[MOC] Wiedźmin z drużyną

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Mr.Z
Posty: 374
Rejestracja: 2009-01-16, 17:11
Lokalizacja: Warszawa

#16 Post autor: Mr.Z »

Ave696 pisze:Z kucykiem się nie zetknąłem ale czytałem to tylko 4 razy a pamięć ludzka zawodna, więc nie neguję :)
ja czytałem raz tylko. ale utrwaliły mi się przedstawienia wizualne. w Nowej Fantastyce pokazało się parę odsłon komiksu z Geraltem a i w filmie-serialu (wiem, gniocie straszliwym) Żebrowski dobrze był wystylizowany.

Ave696

#17 Post autor: Ave696 »

Sorrow pisze: A Regisa tak naprawdę nie powinnam się czepiać, bo nie pamiętam, jak wyglądał. Po prostu ja wyobrażałam go sobie jako dystyngowanego starszego pana o dobrotliwym uśmiechu i koniecznie z siwymi włosami zaczesanymi po wampirzemu do tyłu (w wersji minifigowej - z headgearem Palpatine'a), ot tak.
Gdy przeglądałem dostępne rodzaje włosów by coś Regisowi znaleźć, jakoś mi ten proponowany przez Ciebie umknął. Jak się tak zastanowić to faktycznie mógłby pasować. Spróbujemy i zobaczymy. Dzięki :)
Mr.Z pisze: w Nowej Fantastyce pokazało się parę odsłon komiksu z Geraltem a i w filmie-serialu (wiem, gniocie straszliwym) Żebrowski dobrze był wystylizowany.
Jeśli chodzi o wizualizacje bardziej bym się skłaniał ku grze komputerowej, gdzie miał włosy rozpuszczone. Przyznaję bez bicia, że i tym się troszkę sugerowałem :)
Ostatnio zmieniony 2010-05-19, 17:10 przez Ave696, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#18 Post autor: Sorrow »

Trochę namieszałam - Palpatine nie ma wampirzych włosów, tylko takie: http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=64798 Ale Regisowi byłoby dobrze w tej fryzurze.
A prawdziwa wampirza czupryna w wersji siwej jest biała i upiooornie droga.

Ave696

#19 Post autor: Ave696 »

Sorrow pisze:Trochę namieszałam - Palpatine nie ma wampirzych włosów, tylko takie: http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=64798 Ale Regisowi byłoby dobrze w tej fryzurze.
A prawdziwa wampirza czupryna w wersji siwej jest biała i upiooornie droga.
Dokładnie tą fryzurkę miałem na myśli pisząc posta :) 25Euro za białą wampirzą rzeczywiści odstrasza... Poza tym Regis był szpakowaty nie siwy, więc szara Palpatine powinna być OK.
Ostatnio zmieniony 2010-05-19, 18:04 przez Ave696, łącznie zmieniany 2 razy.

Mrutek

#20 Post autor: Mrutek »

Czuję jakiś niedosyt. Może brak krasnoluda? A może brak gumowej kikimory z serialu?
Jeśli scenka z Wiedźmina to może z dżinem - ostatnie życzenie, czy jakoś tak...
Temat super.
Ostatnio zmieniony 2010-05-20, 18:35 przez Mrutek, łącznie zmieniany 1 raz.

Ave696

#21 Post autor: Ave696 »

zgrredek pisze: Drużyna wygląda przednio, ale szkoda, że nie pokusiłeś się o chociaż prostą scenkę.
Oto i ona:
Wizyta drużynki Geralta w miasteczku Riedbrune, gdzie trafili szukając druidów, którzy mieli jakoby pomóc w odnalezieniu Ciri.
Wiem, że jakość zdjęć i ubogość kompozycji sprowadzą na mnie lawinę krytyki ale robiłem co mogłem ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mam nadzieję, że choć troszkę zaspokoiłem apetyty na scenki. Kolejne niebawem :)

Fistach

#22 Post autor: Fistach »

Hmm nikt jeszcze chyba nie robil zdjec moca w kartonowym pudle :)

Ja wiedzmina kojarze na tyle na ile widzialem trailer z gry xD ale druzyna mi sie podoba. Bardzo fajnie chlopaki komponuja sie z tym sredniowiecznym rynkiem.

Ave696

#23 Post autor: Ave696 »

Fistach pisze:Hmm nikt jeszcze chyba nie robil zdjec moca w kartonowym pudle :)
Cóż... zawsze musi być ten pierwszy raz ;)
A w pudle tym dostarczono mi właśnie ten ryneczek. Ograniczona ilość miejsca zmusza mnie do stosowania drastycznych rozwiązań :) Przecież nie będę się chwalił wystrojem pokoju bo i nie ma czym ;)

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#24 Post autor: Sorrow »

Ave696 pisze:Przecież nie będę się chwalił wystrojem pokoju bo i nie ma czym ;)
Dobre:D Cieszyłabym się, gdyby co niektórzy wystawcy z Allegro stosowali się do tej zasady...

Może pudło jest nieortodoksyjne i minifigi powinny mieć pod nogami legową imitację bruku/ubitej ziemi (nie wiem, zgaduję), ale w tym wypadku szarobury karton wydaje mi się fajnym rozwiązaniem.

Widzę, że Jaskier na swoim miejscu - emabluje niewiastę:D Dobudujesz jeszcze scenę pijatyki lub/i bijatyki?;]

ODPOWIEDZ