[MOC] Okrutna zemsta czirliderek na nurku

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

[MOC] Okrutna zemsta czirliderek na nurku

#1 Post autor: lugomina »

Obrazek

Niestety. Stalo sie. Mimo obcykanego systemu macania i pelnego kartonu figurek stojacego w zacisznym rogu supermarketu, gdzie moge godzine wylawiac, która sobie zycze figurke, tym razem skrewilam sprawe. Mialam w jednej dloni torebke z Indianinem, a w drugiej torebke z czyms nieistotnym. I oczywiscie odlozylam do kartonu Indianina, a nabylam najglupsza i najmniej przydatna figurke z calej seri... obrzydliwego nurka! Pieklo i szatani!
No to puscilam moje dziewczyny, zeby zrobily z tym gnojkiem porzadek. Huziaaaa, yalla, yalla!
Ostatnio zmieniony 2010-05-31, 09:51 przez lugomina, łącznie zmieniany 1 raz.
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#2 Post autor: glaz_pimpur »

Czemu takie ciężkie kosy mają w swych delikatnych rączkach? Już bardziej pasowałyby im pały baseballowe lub zwykłe ścierki:) Ta w fryzurce skate'a wygląda świetnie!
Ostatnio zmieniony 2010-05-31, 16:14 przez glaz_pimpur, łącznie zmieniany 1 raz.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#3 Post autor: lugomina »

glaz_pimpur pisze:Czemu takie ciężkie kosy mają w swych delikatnch rączkach? Już bardziej pasowałyby im pały baseballowe lub zwykłe ścierki:)
Te kosy sa z aluminium ;) Nie mam kijów baseballowych ani scierek z Lego.. To zreszta wysportowane, sprawne dziewuchy, potrafia zrobic piramide z siebie i kolezanek i marmelade z glupich nurków, mialyby kosom nie podolac?
Ta w fryzurce skate'a wygląda świetnie!
A dziekowac, to jest swietna fryzura i pasuje wszystkim. Na przyklad czirliderkom kiedy nie tylko zabijaja nurków, ale i same pruja na deskach!
Obrazek
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Fistach

#4 Post autor: Fistach »

glaz_pimpur pisze:Czemu takie ciężkie kosy mają w swych delikatnch rączkach? Już bardziej pasowałyby im pały baseballowe lub zwykłe ścierki:) Ta w fryzurce skate'a wygląda świetnie!
patelnie i garnki!

Nurkowanie jest bardzo fajne, np na basenie... xD
Ostatnio zmieniony 2010-05-31, 10:17 przez Fistach, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#5 Post autor: glaz_pimpur »

Fistach pisze:patelnie i garnki!
Nie chciałem być takim szowinistą;)
Fistach pisze:Nurkowanie jest bardzo fajne, np na basenie...
I najlepiej w wodzie po kostki, żeby było bezpieczniej:)))

Lugomina: Fajnie Ci te zdjęcie wychodzą. czym to obrabiasz? I jak?
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#6 Post autor: lugomina »

Fistach pisze: patelnie i garnki!
To sportowczynie trenujace na stadionach, nie beda sie kalac gotowaniem!
Nurkowanie jest bardzo fajne, np na basenie... xD
Moze nurkowanie w basenie, ale nie w moim portfelu! FFFFFUUUUU...!
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

lordofdragonss

#7 Post autor: lordofdragonss »

Ta Czirliskejterka wygląda bosko!
Aż się ciśnie na usta: NU NUREK POGODI! :D

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#8 Post autor: lugomina »

glaz_pimpur pisze: Lugomina: Fajnie Ci te zdjęcie wychodzą. czym to obrabiasz? I jak?
Dziekuje! Jak mi sie juz uda zlapac chociaz troche ostrosci aparatem (dla mnie to graniczy z cudem), to wrzucam zdjecie do Fotoszopa i piluje Poziomy/Levels ile wlezie (nie Autolevels tylko suwaczkiem, recznie). Poziomy rozjasniaja zdjecie. Potem zaznaczam rózdzka rozjasnione tlo i wycinam calosc ukochanym klawiszem Delete. Potem robie z figurek nowa warstwe/layer, a na warstwe pod nimi wrzucam dwukolorowy gradient jako tlo (to moja ulubiona jajecznica ostatnio) ale mozna tez wrzucic tam dowolne inne zdjecie czy tlo, albo zostawic biale. I gotowe.
Kazdy program graficzny, który ma opcje Poziomów/Levels oraz robienie Warstw/Layers potrafi tak obrabiac, n.p. darmowy Gimp czy jakies Paintshopy czy co tam aktualnie jest darmowego. Wcale nie musi byc to Photoshop. Bez rozjasnienia w programie moje zdjecia bylyby czarne jak atramentowa noc!
Ostatnio zmieniony 2010-05-31, 10:33 przez lugomina, łącznie zmieniany 1 raz.
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#9 Post autor: glaz_pimpur »

W Gimpie po ostatnim weekendzie jestem na poziomie redukcji kolorów, zbliżeniu 4:1 i ręcznym poprawianiu kropka po kropce;/ Efekty wkrótce w dziale GRUNWALD:)
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#10 Post autor: lugomina »

glaz_pimpur pisze:W Gimpie po ostatnim weekendzie jestem na poziomie redukcji kolorów, zbliżeniu 4:1 i ręcznym poprawianiu kropka po kropce;/ Efekty wkrótce w dziale GRUNWALD:)
Matko borsko i mechato.. nigdy nie ponizaj sie do poprawiania kropki po kropce! To komputer ma dla Ciebie harowac, a nie odwrotnie. Poziomy wlasnie tak magicznie poprawiaja, ze potem wystarczy tylko pare razy machnac rózdzka ;) pozaznaczac wielkie polacie i skasowac co niepotrzebne jednym pucnieciem w klawisz :)

A najwazniejsze jest po prostu zrobic dobre zdjecie, tzn. 1. ostre 2. jak najlepiej oswietlone (2 lampki biurowe starcza w zupelnosci).

Czekam z niecierpliwoscia na Wasze Grunwaldy!
Ostatnio zmieniony 2010-05-31, 10:51 przez lugomina, łącznie zmieniany 2 razy.
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#11 Post autor: Qworg »

Dobrze tak gnojkowi!!!!

Swoich pięciu próbowałem utopić ale gady zawsze wypływały. Nawet kot ich nie chce....
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#12 Post autor: zgrredek »

Swoich pięciu próbowałem utopić ale gady zawsze wypływały.
Wrzucaj do wody bez płetw i butli tlenowych.

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#13 Post autor: lugomina »

Qworg pisze:Dobrze tak gnojkowi!!!!

Swoich pięciu próbowałem utopić ale gady zawsze wypływały. Nawet kot ich nie chce....
Madre zwierzuntko, ono tez wie co dobre!
Co za bezuzyteczny kawal plastiku z gnojka - chyba tylko do jakis mocy z kosmonautami sie nadaje. A pletwy do robienia kaczek. Niech go zadziobia..
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Fioletowy

#14 Post autor: Fioletowy »

Jeżeli chodzi o SAM wygląd, to blondyna jest boska :*

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#15 Post autor: zgrredek »

lugomina pisze:Co za bezuzyteczny kawal plastiku z gnojka
Siedziałem cicho, choć już od początku raziło mnie wasze podejście do nurka. Ale teraz to jest skrajny minifigowy szowinizm! Co on Wam zrobił? Czy to jego wina, że jest nurkiem? Czy machanie pomponami to lepsze hobby od nurkowania?
Nurek! Trzymaj się! Nie daj się tym pomponiarom!

ODPOWIEDZ