8684 Minifigures Series 2

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Miszel
Posty: 253
Rejestracja: 2010-03-09, 15:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski / Białystok

#76 Post autor: Miszel »

A ja dziś otrzymałem 16 woreczków zamówione przy okazji innych zakupów w S@H - cena 6,50zł za szt. więc przy zakupie innych klocków warto dorzucić. Samych figurek raczej się nie opłaca bo przesyłka jest droga. Niestety mają tam limit jednorazowego zakupu 16szt. :( Figurki są genialne - dużo lepsze niż w I serii. Zabrakło mi niestety narciarza, karateki, sfinksa i greka :( Ale za to trafiły się dwie piosenkarki, dwa wampiry i 3 ratowniczki - a to miał być podobno unikat :) Całe szczęście, że nie trafił się w nadmiarze jakiś szmelc jak policjant czy odkrywca. Resztę trzeba będzie pewnie dokupić gdzieś lokalnie bo do następnych moich zakupów w S@H monifigów może już nie być.
Pirates, Castle i figurki Star Wars, to jest to co tygrysy lubią najbardziej :)

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#77 Post autor: zgrredek »

A ja byłem właśnie w Tecso w Piastowie, gdzie zaglądałem już kilkukrotnie i nic, a dziś jak nie miałem czasu na macanie i kasy miałem ledwie na cztery sztuki to akurat były.
Próbowałem macać, ale to trudne, zwłaszcza jak nie ma na to czasu. Porównałem tylko kody, żeby się nie zdublowały.
W woreczkach byli: Meksykanin, wampir, karateka i surfer.

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#78 Post autor: Kirysowaty »

Zaraz, zaraz. Seria II jest oficjalnie w sprzedaży od września czy od października? Bo zaczynam się martwić, że ich zabraknie dla mnie.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#79 Post autor: Bobofrutx »

Oficjalnie niby od października, tak mi kobitka mówiła w jednym ze sklepów z lego.
Też zaczynam się obawiać czy ich nie zabraknie : P
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Miszel
Posty: 253
Rejestracja: 2010-03-09, 15:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski / Białystok

#80 Post autor: Miszel »

Jak są już w sprzedaży w S@H pl to znaczy, że sprzedają je już chyba oficjalnie - tak mi się wydaje...
Pirates, Castle i figurki Star Wars, to jest to co tygrysy lubią najbardziej :)

Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 105
Rejestracja: 2008-03-08, 01:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
brickshelf: CyberPacket

 

#81 Post autor: Adrian »

Nie spodziewałem się, że jedna kartka może dać tyle radości. Oczywiście chodzi o kartkę z kodami minifigów i spotkanie z sympatycznymi nieznajomymi w Tesco. I tak oto dokonałem jednej z lepszych transakcji w życiu: Kartka z kodami za dwa szczere uśmiechy :)

Drobna uwaga: Większa liczba kartek znacznie przyspiesza szukanie, szczególnie jak zbierze się większe grono przypadkowych osób, dlatego proponuję drukować kilka stron więcej przed wyjściem na łowy ;)

Raport z Tesco w Sosnowcu: Trafiłem dzisiaj chyba na dostawę. Figurki w większości wisiały jeszcze ładnie poukładane. Było ich jakieś 40-50szt. Z tego co pamiętam nie było Spartiaty, Wiedźmy i Faraona. Było za to sporo mimów.

Wziąłem kilka interesujących mnie figurek i muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem, jeśli chodzi o ich jakość. Nadruki idealnie dopasowane. Odlewy wzorowe. Nic tylko brać i uciekać.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#82 Post autor: zgrredek »

Trochę rozczarował mnie Meksykanin. To jego ponczo jest lipne, bo zakrywa tylko brzuch, a plecy są gołe. Zamiast dawać zapasowego marakasa, mogli dać drugie ponczo i z dwóch dałoby radę zrobić jedno dwustronne.

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#83 Post autor: Kirysowaty »

W takim razie dostałeś wybrakowany egzemplarz. Powinny być dwie sztuki i ponczo dwustronne.

W tym wątku wyraźnie to widać:
http://www.eurobricks.com/forum/index.p ... 45317&st=0
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Awatar użytkownika
Miguel
Posty: 211
Rejestracja: 2010-06-17, 20:19
Lokalizacja: Sosnowiec

#84 Post autor: Miguel »

Na pewno dają dwa takie same poncho. Do tego 3 marakasy. Niestety trafiłeś na wybrak.
Mężczyzna nigdy nie dorasta. Tylko zabawki są coraz większe i droższe.

Awatar użytkownika
Dronka
Posty: 85
Rejestracja: 2010-07-31, 23:25
Lokalizacja: Kraków

#85 Post autor: Dronka »

a ja właśnie się dowiedziałam, że też dostałam wybrak. Miałam piosenkarkę tylko z jednym mikrofonem. Czuję się oskubana.
<rh> Fanklub Bobotrutnia :D

Misaki
Posty: 85
Rejestracja: 2007-09-23, 17:34
Lokalizacja: Sosnowiec
brickshelf: Misaki

 

#86 Post autor: Misaki »

Adrian pisze: Z tego co pamiętam nie było Spartiaty
I chyba wiem nawet dlaczego. :P

lordofdragonss

#87 Post autor: lordofdragonss »

Ech a u nas w mieście ani śladu Minifigów... Jedyna nadzieja to fakt, że w zabawkowym ma być dowóz Lego. Może wtedy się pojawią....

Miszel
Posty: 253
Rejestracja: 2010-03-09, 15:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski / Białystok

#88 Post autor: Miszel »

Ja wczoraj u siebie też obszedłem wszystkie sklepy i ani śladu. Póki co, aby dorwać braki zostaje zwiedzanie wszystkich (nielicznych i małych Tesco w Białymstoku) albo szukanie na allegro. Ewentualnie czekanie na dostawę.
Pirates, Castle i figurki Star Wars, to jest to co tygrysy lubią najbardziej :)

REX
VIP
Posty: 585
Rejestracja: 2009-08-25, 19:59
Lokalizacja: Chojnice

#89 Post autor: REX »

Dziś próbowałem ustalić w których sklepach TESCO pojawiły się lub mogą pojawić się Minifigi serii 2.
Oczywiście szukałem w swojej okolicy i miejscowościach, do których czasem zaglądam.
Okazało się, że część sklepów TESCO nie miała i nie będzie miała tego towaru ponieważ nie ma nawet działu czy półki z zabawkami (nie wspominając o osobnym regale z LEGO).
Sieć TESCO ma mocno zróżnicowane wielkości placówek handlowych i tylko w tych większych można się spodziewać Minifigów (no chyba, że jakiś mniejszy zrobił sobie dział z zabawkami).
Poszukiwania poprzez gazetki czy katalogi TESCO też są wątpliwej jakości - występują błędy (np. poprzez chęć przeglądania katalogu można zobaczyć lokalizacje większych placówek - niestety nie wszystkich).

Czy zna ktoś inne sieci handlowe, w których pokazały się Minifigi serii 2 ? (oczywiście w rozsądnej cenie).

Awatar użytkownika
Miguel
Posty: 211
Rejestracja: 2010-06-17, 20:19
Lokalizacja: Sosnowiec

#90 Post autor: Miguel »

Chyba tylko Tesco w takie coś zainwestowało. W Sosnowcu ani w Auchan ani w Carrefour (w Plejadzie) nie widziałem. W Realu w DG też nie rzuciły mi się po oczach.
Mężczyzna nigdy nie dorasta. Tylko zabawki są coraz większe i droższe.

ODPOWIEDZ