[Zawody] GP Mazowsza 2010

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Pietruch
Posty: 1379
Rejestracja: 2004-12-25, 17:06
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Pietruch-15

 

#376 Post autor: Pietruch »

pamiętać o pilocie
Dopisz Paweł jeszcze, pamiętać o baterii. ;)
Pozdrawiam,
Maciej

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#377 Post autor: Sariel »

:P
Film. Nadludzkim wysiłkiem udało się zmieścić go w 10 minutach - świetnym sposobem okazało się wycięcie z Waszych przejazdów wszelkich sukcesów, a z moich wszelkich porażek.
A tak poważniej to zmieniłem 'oprawę graficzną' filmu rezygnując z esów floresów na rzecz czegoś co jest prostsze, krótsze i czytelniejsze. W filmie zmieściło się też trochę upadków (niestety tylko jeden nagrany w zwolnionym tempie przez moją sklerozę) i nawet trialowe wyznania Krisa. Mam nadzieję, że nikt nie czuje się pominięty.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cRSsiQiKF0w[/youtube]

Przy okazji podziękowania dla Mańka za naprawdę duże wsparcie. Fajnie wyszło też jak Maniek kręcił ostatnią sekcję w ruchu, z ręki, nie ze statywu. Wychodzą w ten sposób naprawdę fajne, dynamiczne ujęcia, szkoda tylko że w miejscach gdzie jeździmy bieganie wokół trasy ze wzrokiem utkwionym w aparat grozi połamaniem.
Ostatnio zmieniony 2010-08-08, 09:47 przez Sariel, łącznie zmieniany 2 razy.

kris kelvin

cz.1

#378 Post autor: kris kelvin »

Ostatnio zmieniony 2010-08-08, 07:40 przez kris kelvin, łącznie zmieniany 3 razy.

Mistakes
Posty: 529
Rejestracja: 2009-12-20, 18:00
Lokalizacja: Warszawa!
brickshelf: Ayumi

 

#379 Post autor: Mistakes »

Atr, nic nie uszkodziłeś? Chyba pobiłeś smyka w efektywności kraksy.
Trasy naprawdę ładne. Gratuluję... wszystkim dobrej zabawy.

Awatar użytkownika
Pietruch
Posty: 1379
Rejestracja: 2004-12-25, 17:06
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Pietruch-15

 

#380 Post autor: Pietruch »

Kris trzymamy Cie za słowo, ma być Trialówka z kłami! ;)
Pozdrawiam,
Maciej

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2142
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#381 Post autor: smyk »

ART
Pozwoliłem sobie użyć zdjęcia Krisa i filmu Sariela. Dziękuję.

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#382 Post autor: Sariel »

Film mnie wkurza bo audio rozjechało się z obrazem na poziomie YT, nie wiedzieć czemu (w oryginalnym pliku jest dobrze). Ale używanie zdjęć Krisa na trucktrial.pl to już bluźnierstwo :P

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2142
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#383 Post autor: smyk »

Sariel pisze:Film mnie wkurza bo audio rozjechało się z obrazem na poziomie YT, nie wiedzieć czemu (w oryginalnym pliku jest dobrze). Ale używanie zdjęć Krisa na trucktrial.pl to już bluźnierstwo :P
Bluźnierstwem to jest postawa naszego forumowego El Testosterona. Eskapizm nabrał nowego epickiego wymiaru godnego kibicowskich przyśpiewek.

Awatar użytkownika
Emilus
Adminus Emeritus
Posty: 1460
Rejestracja: 2007-08-26, 19:58
Lokalizacja: Polska
brickshelf: Emilus
Kontakt:

 

#384 Post autor: Emilus »

Napisać coś o rajdzie? Nie? .... to napiszę:

(wreszcie będzie coś w temacie a nie obok).

Zawody udane, frekwencja ok, Smyk znowu wiózł za moją pomocą te pianki cholerne a co do aut:
-Cieślu i ten jego jelcz. Podobno któraś wersja, podobno, bo poza autorem nikt ich nie rozróżnia. Jeździł nieźle ale brak skrzyni to dziś policzek dla godności.
-Majkel wodzirej czyli Ej znany jako H2O lub woda. Cóż jeden medium do napędu to mało i widać było braki mocy. Trochę to dziwne, jeden medium w napędzie a wciągarka na dwóch Xlach ale cóż.
-Żółta tatra? zawodnika Krzoso który nie pojechał. Padł chyba kardan? Mam nadzieję, że nastepnym razem będzie lepej.
-Tatra sędziego znanego jako Lomero przekupny ale niesłowny była ładna, jeździła dobrze i ta zawieszka. Co tam zawieszka, ta paka, te ramki!
-Maniek z ifą. Nie pomogły nawet te dwie herbaty jako łapówki. Coś skrzynie chyba trza poprawić, niemniej kabina była pierwyj sort.
-Sariel i jego zemsta Musoliniego. W zasadzie jeden szczeg. w postaci nieunieruchomionej zębatki przekreślił lepszy wynik. A szkoda, bo wydawało się, że może być wysoko, choć w sumie Pablo budował to auto całą poprzedzającą zawody noc. To był błąd, że nie wcześniej, choć w sumie to nie pierwszy już raz :)
Kabina mnie powalała z tym że bez podłogi...
-Smyk policjant i jego star narodzony poprzedniego przed zawodami dnia. Zapatrzyłeś się na Sariela? W zasadzie to nie wiem co tam nawalało, niemniej mimo oglądania tylnej zawiechy i tajemniczych w niej zębatek, których przeznaczenia nie znał sam budowniczy, nadal nie ogarniam jak działała.
Kabina też bez podłogi - naprawdę się zapatrzyłeś :)
-Atr i niezawodne superzwrotne 4x4x4 tym razem z 3 biegami. Atr jest dobrym konstruktorem, trzeba mu to przyznać ale idzie za bardzo w prostotę a co najgorsze wcale się nie wstydzi. Jeszcze się chwali. Następnym razem nie wygrasz, zacznij sobie to powtarzać to i uwierzysz.... :P
-Sam jechał wsciekłym wszędobylskim jeepem i poza lotem nad trasami, zaliczał efektowne wywrotki. Rośnie młoda krew.
-Był jeszcze szary dziwaczny zil, ale kto by chciał o tym słuchać?...

Do następnego dziubasy.
Ostatnio zmieniony 2010-08-08, 19:21 przez Emilus, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
ManiekManiak
Posty: 814
Rejestracja: 2008-09-07, 21:00
Lokalizacja: Ostrołęka
brickshelf: ManiekManiak

 

#385 Post autor: ManiekManiak »

Dobre zawody. Mi trochę jakby tras mało, znaczy ilość odcinków. Jestem za tym, żeby następne zawody wystartować o 10:00. Emil dasz radę, przyjedziesz w piątek albo wstaniesz godzinę wcześniej, dla prawdziwego twardziela to pikuś.

Jak zwykle nie podpatrzyłem żadnych nowinek technicznych:(
Moja bryka - no jestem prawie zadowolony. Nie rolowałem ani razu, dojechałem, ale czasem mocy brakło w 2 moście, który napędzał trzeci. Gdyby siedzące w nim knoby takiego oporu nie stwarzały nic by w skrzyni nie strzelało.

Gratuluję pierwszego i każdego kolejnego miejsca, była walka, ciekawe kraksy i udane popołudnie w dobrym towarzystwie. Dozoba!

Cieślu
VIP
Posty: 1263
Rejestracja: 2009-04-13, 22:21
Lokalizacja: Karczew/Warszawa
brickshelf: cieslu12

 

#386 Post autor: Cieślu »

Emilus pisze:
-Cieślu i ten jego jelcz. Podobno któraś wersja, podobno, bo poza autorem nikt ich nie rozróżnia. Jeździł nieźle ale brak skrzyni to dziś policzek dla godności
Brak skrzyni to świadomy wybór. Jako że to mój pierwszy sezon to postawiłem na prostotę i dużą moc. Maszyna się sprawdza, jeździ więcej niż dobrze. Jako jedyna pokonała korzeń bez niczyjej pomocy. Najbardziej trace na przeliczniku ale coś za coś. Jak widać da się i bez wysokiego przelicznika zająć niezłą lokatę. W kolejnej maszynie będzie skrzynia. Tyle o mnie :)

Co do samych zawodów. Wciąż dobra frekwencja, kolejny debiutant. Moim zdaniem w tym sezonie nie mieliśmy lepszych tras. Odcinki były trudne, długie i zróżnicowane. Nie brakło kraks dzięki czemu zawody były ciekawe zarówno dla widzów na żywo jak i tych, którzy widzieli je na bardzo fajnym filmie Sariela.

Atr jak zwykle do bólu skuteczny chociaż o zwycięstwo musiał walczyć do samego końca. Nareszcie na kabinę można bez obrzydzenia. Ził Emila to dobra, dopracowana maszyna, do ostatniego odcinka dzielnie dawała sobie radę. Ifa Mańka na początku anemiczna, potem jednak odzyskała wigor.Podobała mi się kabina. Tatra Lomero miała fajną zawieszkę i sporo mocy dzięki czemu liczyła się w walce o podium. Star Smyka potrzebuje trochę poprawek, wygląda bardzo ładnie. Ził Eja- ładna kabina ale na takich trasach 1 medium to za mało. Na dwóch powinno być lepiej. Willis- szybki i mocny, efektownie koziołkował. Czarny Fiat Sariela zapowiadał się ciekawie ale niestety skrzynia nie dawała rady. Tatra Krzosa -kilka poprawek i będzie dobrze.
Tyle ode mnie. Dziękuję za bardzo za ciekawą rywalizację i fajnie spędzone popołudnie.
Ostatnio zmieniony 2010-08-08, 21:08 przez Cieślu, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.
WIP:
Oshkosh MMRS
MAN F2000
Iveco Powerstar

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#387 Post autor: Sariel »

Emilus pisze:Sariel i jego zemsta Musoliniego. W zasadzie jeden szczeg. w postaci nieunieruchomionej zębatki przekreślił lepszy wynik.
Właśnie. Na szczęście Emil pokazał mi jak poprawnie zbudować skrzynię i dlatego będę chciał powrócić zemstą Mussoliniego we wrześniu. Poza nawalającą skrzynią i przyciasnymi przednimi błotnikami jestem z niej zadowolony - była stabilna (żadnych fikołków w stylu Hummera) i prowadziła się tak dobrze że zmieściłem się w chyba wszystkie/prawie wszystkie bramki, co przy mojej tendencji do dążenia po najmniejszej linii oporu jest dużym osiągnięciem. No i przede wszystkim ten dostojny wygląd nawet z jakimś badylem utkwionym pod brzuchem :)
Edyta: film z podkładem wreszcie tak jak trzeba. Teraz można doświadczać mądrości Krisa zgranej z obrazem:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kXtEg8aXPjE[/youtube]
Ostatnio zmieniony 2010-08-09, 07:20 przez Sariel, łącznie zmieniany 1 raz.

aro_kal
Posty: 436
Rejestracja: 2006-02-07, 14:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: aro-kal

 

#388 Post autor: aro_kal »

Kris, ja pierdykam, dzieciaka to byś się nie wyparł! Dobrze by było, by nasze państwo Ci odebrało prawa rodzicielskie, to wtedy można by uchronić go przed skrzywieniem, do którego niechybnie doprowadzisz. Boże, jak można robić samochód z kłami...

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2200
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#389 Post autor: Kubrick »

aro_kal pisze:Boże, jak można robić samochód z kłami...
Normalnie - sam mam taki plan na kiedys na liscie do zbudowania ;]
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Awatar użytkownika
Scrat
Posty: 543
Rejestracja: 2008-06-24, 01:31
Lokalizacja: Lubań
brickshelf: scratel

 

#390 Post autor: Scrat »

Nareszcie kraksy wróciły na GP Mazowsza! Kurczę, pojeździłbym z Wami, gdyby nie moja niechęć do budowania trialówek po pomidorze (jakbym miał coś budować to tylko pomidor v2). IFA Mańka wygląda świetnie.

Czekam na trialówkę z kłami.

ODPOWIEDZ