8684 Minifigures Series 2

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 105
Rejestracja: 2008-03-08, 01:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
brickshelf: CyberPacket

 

#106 Post autor: Adrian »

Miszel pisze:A ja mam takie pytanie, czy ktoś się orientuje jakie jest stosunek minifigów w kartonie drugiej serii. Wiadomo że są 3 komplety, ale co dorzucają poza tym i w jakich ilościach.
Tak to wygląda:
Obrazek
Powtarza się to we wszystkich zagranicznych recenzjach, więc prawdopodobnie tak to rozdzielają.
Ostatnio zmieniony 2010-09-21, 14:06 przez Adrian, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Miguel
Posty: 211
Rejestracja: 2010-06-17, 20:19
Lokalizacja: Sosnowiec

#107 Post autor: Miguel »

Polip pisze:Jeżeli musiałbym się do czegoś przyczepić, to ewentualnie do kijków, które mogłyby być ciut dłuższe - gdy minifig trzyma je w wyprostowanych rączkach, nie sięgają ziemi, a powinny, według prawideł narciarskiej sztuki. Jest to jednak taki drobiazg, że nie ma żadnego wpływu na fajność figurk
Recenzja dobra, ale zdanie dotyczące długości kijków już przesadzone i w ogóle oderwane od rzeczywistości ;)
Bo w rzeczywistości kijków narciarskich nie mierzy się na wyprostowanych rękach, tylko wtedy gdy ręka zgięta jest w łokciu pod kątem 90' ;)
Mężczyzna nigdy nie dorasta. Tylko zabawki są coraz większe i droższe.

Miszel
Posty: 253
Rejestracja: 2010-03-09, 15:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski / Białystok

#108 Post autor: Miszel »

Adrian, Dzięki i wszystko jasne :)
Pirates, Castle i figurki Star Wars, to jest to co tygrysy lubią najbardziej :)

Awatar użytkownika
Polip
Posty: 55
Rejestracja: 2010-09-08, 21:40
Lokalizacja: Ustroń
brickshelf: POLIP
Kontakt:

 

#109 Post autor: Polip »

Miguel pisze:Bo w rzeczywistości kijków narciarskich nie mierzy się na wyprostowanych rękach, tylko wtedy gdy ręka zgięta jest w łokciu pod kątem 90' ;)
Zegnij minifigowi rękę pod kątem 90' stopni. :)

Ale ok, mój błąd, widocznie sztuki narciarskiej uczyła mnie jakaś niedorajda, co nie zmienia faktu, że jakby kijki były ciuteńkę dłuższe, byłoby już kompletnie rewelacyjnie.

Awatar użytkownika
flauma
Posty: 57
Rejestracja: 2006-12-30, 20:36
Lokalizacja: Katowice

#110 Post autor: flauma »

Byłam dziś w SCC w Tesco, i ku mej radości, były 4 paski minifigów. Jako że był to wypad podczas praktyk był on niezaplanowany, czyli nie miałam ze sobą kartki z kodami.
Udało mi się wymacać, gladiatora, surfera, meksykanina i śpiewaczkę.
Z bólem stwierdzam że gladiatora i jak i meksykanina z chęcią wymienię.
"rączki do góry"

Awatar użytkownika
Miguel
Posty: 211
Rejestracja: 2010-06-17, 20:19
Lokalizacja: Sosnowiec

#111 Post autor: Miguel »

Polip pisze:Zegnij minifigowi rękę pod kątem 90' stopni. :)

Ale ok, mój błąd, widocznie sztuki narciarskiej uczyła mnie jakaś niedorajda, co nie zmienia faktu, że jakby kijki były ciuteńkę dłuższe, byłoby już kompletnie rewelacyjnie.
W tej kwestii się zgadzam, że mogłyby być ciutkę dłuższe ;), bo wyglądają troszkę nieporadnie takie krótkie. Fakt ich dopracowania i możliwości złożenia ich do transportu tak jak prawdziwych jest tutaj argumentem silnie przemawiającym na korzyść TLG.
Mężczyzna nigdy nie dorasta. Tylko zabawki są coraz większe i droższe.

Awatar użytkownika
Flymbex
Posty: 176
Rejestracja: 2009-09-26, 18:30
Lokalizacja: Śląsk / Ornontowice

#112 Post autor: Flymbex »

Pozwolę sobie odświeżyć temat. Czy ktoś wie coś o występowaniu figurek w marketach w okolicach Sosnoca, Jaworza lub Katowic?

Awatar użytkownika
Polip
Posty: 55
Rejestracja: 2010-09-08, 21:40
Lokalizacja: Ustroń
brickshelf: POLIP
Kontakt:

 

#113 Post autor: Polip »

W kwestii Jaworza, to skoro w Ustroniu w Tesco są, w Bielsku tym bardziej być powinny.
Hejaho i do przodu! o/

lordofdragonss

#114 Post autor: lordofdragonss »

A w przypadku Łodzi? bo u mnie w Zabawkowym w Bełchatowie mają dopiero w połowie października być...

Awatar użytkownika
Noobi
Posty: 52
Rejestracja: 2010-08-13, 22:14
Lokalizacja: Katowice
brickshelf: Noobi

 

#115 Post autor: Noobi »

W selgrosie jest jeszcze mnóstwo pudeł z ludzikami zarówno 1 jak i drugiej serii.

Awatar użytkownika
Flymbex
Posty: 176
Rejestracja: 2009-09-26, 18:30
Lokalizacja: Śląsk / Ornontowice

#116 Post autor: Flymbex »

Noobi, dzięki. Jutro będę w tych rejonach to się wybiorę do tego Selgrosa (bo miałeś na myśli ten w Kato?). Czy tam potrzeba kartę jak do Makro?
Ostatnio zmieniony 2010-10-08, 15:00 przez Flymbex, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Noobi
Posty: 52
Rejestracja: 2010-08-13, 22:14
Lokalizacja: Katowice
brickshelf: Noobi

 

#117 Post autor: Noobi »

Flymbex pisze:Czy tam potrzeba kartę jak do Makro?
Tak,Spokojnie kupisz całą serie. Ludziki są po 7,50

Awatar użytkownika
Dronka
Posty: 85
Rejestracja: 2010-07-31, 23:25
Lokalizacja: Kraków

#118 Post autor: Dronka »

To jak już temat poruszony to jeszcze mam pytanie, czy ktoś wie z Krakusów gdzie można kupić jeszcze drugą serię? Miałam nadzieje, że w Tesco na Kapelance będą ale nic z tego.
<rh> Fanklub Bobotrutnia :D

Awatar użytkownika
m4rc1n
Posty: 369
Rejestracja: 2009-09-17, 15:28
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
brickshelf: m4rc1n

 

#119 Post autor: m4rc1n »

Dzisiaj z Dronką byliśmy w Galerii Kazimierz, i odwiedziliśmy sklep Lego Wear. W sumie nie za bardzo wiem skąd, ale Dronka dowiedziała się, że można tam dostać minifigi z 2. serii, co w sumie jest prawdą. Na stanie (ok godziny 13) był właściwie cały karton (coś ok 20 czy więcej sztuk), więc zabraliśmy się za poszukiwania mima. Pani za ladą była na tyle miła, że jak usłyszała o naszych poszukiwaniach, udostępniła nam kartkę z kodami do drugiej serii! Poszukiwania skończyły się zakupem znalezionego po minucie mima, za 8,95 zł.
MOCs: 4
WIP: who cares?

Backbone
Posty: 671
Rejestracja: 2009-12-06, 17:30
Lokalizacja: Doncaster
brickshelf: backbone

 

#120 Post autor: Backbone »

8,95 zł.
Barbarzyństwo.

ODPOWIEDZ