[MOC] Volvo?

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
raczeqq

[MOC] Volvo?

#1 Post autor: raczeqq »

VOLVO

Przedstawiam wam mój już " drugi" moc'yk :) Model nie jest odwzorowaniem konkretnego modelu, lecz starałem się wykorzystać fajny myk co do świateł i klamki M-longer'a !
Czekam na komentarze , co do poprawek , i krytyki . ( inaczej niż poprzednim razem )
Obrazek
Obrazek

GALERIA BS (miniaturki sa linkami do większych zdjęć )

ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek ObrazekObrazek


pozdrawiam,
raq
Ostatnio zmieniony 2010-08-16, 14:38 przez raczeqq, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Aragorn
Posty: 48
Rejestracja: 2010-06-17, 20:18
Lokalizacja: Śląsk

#2 Post autor: Aragorn »

Ogólnie fajnie, tylko miejscami rażą gołe study. No i przód pomimo tego urozmaicenia innymi światłami, nadal wygląda łyso. Jakieś grille by się przydały. A klamki w takich autach zazwyczaj są jeszcze niżej, bo kto je dosięgnie tak wysoko? :P

rh

#3 Post autor: rh »

No tym razem model już o niebo lepszy.

Tylko:
a) popraw zdjęcia, one NAPRAWDĘ dają bardzo dużo i bardzo pomagają modelowi,
b) jakiś grill jednak by się tym razem przydał,
c) pomyśl troszkę więcej nad tymi bokami - jakieś zbiorniki i tym podobne by się przydały, a nie tylko gołe study,
d) widziałeś kiedyś zielone migacze? ;)

Ale jest zdecydowanie lepiej niż było.
Aragorn pisze: bo kto je dosięgnie tak wysoko? :P
Odpowiedź prosta: Longer :D
Ostatnio zmieniony 2010-08-16, 13:15 przez rh, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#4 Post autor: glaz_pimpur »

Powiem tak:
Jest lepiej niż poprzednio. Widac jeszcze braki w klockach, ale jak się dobrze wkręcisz to i to nadrobisz. Wg mnie model jeszcze jest łysy w wielu miejscach, ale z biegiem MOCów i klocków na pewno będzie lepiej.
I co do prezentacji: tym razem rozpędziłeś się zbytnio z miniaturkami. Myslę że 2-3 by wystarczyły.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#5 Post autor: Ither »

Przed 'i' nie stawiamy przecinka, a przed przecinkiem nie stawiamy spacji. Dziwne, że rh to pominął.

Model ma dziwny przód, rzeczywiście coś karbowanego albo grillowatego by się tam nadało, jak mówi reszta. Ja tam samochodów nie buduję, bo nie umiem, ale wiem jakie mi się podobają :D

Nexus 7

#6 Post autor: Nexus 7 »

Sylwetka w porzadku, wyglada jak ciezarowka.
Koniecznie grill na chlodnice. Cos nie gra ze swiatlami, we wspolczesnych samochodach raczej sa na rowni z reszta bryly. Jesli musza byc cofniete, to chyba zderzak bylyby lepszy czarny.

raczeqq

#7 Post autor: raczeqq »

glaz_pimpur,

Prepraszam, ale wrzuciłem wszystkie miniaturki specjalnie po to, aby ominąć okres upubliczniania galerii.

Klamki obniżone, lecz co do grilla, wpadłem na pomysł naklejki! :)
coś w ten desen :
Obrazek
tylko może jakiś forumowy grafik (?) mógłby mi to obrócić do poziomu? ;)


rh,
d) widziałeś kiedyś zielone migacze? ;)
kurde, to mam je na żółto pomalować skoro nie mam :D myślałem że nikt nie zauważy :)
Ostatnio zmieniony 2010-08-16, 14:47 przez raczeqq, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
trubal
Posty: 299
Rejestracja: 2007-06-13, 14:50
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: trubal
Kontakt:

 

#8 Post autor: trubal »

ja nie zauważyłem:P
"I got a bad feeling about this..."

Mój sklep BL:
www.brickbox.prv.pl

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#9 Post autor: glaz_pimpur »

raczeqq pisze:Prepraszam, ale wrzuciłem wszystkie miniaturki specjalnie po to, aby ominąć okres upubliczniania galerii.
Zawsze jeszcze możesz podac deeplinki:)
Nie idź na łatwiznę i nie rób naklejek, jest mnóstwo innych sposobów!
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Nexus 7

#10 Post autor: Nexus 7 »

glaz_pimpur pisze:Nie idź na łatwiznę i nie rób naklejek, jest mnóstwo innych sposobów!
Dokladnie tak! W tej skali mozna to zrobic z klockow na bardzo wiele sposobow. Poszukaj na forum, BS - nauczysz sie czegos przy okazji.

raczeqq

#11 Post autor: raczeqq »

Nexus 7,
Poszukaj na forum, BS - nauczysz sie czegos przy okazji.
było dać od razu a nie :)
Ostatnio zmieniony 2010-08-16, 20:25 przez raczeqq, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Barteq
Posty: 157
Rejestracja: 2009-04-02, 10:06
Lokalizacja: Białystok
brickshelf: Barteq

 

#12 Post autor: Barteq »

raczeqq pisze:było dać odrazu a nie :)
No to już szczyt lenistwa :P

Mrutek

#13 Post autor: Mrutek »

Tyle za co i przeciw. Nie podobają mi się pogryzione klocki, drętwy przód. Koncepcja ok.

Fioletowy

#14 Post autor: Fioletowy »

Mam wrażenie, że ilość budulca nie jest Twoją mocną stroną, ale starasz się wykorzystać go tak bardzo, jak tylko się da. Chwała Ci za to, bo mimo, iż ciężarówka ta jest chyba zbudowana jedynie z klocków, które były już na rynku przynajmniej w połowie lat '90, to wygląda spoko - ma ręce i nogi. Ja osobiście preferuję zestawy z wczesnych lat '90 i późnych '80, ale żeby budować wypasione MOCe to niestety trzeba mieć wiele "nowoczesnych" elementów. Ale jak już napisałem - MOC mi się podoba.
Jedyna rzecz, która rzuca się w oczy (prócz kiepskiego stanu niektórych elementów) są przednie i tylne światła (odpowiednio dziwne ułożenie i nieodpowiedni kolor) oraz brak grilla - czyli to, co już większość wymieniła.

raczeqq

#15 Post autor: raczeqq »

Fioletowy,

szukałem jakiegoś sensownego grilla, i nic. Nie wiem jakimi tagami posłużyć się w BS.
Jakieś sugestie?

PS: najstarszy model 94' najnowszy 98' i mieszaniec kupiony od kolegi w rozsądnej cenie ;)
Ostatnio zmieniony 2010-08-16, 21:42 przez raczeqq, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ