[Zawody] GP Mazowsza 2010

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
Backbone
Posty: 671
Rejestracja: 2009-12-06, 17:30
Lokalizacja: Doncaster
brickshelf: backbone

 

#271 Post autor: Backbone »

Sariel pisze:Proszę, po paru godzinach z Windows Movie Makerem naprawdę nie jestem w dobrym humorze...
a ja myslalem ze Sariel takiego gowna jak IE, windows movie maker, MSN, wmp to kijem nawet nie tykasz ;d

Awatar użytkownika
Pietruch
Posty: 1379
Rejestracja: 2004-12-25, 17:06
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Pietruch-15

 

#272 Post autor: Pietruch »

Mistakes pisze:Sariel, o której mniej więcej będą filmy? Nikt nie ma żadnych zdjęć?
Lubisz nabijać sobie posty, czy nie rozumiesz naszych odpowiedzi w tej kwestii?
Kolejne pytanie o to samo będzie jednoznaczne z nieszanowaniem czasu Sariela jak i jego osoby, a wiadomo co za to grozi.
Pozdrawiam,
Maciej

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#273 Post autor: Sariel »

Backbone pisze:a ja myslalem ze Sariel takiego gowna jak IE, windows movie maker, MSN, wmp to kijem nawet nie tykasz ;d
A ja myślałem że zbudujesz trialówkę.
Wracając do tematu, jeśli pominiemy niedogodności organizacyjne, rajd był naprawdę udany i przyniósł wiele nowości. Udało mi się dokonać niemożliwego i wywrócić Hummera, Maniek wynalazł nową karę pt. Wyciąganie Kija Spod Trialówki, Smyk wprowadził Rękę Smyka zwaną potocznie Teleportacją... tylko brak Arka zdecydowanie doskwierał :)

Backbone
Posty: 671
Rejestracja: 2009-12-06, 17:30
Lokalizacja: Doncaster
brickshelf: backbone

 

#274 Post autor: Backbone »

Sariel, zbudowałem kilka ;P i co z tego ? nie satysfakcjonowaly mnie wiec nie przyjezdzalem to po 1. Po 2 mam remont wiec niezabardzo mi na rękę wyjazdy teraz, bo nie mam ani czasu ani porzadnej maszynki.

PS. Jak w koncu ze skalami na GPM? Wolna amerykanka czy skala 1:13 wróciła do łask?

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#275 Post autor: Sariel »

Chyba tylko Jeep Don Arkady nie był w 1:13.

Backbone
Posty: 671
Rejestracja: 2009-12-06, 17:30
Lokalizacja: Doncaster
brickshelf: backbone

 

#276 Post autor: Backbone »

No to dobrze, generalnie to tak - jak ktos sie nie zmiesci w skali o studa czy co to ok. Ale doznałem szoku że pojazd w skali 1:9 był dopuszczony ostatnio :P

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#277 Post autor: Sariel »

Co gorsze, nadal powszechne jest używanie kardanów.

Awatar użytkownika
Pietruch
Posty: 1379
Rejestracja: 2004-12-25, 17:06
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Pietruch-15

 

#278 Post autor: Pietruch »

Sariel pisze:Co gorsze, nadal powszechne jest używanie kardanów.
Zbrodnia, powinny tego zakazać!
Pozdrawiam,
Maciej

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#279 Post autor: Sariel »

Filmu część pierwsza. Druga będzie jak się wyśpię.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=z0SflzAY9r4[/youtube]

Awatar użytkownika
Pietruch
Posty: 1379
Rejestracja: 2004-12-25, 17:06
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Pietruch-15

 

#280 Post autor: Pietruch »

O TAK! Linkin Park!

BTW, gratuluję wytrwałości.
Pozdrawiam,
Maciej

Awatar użytkownika
Mr.Z
Posty: 374
Rejestracja: 2009-01-16, 17:11
Lokalizacja: Warszawa

#281 Post autor: Mr.Z »

Sariel pisze:Jeep Don Arkady nie był w 1:13
a Hummer trzymał się 1:13?
deredi pisze:chyba że Babiszonów nie chcecie
ależ chcemy, a jakże! zwłaszcza takich z ego przez duże B. (albo E., albo D. - co w sumie na jedno wychodzi). A co z Sorrow? Dotarła się integrować? ;-p

Ja nie dotarłem. Pokonało mnie wesele. Ale i tak mi głupio, że słowa nie dotrzymałem. Wybaczcie.

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#282 Post autor: Sariel »

Mr.Z pisze:a Hummer trzymał się 1:13?
Ok, naciągam. Hummer był w 1:13.75. Przyłapałeś mnie.

Awatar użytkownika
Chrupek
Posty: 834
Rejestracja: 2010-04-13, 09:57
Lokalizacja: Wawa

#283 Post autor: Chrupek »

Przede wszystkim jak zwykle kawal dobrej roboty Sariel:)
Do sedziego apeluje o troche luzu... proponowalismy ci kilka razy zebys ochlonal bawiac sie swoja fura, ale nie chciales... a przeciez nikt ci zlosliwie nie dogadywal:). Albo moze byc tak jak jest - luzna atmosfera, albo sedzia bedzie ubrany w pasiasty kostium i biegal z gwizdkiem, a za wszelkie proby dyskusji 2 minuty kary :]
Natomiast co do kar na trasie to rzecz jasna, sedzia powinien decydowac (choc wlasciwie sie nie wypowiadam bo nie bylem swiadkiem przekonywania sedziego i nie wiem o co dokladnie chodzi).

I gratulacje dla Cieslu bo jezdzil SWOJA ciezarowka i uplasowal sie tak wysoko!

Co do slabej postawy Emilusa to spiesze wyjasnic ze usterka techniczna (luzna oska) spowodowala kilkukrotne serwisy...i dobry wynik uciekl:] Wina obarczyc nalezy ekipe techniczna (Emilus), ktora nie dopilnowala przegladu, przez co kierowca (Emilus) nie mogl uzyskac lepszego wyniku. Szef teamu (Emilus) powaznie zastanawia sie nad reorganizacja teamu, mozliwe ze szykuja sie zwolnienia:] Na szczescie wybitne zdolnosci manualne drugiego kierowcy, w polaczeniu z kolibrzym refleksem i zmyslem taktycznym jak u Bobbiego Fischera, uratowaly honor Emilus Motor Company, podtrzymujac serie miejsc na podium (nawet mimo blokowania na szykanach i innych niecnych zagrywek kierowcow ze stajni Atr:P)

aro_kal
Posty: 436
Rejestracja: 2006-02-07, 14:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: aro-kal

 

#284 Post autor: aro_kal »

A myśmy wygrali w gałę 3:2, więc warto było nie przychodzić. Zaliczyłem kolejną asystę przy golu, a obrońcom nie jest wcale łatwo tego dokonać. Po 5 meczach mamy 11 punktów na 15 możliwych i nie przegraliśmy żadnego spotkania (jeszcze).

No i sobie czytam i nie wiem co Wam się stało. Coś nie tak było? Ktoś rozpierniczał zawody od środka? Może nie chcecie o tym pisać oficjalnie, ale ja i tak jakoś dojdę co miało miejsce.

A ciągle mówiłem, że lepiej by zawody były mniejsze ale porządniejsze. No ale jak się chce coś rozwijać ponad miarę to traci się na jakości.

I o co chodzi Smykowi z jakimś cross country?

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#285 Post autor: Sariel »

Filmu część druga. Z niespodziankową zapowiedzią następnego rajdu na końcu ;)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=t_gkUdY9KYU[/youtube]

ODPOWIEDZ