:37
Lokalizacja: Płock

#24 Post autor: kenobi8 »

Ten pomysł może warto wykorzystać w wojnach ludzików?

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#25 Post autor: lugomina »

kenobi8 pisze:Ten pomysł może warto wykorzystać w wojnach ludzików?
Chetnie odstapie pomysl, jesli ktos wygra w takich dresiarskich majtkach :P
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
Polip
Posty: 55
Rejestracja: 2010-09-08, 21:40
Lokalizacja: Ustroń
brickshelf: POLIP
Kontakt:

 

#26 Post autor: Polip »

Zestawik zauroczył mnie od pierwszego wejrzenia i wiedziałem, że prędzej czy później znajdzie się w moich rękach (chociaż wtedy jeszcze nie wróciłem do aktywnego klockowania). No i jest! Zabawa nim jest przednia, a przy tym autko wręcz ujmuje swym wyglądem, minifig również daje radę i właściwie jedynym mankamentem jest walizeczka z cieniutkiego plastiku, której uchwyt zrysował się brzydko już po paru wpięciach i wypięciach z rączki minifiga. Ale można to przeżyć.
Bartex0805 pisze:Odnośnie mój zestaw ma normalne nadkole białe bez otworu w środku. Dla mnie to lepiej, jednak patrząc na twoje foto jestem głęboko zaskoczony. Czyli mamy na rynku dwie wersje.
Zdaje się, że trzy, bo mi trafiły się oba dziurawe nadkola. :)

Obrazek

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#27 Post autor: 3dom »

Odkopię bo coś takiego znalazłem podczas porządkowania notatek ze studiów:

Obrazek

Jest to niezbity dowód, że nie wszystkie zajęcia na uczelni są ciekawe ;)
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Wallas
Posty: 18
Rejestracja: 2012-08-27, 14:01
Lokalizacja: Ze wsi
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#28 Post autor: Wallas »

Odkopuję temat aby dorzucić swoje trzy study.

http://www.youtube.com/watch?v=E0Usbl5vFNw
Obrazek

Ogólnie mimo dwóch zgrzytów całkiem fajny zestaw.

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#29 Post autor: Kirysowaty »

Fajna videorecenzja, przyjemnie się oglądało. :) Może nieco zbyt drobiazgowa i strasznie analityczna, ale fajna. Twój głos kojarzy mi się trochę z CDDZeo. :)
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Wallas
Posty: 18
Rejestracja: 2012-08-27, 14:01
Lokalizacja: Ze wsi
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#30 Post autor: Wallas »

Mam jeszcze jedną taką budżetówkę, i tym razem daruję sobie już tak szczegółowy pokaz pudełka i instrukcji, więc nie będzie taka długa. Psychoanalizy ludzika też raczej nie będzie.

Ale cieszę się, że się podobało.

ODPOWIEDZ