7566 Farmer

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
stpman
Posty: 502
Rejestracja: 2007-09-15, 09:11
Lokalizacja: Pszczyna
brickshelf: stpman

 

#16 Post autor: stpman »

W końcu i ja mam swojego farmera!:) Muszę przyznać szczerze, że to mój pierwszy zestaw City od jakiś hmm... 10lat?;) za 12zł można go polecić każdemu, świnka jest śliczna, piesek też niczego sobie a i pan rolnik wygląda sympatycznie.
Jedynie co nieco mnie kuje w oczy to proporcje pomiędzy wielkością świnki i psa. Przecież normalna świnia jest większa od takiego chociażby owczarka niemieckiego...
No chyba, że mamy do czynienia z młodą świnką i przerośniętym owczarkiem:)
Ride Your Way!

Awatar użytkownika
Miguel
Posty: 211
Rejestracja: 2010-06-17, 20:19
Lokalizacja: Sosnowiec

#17 Post autor: Miguel »

Szkoda, że w u mnie w Smyku farmer kosztuje 30zł. Powariowali w tym sklepie już do reszty. A zestawik bardzo miły dla oka i by się przydał. Może go gdzieś upoluję. Aczkolwiek co do psa - to nie pasuje mi kompletnie. Może na tle radiowozów czy komisariatu fajnie wyglądał, to w przypadku farmera - po prostu źle. Jak już chcieli to mogli na potrzeby farmy "wytłoczyć" psa pasterskiego, jak na przykład border collie. Pasowałby idealnie do wiejskiej scenerii.
Ostatnio zmieniony 2010-07-29, 17:19 przez Miguel, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
stpman
Posty: 502
Rejestracja: 2007-09-15, 09:11
Lokalizacja: Pszczyna
brickshelf: stpman

 

#18 Post autor: stpman »

Miguel pisze:Szkoda, że w u mnie w Smyku farmer kosztuje 30zł.
U mnie w mieścinie miły starszy pan otworzył sklep z zabawkami(w tym LEGO) i ma ceny katalogowe, czyli znośne w przypadku zestawów do 50zł. Impulsy po 11,95 to świetna cena, w przyszłym tygodniu kupuje jeszcze podróżnika:) Niestety nie ma jeszcze nowości na drugą połowę roku.
Miguel pisze:Może go gdzieś upoluję. Aczkolwiek co do psa - to nie pasuje mi kompletnie.
Pies jest fajny, zwłaszcza gdy się go nie miało, ale wg nie nie pasuje skalą do świni, tj ona powinna być nieco większa...
Ride Your Way!

Awatar użytkownika
Miguel
Posty: 211
Rejestracja: 2010-06-17, 20:19
Lokalizacja: Sosnowiec

#19 Post autor: Miguel »

2 psy mój brat miał z poprzedniego komisariatu policyjnego. Tam pasowały. Pomijam poruszany tutaj fakt, że skalą nie odpowiada śwince. Nie pasuje jego postura ciosana od siekiery, gdy świnka jest "tłuściutka". Krowy z zestawu Farma też nie są kwadratowe ;)
Niestety nie ma jeszcze nowości na drugą połowę roku.
Z tego co przeglądałem katalog na drugą połowę roku to nowości jako takich nie ma. Jest 1 czy 2 zestawy z Lego Creator, 2 seria minifigów, gry Lego (moim zdaniem niektóre są bardzo fajne), zestawów Duplo trochę się pojawiło (w tym Toy Story i Cars), Lego Kingdoms, pociągi wchodzą w sierpniu. Więcej się rozpisywał nie będę, bo nowych (z serii już istniejących) mało, parę serii się pojawi.

Mam nadzieję, że nie dostanę bana za "zdradzanie fabuły". Zakładam, że większość już wie co nas czeka w nadchodzących miesiącach... Szkoda, że ta to Gallardo takie drogie :/
Mężczyzna nigdy nie dorasta. Tylko zabawki są coraz większe i droższe.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#20 Post autor: M_longer »

Miguel pisze:2 psy mój brat miał z poprzedniego komisariatu policyjnego. Tam pasowały. Pomijam poruszany tutaj fakt, że skalą nie odpowiada śwince. Nie pasuje jego postura ciosana od siekiery, gdy świnka jest "tłuściutka". Krowy z zestawu Farma też nie są kwadratowe ;)
Geez, jak wy marudzicie. Gdyby w tym impulsie dali samego psa, to byłby lament że nieciekawy zestaw itd. W cenie impulsa w którym przeważnie są 4 klocki na krzyż + ludzik, dostajecie ludzika + dwa zwierzątka + kilka klocków, powiedzmy że uniwersalnych. I nadal źle.

Awatar użytkownika
Miguel
Posty: 211
Rejestracja: 2010-06-17, 20:19
Lokalizacja: Sosnowiec

#21 Post autor: Miguel »

M_longer pisze:Geez, jak wy marudzicie. Gdyby w tym impulsie dali samego psa, to byłby lament że nieciekawy zestaw itd. W cenie impulsa w którym przeważnie są 4 klocki na krzyż + ludzik, dostajecie ludzika + dwa zwierzątka + kilka klocków, powiedzmy że uniwersalnych. I nadal źle.
Ja tam nie marudzę, po prostu zgłaszam swoje zastrzeżenia, że pies jest kwadratowy :P
Mężczyzna nigdy nie dorasta. Tylko zabawki są coraz większe i droższe.

Zielony
Posty: 8
Rejestracja: 2009-01-09, 15:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#22 Post autor: Zielony »

Miguel pisze:Szkoda, że w u mnie w Smyku farmer kosztuje 30zł.
Też miałem się okazję o tym przekonać. W grodzie Kraka natomiast kilka tygodni temu zupełnie przypadkiem zakupiłem "Rolnika" w centrum Bonarka. Jako, że to nowo otwarta świątynia konsumpcji więc na różne sposoby, (a dokładnie na jeden), próbuje klientów przyciągnąć w swe progi. I oto w tamtejszym "Oszołomie" co mnie bardzo cieszy co raz można hurtowe ceny dla detalicznych zestawów Lego znaleźć. Farmera kupiłem za 9 złotych polskich, co dopiero teraz do mnie w pełni dociera , śledząc dyskusją, bardzo atrakcyjna cena. Żałuję, że nie zainwestowałem w jeszcze jeden zestaw ze świnką.

Awatar użytkownika
m4rc1n
Posty: 369
Rejestracja: 2009-09-17, 15:28
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
brickshelf: m4rc1n

 

#23 Post autor: m4rc1n »

Zielony, Bonarka może i jest świeżo otwarta, ale niedługo będzie też świeżo zamknięta, przynajmniej z tego co słyszałem :) Robią tam spore wyprzedaże, muszą szybko opróżnić to centrum handlowe :)
MOCs: 4
WIP: who cares?

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#24 Post autor: lugomina »

M_longer pisze:
Miguel pisze:2 psy mój brat miał z poprzedniego komisariatu policyjnego. Tam pasowały. Pomijam poruszany tutaj fakt, że skalą nie odpowiada śwince. Nie pasuje jego postura ciosana od siekiery, gdy świnka jest "tłuściutka". Krowy z zestawu Farma też nie są kwadratowe ;)
Geez, jak wy marudzicie. Gdyby w tym impulsie dali samego psa, to byłby lament że nieciekawy zestaw itd. W cenie impulsa w którym przeważnie są 4 klocki na krzyż + ludzik, dostajecie ludzika + dwa zwierzątka + kilka klocków, powiedzmy że uniwersalnych. I nadal źle.
Ja bym tylko pomarudziła, ze swinek mogloby byc 2 zamiast 1 pieska, ale naprawde doceniam az 2 zwierzatka w impulsie.
Ewentualnie mogliby wywalic samego FARMERA i wrzucic te ekstra swintuche! To bylby wtedy najbardziej rozchwytywany impuls roku :)
Odsuwajac te niecne spekulacje na bok, nowa czapka z daszkiem tez jest bardzo fajna i taka zyciowa :)
No i te pare kropek, 2 tan klocki na krzyz i 1 czerwona dachóweczka zawszec sie przydadza.
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Fioletowy

#25 Post autor: Fioletowy »

Miguel pisze:Szkoda, że w u mnie w Smyku farmer kosztuje 30zł.
To u mnie w Smyku kosztuje bodaj 14,50, a i tak wydaje mi się że te 2-3 zł Smyk sobie "narzucił" sam od siebie.

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#26 Post autor: lugomina »

30 zl?!? za Impuls?! Czy to nie podpada pod lichwe i lamanie praw czlowieka?
Oby tylko Lego sie nie dowiedzialo, jeszcze sie zainspiruje.. brrrr
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
Sprinter
Posty: 99
Rejestracja: 2010-08-03, 21:45
Lokalizacja: Podkarpacie
brickshelf: VWBeetle1626
Kontakt:

 

#27 Post autor: Sprinter »

lugomina pisze:30 zl?!? za Impuls?!
Ćśśś, nie tak głośno, jeszcze usłyszą i podniosą ceny ;P

Impuls nabyłem i jestem bardzo zadowolony. Aż dwa zwierzątka i wspaniały farmer w ogrodniczkach za taką cenę... Świetnie! A świnka ładniutka jest ;) Pies też dobry. Ogólnie te zwierzęta są dla mnie nowością, więc i tak będę się nimi zachwycał :)

ODPOWIEDZ