8684 Minifigures Series 2

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#91 Post autor: szarikm »

Carrefour Czyżyny w Krakowie: pomimo pracowitej nocki, nie wystawili żadnych klocków.

Awatar użytkownika
Filozof
Posty: 231
Rejestracja: 2009-05-15, 23:35
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: filozof33

 

#92 Post autor: Filozof »

Dronka pisze:a ja właśnie się dowiedziałam, że też dostałam wybrak. Miałam piosenkarkę tylko z jednym mikrofonem. Czuję się oskubana.
Ja też :(

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#93 Post autor: szarikm »

Raport z Galerii Krakowskiej - sklep LEGO Wear:

Pudełko prawie pełne.

Z tego co pamiętam to:
Znalazłem po 5 sztuk: Pameli Anderson, Wiedźmy, tresera zwierząt. Jednego wampira. dwóch serferów, policjantów,

Jedynego meksykanina sam wziąłem :P na otarcie łez jest dwóch Faraonów i chyba jeden Spartan.

Awatar użytkownika
Dronka
Posty: 85
Rejestracja: 2010-07-31, 23:25
Lokalizacja: Kraków

#94 Post autor: Dronka »

szarikm, a jaka cena?
<rh> Fanklub Bobotrutnia :D

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#95 Post autor: szarikm »

Dronka pisze:szarikm, a jaka cena?
Heh, zapomniałem dopisać: 8,95

Awatar użytkownika
Miguel
Posty: 211
Rejestracja: 2010-06-17, 20:19
Lokalizacja: Sosnowiec

#96 Post autor: Miguel »

To jest cena taka jak Moneks narzucił. Taka sama będzie w ich sklepie w Częstochowie, Katowicach na Mariackiej i w SCC. W Czeladzi na stoisku jak się pojawią to pewnie też za tyle.
Na stoisku w SCC kilka saszetek zostało. 3 policjantów, 1 mim i 2 treserów i chyba 1 surfer. A do tego nie wiedzą, czy w październiku będzie rzut, mimo iż w katalogu jest napisane.
Ostatnio zmieniony 2010-09-15, 21:16 przez Miguel, łącznie zmieniany 1 raz.
Mężczyzna nigdy nie dorasta. Tylko zabawki są coraz większe i droższe.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#97 Post autor: zgrredek »

Dziś powtórnie odwiedziłem Tesco w Piastowie. Tym razem miałem na komórce zdjęcie kodu Spartiaty i z około trzydziestu wiszących saszetek wyłuskałem 2 sztuki.
Potem oddałem się macaniu i wymacałem tresera i omyłkowo policjanta.

Awatar użytkownika
pit
VIP
Posty: 681
Rejestracja: 2006-03-16, 23:10
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: pepik

 

#98 Post autor: pit »

W Tesco w Rzeszowie było dość sporo (cena 7,99 chyba).
Ponieważ się spieszyłem, a kodów nie miałem, więc na macanie się nie zdecydowałem. Wziąłem "na pałę" dwa. Trafiłem narciarza i karatekę - chyba nieźle :)
Następnym razem, już uzbrojony w kody, zapoluję na golasa, mima i dwie babeczki...
Pozdrawiam,
Piotrek

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#99 Post autor: Kirysowaty »

Ha! I ja dorwałem pierwsze figi. :D W Tesco w Kozienicach całe naręcza wisiały. Wyszukałem surfera i Spartanina. Boscy są.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Awatar użytkownika
stpman
Posty: 502
Rejestracja: 2007-09-15, 09:11
Lokalizacja: Pszczyna
brickshelf: stpman

 

#100 Post autor: stpman »

Sklep ELF w Zabrzu: figurek jest cały karton, cena to "jedyne" 9,90zł za sztukę. Dziękuje postoję. W Pszczynie ani widu ani słychu, ktoś nieśmiało wspomniał o początku października.
Ride Your Way!

Awatar użytkownika
Benny
Posty: 230
Rejestracja: 2008-03-22, 11:24
Lokalizacja: Będzin
brickshelf: Benny888

 

#101 Post autor: Benny »

Dzisiaj w sosnowieckim Tesco ostała się jeno jedna, samotna torebka :< Po macaniu stwierdziłem, że na 100% nie był to Meksykanin więc odpuściłem tym razem.
Ostatnio zmieniony 2010-09-18, 18:09 przez Benny, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#102 Post autor: Sorrow »

Benny, trzeba było zapytać obsługę, czy mogą donieść więcej. Ja poprosiłam o dodatkowa porcje torebek, bo zabrakło surferów i pani z działu zabawkarskiego od razu skoczyła do magazynu.
Ostatnio zmieniony 2010-09-18, 19:33 przez Sorrow, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Miguel
Posty: 211
Rejestracja: 2010-06-17, 20:19
Lokalizacja: Sosnowiec

#103 Post autor: Miguel »

Benny pisze:Dzisiaj w sosnowieckim Tesco ostała się jeno jedna, samotna torebka :< Po macaniu stwierdziłem, że na 100% nie był to Meksykanin więc odpuściłem tym razem.
Na pewno nie był to Meksykanin, bo jak byłem 3 dni temu to było kilka i nie było ani Meksykanina ani Piosenkarki. A raczej dostawy nie przewidywali, bo pytałem się jednej z pracownic.
Mężczyzna nigdy nie dorasta. Tylko zabawki są coraz większe i droższe.

Awatar użytkownika
Polip
Posty: 55
Rejestracja: 2010-09-08, 21:40
Lokalizacja: Ustroń
brickshelf: POLIP
Kontakt:

 

#104 Post autor: Polip »

Przejrzałem temat i stwierdziłem, że skoro nikt nie pokusił się o dokładniejsze zaprezentowanie tej figurki, mam okazję podzielić się wrażeniami i przy okazji poćwiczyć wstawianie miniaturek z Brickshelf.

12 - Skier

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Po dorwaniu się do wnętrza saszetki naszym oczom ukazują się części składowe, tradycyjna czarna podstawka i jeszcze bardziej tradycyjna zapasowa część, którą tutaj stanowi trzeci kijek.

Obrazek

Błyskawiczna budowa i już możemy podziwiać naszego wspaniałego narciarza! A jest co podziwiać, począwszy od niebieskiej czapeczki, przez główkę z miłym uśmiechem, okularami ze szkłami w modnym, pomarańczowym kolorze (kurier z [URL=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=8105&highlight=city]City Minifigure Collection[/URL] miał podobne), na dopracowanym kombinezonie kończąc. Narciarz musiał się urwać z jakichś zawodów, o czym świadczy naciągnięta na kurtkę kombinezonu koszulka z numerem 211 - oby był to numer startowy, a nie miejsce w klasyfikacji! Czerwone rękawiczki pasują do okularów, a przy tym ożywiają nieco kolorystykę całej figurki. Nie oszukujmy się jednak, że najważniejszymi elementami są w tym zestawie narty i kijki, unikalne, nowe i świetne! W bezpośrednim porównaniu "stare" narty wypadają blado, kanciasto i bliżej im do rakiet śnieżnych, podobnie jest z barami o długości 4 studów, które np. w Winter Toy Shop robiły z kijki - wydają się teraz strasznie nieporęczne.

Obrazek Obrazek

Jeżeli musiałbym się do czegoś przyczepić, to ewentualnie do kijków, które mogłyby być ciut dłuższe - gdy minifig trzyma je w wyprostowanych rączkach, nie sięgają ziemi, a powinny, według prawideł narciarskiej sztuki. Jest to jednak taki drobiazg, że nie ma żadnego wpływu na fajność figurki.

Obrazek

Słowem podsumowania: narciarz to rewelacyjna, ciesząca oko i dopracowana w najmniejszych szczegółach figurka, posiada genialne dodatki i w praktyce jest pozbawiona wad. Jeżeli ktoś miał jeszcze wątpliwości odnośnie zakupu naszego narciarskiego przyjaciela, to mam nadzieję, że moje wypociny je rozwiały.

Brickshelf.

Za jakość zdjęć przepraszam, na razie jednak nie dysponuję sprzętem lepszym do komóry.

Miszel
Posty: 253
Rejestracja: 2010-03-09, 15:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski / Białystok

#105 Post autor: Miszel »

A ja mam takie pytanie, czy ktoś się orientuje jakie jest stosunek minifigów w kartonie drugiej serii. Wiadomo że są 3 komplety, ale co dorzucają poza tym i w jakich ilościach.
Pirates, Castle i figurki Star Wars, to jest to co tygrysy lubią najbardziej :)

ODPOWIEDZ