[MOC] Jedziemy na wakacje!

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

[MOC] Jedziemy na wakacje!

#1 Post autor: Misterzumbi »

Gracik szybkosciowy, tak mi sie strasznie podobala przyczepka Niewiadow Karwika ze zmontowalem sobie i odrazu jescze dwa maluchy na wystawe. Maluch jak Maluch, dodalem dwa-trzy detale od kiedy pokazalem pierwszy raz, a przyczepke zerznalem od Karwika dodajac ino szybki i chlapacze. Numery beda oczywiscie zmienione na czarne jak tylko dorwe, ale napewno przed wystawa.
Swoja droga, ta na zdjeciach to wydmuszka, mozna by zmontowac wnetrze, jak jest u ciebie Maciek?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Galeria, ale nic tam w zasadzie niema:

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=208778
Ostatnio zmieniony 2010-06-07, 14:14 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Fioletowy

#2 Post autor: Fioletowy »

Uroczy Mały Fiat ;D
Ale czy nie dałoby się tylnej szyby zastąpić taką samą jak przednia tak, by się stykały, a klocki pod nią obniżyć o 1 plate - nawet kosztem likwidacji błotnika? Albo zostawić błotnik likwidując zawór baku (lub go modyfikując), a tylną pochyłą klapę silnika zastąpić serkami? Bo jedyne co razi, to różnica poziomów szyby tylnej i przedniej :)

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#3 Post autor: Misterzumbi »

Wszystko sie da. Ale nie bede kombinowal, od kilku lat juz to se stoi tak jak na zdjeciach, tak sie przyjelo, nikt jescze nie marudzil. Amen.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Cevillus
Posty: 553
Rejestracja: 2010-04-29, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: greenboy55

 

#4 Post autor: Cevillus »

Najbardziej podoba mi się Fiat koloru zielonego. Wszystko razem wygląda super ;)
Paul Lego Brick Show kanał dla fanów klocków Lego

Awatar użytkownika
Pietruch
Posty: 1379
Rejestracja: 2004-12-25, 17:06
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Pietruch-15

 

#5 Post autor: Pietruch »

Misterzumbi pisze:nikt jescze nie marudzil.
Poczekaj na Jeraca, Rh i Longera... :P
Pozdrawiam,
Maciej

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#6 Post autor: Misterzumbi »

http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=2422&highlight=maluch
Jerac pisze:Ehhh..... cóż, maluch to miał być pierwszy samochodzik który chciałem zbudować :P

No nic, zresztą i tak widzę że jestem lata świetlne za misterzumbim. Perfekt po prostu, znowu do niczego nie można się przyczepić. Że niby korek za duży? Może, ale fajnie rozbija sylwetke. Podoba mi się rozwiązanie przodu, szczególnie sposób zapchania dziury o szerokości 1/4 plate. O ile na zamontowanie 4 tiles 1x2 w ten sposób sam wpadłem przy swoim modelu, to ową dziurę za nimi zapchałem w sposób wyjątkowo skomplikowany - a wystarczyło coś tak prostego i dobrze wyglądającego. Brawo!
Longera wtedy jescze na Forum nie bylo.
Ostatnio zmieniony 2010-06-07, 14:36 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#7 Post autor: Jerac »

To było dawno temu. Od tego czasu... ile razy ja do boba podchodziłem, to mała głowa - przynajmniej 4x do 5-studowego (4 różne stopnie komizmu), ze 3 6-studowe, i przynajmniej po jednym 8,10,12 i nawet 13 bo mi do jakiś kółek podpasowało.

Fail fail fail fail fail fail fail fail fail fail fail.... ;p

Tak czy siak zacytowaną opinię podtrzymuję - czterostudowy lepszy nie będzie, chyba że ktoś wpadnie na jakiś całkiem odmienny pomysł jak zbudowanie go do góry nogami alboco :D

rh

#8 Post autor: rh »

Pietruch pisze:Poczekaj na Jeraca, Rh i Longera... :P
A na co tu marudzić? Ten modelik jest genialny i tyle Panie Pietruch. Przeceniasz mnie ;)

A z tą przyczepką wygląda ... jakoś tak wręcz groteskowo, prawdziwie, przypominając starsze czasy. Cudo.

lordofdragonss

#9 Post autor: lordofdragonss »

Tym razem nie będę się czepiał że to jest głupie bo nie jeździ. Te maluszki są po prostu boskie!

kosci
Posty: 136
Rejestracja: 2007-10-05, 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: kosci

 

#10 Post autor: kosci »

haha :) piekne:) az sie lezka w oku kreci.. ale uklad szkieletowy i miesniowy protestuje przeciw tej err wygodzie i przestrzeni zyciowej:P

Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

#11 Post autor: tomey »

A gdzie wczasowicze ?!
37236809 nowe gadu:)

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#12 Post autor: Misterzumbi »

lordofdragonss pisze:Tym razem nie będę się czepiał że to jest głupie bo nie jeździ
No i masz sczescie panie Kerowniku, bo jezdzi. A naet skreca :P.

A wczasowiczow nie montowalem bo niemam z czego, oddalem wszytkie moje klocki i budowalem resztkami ktore zostawil tu Dmac.
Ostatnio zmieniony 2010-06-07, 19:29 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

lordofdragonss

#13 Post autor: lordofdragonss »

Misterzumbi pisze: No i masz sczescie panie Kerowniku, bo jezdzi. A naet skreca :P.
Łoo! To mnie zaciekawiłeś. Jak kólka trzymające się na studach mogą się kręcić?

Swoją drogą bardzo chciałbym sam sobie takiego malca zbudować, przydały by się jakieś instrukcje... Proszę?

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#14 Post autor: M_longer »

lordofdragonss pisze:Łoo! To mnie zaciekawiłeś. Jak kólka trzymające się na studach mogą się kręcić?
Normalnie. Zwłaszcza gdy są zamocowane na halfpinach.
lordofdragonss pisze:Swoją drogą bardzo chciałbym sam sobie takiego malca zbudować, przydały by się jakieś instrukcje... Proszę?
A co w tym trudnego? Jedyny "problem" to tył, bo trzeba pamietać że składa się z dwóch bracketów :P

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#15 Post autor: V1 »

Bardzo ładne :)
Zielony maluch z bagażami jest świetny. Jeszcze wcisnąłbyś tam ludka, chociaż samą główkę przyczepioną od spodu do dachu :)

U mnie przyczepa jest jeszcze w trakcie budowy, dodaję i zmieniam to i owo. Proste wnętrze w budowie - będzie służyła do sprzedaży zapiekanek.
\/1 ______________

ODPOWIEDZ