[MOC] Sklep z zabawkami " TOYS"

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Conrack1410

[MOC] Sklep z zabawkami " TOYS"

#1 Post autor: Conrack1410 »

Witam ... to moja pierwsza kamieniczka ... Pomyślałem ,że w mieście potrzebny jest sklep z zabawkami :-)... Jest sporo rzeczy które chciałbym trochę zmienić ale niestety nie posiadam teraz dużej ilości elementów także efekt jest taki jak każdy widzi...

W chwili obecnej zrobiłem 3 zdjęcia poglądowe , więcej wrzucę gdy urządzę wnętrze :-)

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie
2.6 Nie wolno wstawiać do postów zdjęć rozpychających układ forum (większych niż 800x600) a także publikować zdjęć o niewspółmiernie dużej objętości - http://www.00453005_0000002.pl/artykuly.php?show=83819
Ostatnio zmieniony 2010-07-05, 18:33 przez Conrack1410, łącznie zmieniany 1 raz.

Mistakes
Posty: 529
Rejestracja: 2009-12-20, 18:00
Lokalizacja: Warszawa!
brickshelf: Ayumi

 

#2 Post autor: Mistakes »

Świetny pomysł! Napis jest naprawdę pomysłowy. Nie trzeba mieć ogromnej ilości klocków żeby zbudować coś ciekawego :)

Fioletowy

#3 Post autor: Fioletowy »

Jak na pierwszą kamieniczkę to jest naprawdę dobra, choć w sumie te okienka po środku nie bardzo pasują na kamienicę powiedzmy z początku XX wieku (na który wskazują pozostałe szczegóły fasady). Musi być w środku bardzo ponuro, skoro są tylko 2 okna - a budynek gabarytami może spokojnie być 3-kondygnacyjny (parter, 1 i 2 piętro).
Co do napisu to świetny pomysł. Szkoda że nie masz kilku klocków więcej, pewnie by wyglądał ładniej (ech, sam mam problem z ilością klocków... a raczej ich brakiem). Dlaczego kościotrupek widoczny za witryną znajduje się w sklepie z zabawkami?

Conrack1410

#4 Post autor: Conrack1410 »

więcej okien dobry pomysl - mysle, ze je przerobie
Dlaczego kościotrupek widoczny za witryną znajduje się w sklepie z zabawkami?
jako kostium lub reklama :-)

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#5 Post autor: Qworg »

"Y" wygląda jak plemnik z rączkami :)

Żartuje, napis naprawdę pomysłowy.
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#6 Post autor: PatrykZ »

To ja podobnie jak Fioletowy stwierdzę, że kamieniczka owszem ładna, choć to w sumie nie do końca kamieniczka tylko jakiś awangardowy budynek charakterystyczny dla sztuki popartu USA. Nie mam na myśli neonu, tylko samą dość chaotyczną, niepodporządkowaną żadnemu znanemu stylowi elewację budynku. Do swojskich Klocków Zdrój nie pasuje, ale do Gotham City tak. Bynajmniej nie piszę, że jest brzydki, tyle, że na makiecie może troszkę dziwnie wyglądać obok secesyjnych, manierystycznych, neoklasycystycznych kamieniczek. Niewykluczone, że efekt będzie dla mnie miłą niespodzianką :-)

Awatar użytkownika
Cevillus
Posty: 553
Rejestracja: 2010-04-29, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: greenboy55

 

#7 Post autor: Cevillus »

Kamieniczka przypomina mi trochę zestaw Lego 10197:
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=4301927
Paul Lego Brick Show kanał dla fanów klocków Lego

Awatar użytkownika
Scrat
Posty: 543
Rejestracja: 2008-06-24, 01:31
Lokalizacja: Lubań
brickshelf: scratel

 

#8 Post autor: Scrat »

Załóż konto na brickshelfie. Kamieniczka całkiem sympatyczna, napis świetny!

Joe

#9 Post autor: Joe »

Napis wyszedł świetnie :) Kamieniczka bardzo dobra. Bardzo sympatyczny sklepik.

PS
Qworg pisze:Joe nakarm DZIECIAKA i
PSIAKA
Nakarmiłem ;D
Ostatnio zmieniony 2010-07-06, 22:00 przez Joe, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ