8684 Minifigures Series 2

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Dronka
Posty: 85
Rejestracja: 2010-07-31, 23:25
Lokalizacja: Kraków

#121 Post autor: Dronka »

Backbone pisze:
8,95 zł.
Barbarzyństwo.
Może i tak, ale jak komuś tak bardzo zależało na tym jednym mimie to jeszcze nie jest tak źle. Oczywiście mówię o sobie. :)
<rh> Fanklub Bobotrutnia :D

Awatar użytkownika
Noobi
Posty: 52
Rejestracja: 2010-08-13, 22:14
Lokalizacja: Katowice
brickshelf: Noobi

 

#122 Post autor: Noobi »

Ja raz w tesco kupiłem 10 figurek z pierwszej serii za 10.80 1szt
i byłem jeszcze dumny że dało mi się je zdobyć.
Ostatnio zmieniony 2010-10-10, 18:53 przez Noobi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
stpman
Posty: 502
Rejestracja: 2007-09-15, 09:11
Lokalizacja: Pszczyna
brickshelf: stpman

 

#123 Post autor: stpman »

Ciekawe co powiecie na to:

12zł za figurkę z serii pierwszej w Centrum handlowym "Forum" w Gliwicach.
Ride Your Way!

Awatar użytkownika
Lipek79
Posty: 85
Rejestracja: 2009-03-08, 20:33
Lokalizacja: Świnoujście
brickshelf: Lipek79

 

#124 Post autor: Lipek79 »

stpman pisze:Ciekawe co powiecie na to:

12zł za figurkę z serii pierwszej w Centrum handlowym "Forum" w Gliwicach.
Przebiję Cię :) U nas w centrum handlowym "Uznam" 13 zł za figurkę z pierwszej serii.

Awatar użytkownika
Sprinter
Posty: 99
Rejestracja: 2010-08-03, 21:45
Lokalizacja: Podkarpacie
brickshelf: VWBeetle1626
Kontakt:

 

#125 Post autor: Sprinter »

Pozwolę sobie troszkę odnowić temat.

Wczoraj trafiłem na wiedźmę i mima. Ogólnie są to dobre figurki, miotła jest wspaniałym dodatkiem. Mim sprawia wiele radości dzięki aż trzem główkom, ma też nadrukowane paski na rękawach.

Tydzień temu złapałem faraona, policjanta i ratowniczkę. Fraon od początku był moim faworytem i nie zawiodłem się - jest genialny! Ratowniczka ma włosy cherleaderki, ale prezentuje się dobrze. Deska ratunkowa jest przydatnym elementem. Policjant posiada ciekawy mandat, z bardzo dokładnym nadrukiem.

Jeszcze wcześniej trafiłem na meksykanina, piosenkarkę i siłacza. To też dobre ludziki, szczególnie w piosenkarce spodobały mi się włoski, takich nie miałem. Hantle siłacza składają się, na szczęście, z trzech elementów, dobra jest też główka. Meksykanin ma wspaniałem marakasy i ponczo, które zakrywa całkowicie szary tors... Ale to w niczym nie przeszkada i strasznie mi się podoba.

Jako pierwszy trafił mi się król dsco. Niesamowicie podoba mi się płyta winylowa (?) z napisem "Brick Fever". Wspaniały element. Czarne afro idealnie pasuje, do tego zalotny uśmiech, błyszczące zęby i ten strój! Przypomina John'a Travoltę z "Gorączki sobotniej nocy" Krótko mówiąc - jedna z najlepszych figurek serii.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BvQ8sUbgA2c[/youtube]

To by było na tyle. :)
Ostatnio zmieniony 2010-10-30, 14:05 przez Sprinter, łącznie zmieniany 1 raz.

lordofdragonss

#126 Post autor: lordofdragonss »

A ja wreszcie kupiłem sobie Panią Piosenkarkę. Co prawda za 9 zł ale tak to już jest jak nie można tych minifigów znaleźć gdzie indziej. Ach ta presja!

Awatar użytkownika
wx45
Posty: 47
Rejestracja: 2010-06-06, 12:01
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: wx45

 

#127 Post autor: wx45 »

Za to moja dziewczyna wynalazła w Warszawie sklep gdzie kobieta sprzedaje lego po cenach katalogowych. Minifigurki ma po 7 zł i pozwala korzystać z kodów. Kupiliśmy piosenkarkę, wiedźmę, wampira, surfera, mima, ratowniczkę i spartana.

Awatar użytkownika
Sprinter
Posty: 99
Rejestracja: 2010-08-03, 21:45
Lokalizacja: Podkarpacie
brickshelf: VWBeetle1626
Kontakt:

 

#128 Post autor: Sprinter »

Zapomniałem napisać, że jak ostatnio kupowałem figurki, to pani bardzo się zdziwiła, gdy zobaczyła moją listę kodów I i II serii. Wytłumaczyłem jej o co chodzi i skserowała sobie ją. :)

Przy okazji w Dębicy ludziki są tylko w jednym sklepie po 9,90 i tak muszę się męczyć... Natomiast gdydy wybieram się do Rzeszowa zawsze kupuję tam figurki po 7,90.
Ostatnio zmieniony 2010-10-31, 13:52 przez Sprinter, łącznie zmieniany 1 raz.

Cieślu
VIP
Posty: 1262
Rejestracja: 2009-04-13, 22:21
Lokalizacja: Karczew/Warszawa
brickshelf: cieslu12

 

#129 Post autor: Cieślu »

wx45 pisze:Za to moja dziewczyna wynalazła w Warszawie sklep gdzie kobieta sprzedaje lego po cenach katalogowych. Minifigurki ma po 7 zł i pozwala korzystać z kodów. Kupiliśmy piosenkarkę, wiedźmę, wampira, surfera, mima, ratowniczkę i spartana.
A gdzie taki sklep się znajduje o ile można wiedzieć?
Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.
WIP:
Oshkosh MMRS
MAN F2000
Iveco Powerstar

Awatar użytkownika
wx45
Posty: 47
Rejestracja: 2010-06-06, 12:01
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: wx45

 

#130 Post autor: wx45 »

adresu nie znam, ale to jest w tym dużym centrum handlowym "land" zaraz jak wysiadasz z metra służew. Tam wyjeżdżasz ruchomymi schodami na pierwsze piętro i jest mniej więcej pośrodku. Przed wejściem jest duży królik z lego a na witrynie pełno pudełek więc bez problemu znajdziesz.

Jak byliśmy tam przedwczoraj to jeszcze 3 pudła minifigów były z czego dwa nieotwarte tak, że jak Ci czegoś brakuje to nawet spartana możesz dorwać.

Awatar użytkownika
bartek_mi
Posty: 286
Rejestracja: 2007-12-03, 14:11
Lokalizacja: wawa
brickshelf: bartekmi

 

#131 Post autor: bartek_mi »

wx45 pisze:adresu nie znam, ale to jest w tym dużym centrum handlowym "land" zaraz jak wysiadasz z metra służew. Tam wyjeżdżasz ruchomymi schodami na pierwsze piętro i jest mniej więcej pośrodku. Przed wejściem jest duży królik z lego a na witrynie pełno pudełek więc bez problemu znajdziesz.

Jak byliśmy tam przedwczoraj to jeszcze 3 pudła minifigów były z czego dwa nieotwarte tak, że jak Ci czegoś brakuje to nawet spartana możesz dorwać.
Codziennie jestem w pobliżu a sklep (na piętrze?) omijam z daleka bo mi się wydawało, że tam ceny z kosmosu... Trzeba będzie zajrzeć.

Awatar użytkownika
wx45
Posty: 47
Rejestracja: 2010-06-06, 12:01
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: wx45

 

#132 Post autor: wx45 »

Tak, to jest na piętrze. A ceny katalogowe - czyli na allegro pewnie znajdziesz taniej. Ale minifigi po 7 zł to niezły wynik.
Ostatnio zmieniony 2010-11-04, 16:23 przez wx45, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bartek_mi
Posty: 286
Rejestracja: 2007-12-03, 14:11
Lokalizacja: wawa
brickshelf: bartekmi

 

#133 Post autor: bartek_mi »

bartek_mi pisze:
wx45 pisze:adresu nie znam, ale to jest w tym dużym centrum handlowym "land" zaraz jak wysiadasz z metra służew. Tam wyjeżdżasz ruchomymi schodami na pierwsze piętro i jest mniej więcej pośrodku. Przed wejściem jest duży królik z lego a na witrynie pełno pudełek więc bez problemu znajdziesz.

Jak byliśmy tam przedwczoraj to jeszcze 3 pudła minifigów były z czego dwa nieotwarte tak, że jak Ci czegoś brakuje to nawet spartana możesz dorwać.
Codziennie jestem w pobliżu a sklep (na piętrze?) omijam z daleka bo mi się wydawało, że tam ceny z kosmosu... Trzeba będzie zajrzeć.
Byłem i kupiłem. Minifigów z serii 2 sporawo.
Wg mnie ważne info, że są jeszcze figi z serii 1!!!! Widziałem gdzieś z tyłu zabunkrowany jeszcze jeden karton. Ile było pod ladą nie wiem :)

Pani pozwala korzystać z kodów (zaproponowałem jej system, że mi daje 10 woreczków na raz do przeglądania i się z takiej partii "rozliczam" - dzięki temu nie patrzyła mi na ręce i spokojnie mogłem szukać)
Cena 7 zł.

Awatar użytkownika
Ex3qtor
Posty: 481
Rejestracja: 2008-02-01, 16:48
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: X3qtor

 

#134 Post autor: Ex3qtor »

A to przyznaję, że trafiłeś na lepszy dzień tej pani, bo mi jak byłem tam na początku tygodnia, to robiła problemy, że musi stać nade mną...
Natomiast piętro niżej jest jeszcze jeden sklep z zabawkami, nazywa się bodajże "Miś", gość też sprzedaje II serię po 7 złoty i absolutnie nie robił kłopotu z przejrzeniem, nawet go uświadomiłem, że są do tego kody kreskowe.
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce...

Awatar użytkownika
Bartex0805
Posty: 197
Rejestracja: 2008-01-21, 16:24
Lokalizacja: Leszno
brickshelf: Bartex0805

 

#135 Post autor: Bartex0805 »

Ja dziś wybrałem się do jednego z 3 sklepów w moim mieście. Kiedyś już tam robiłem zakupy. Spytałem najpierw o figurki czy w ogóle są. No i były Pani pokazała 1 i 2 serie. Cena była ogromnym zaskoczeniem 7,20 zł. Miałem z sobą kody spytałem czy można wybierać, no i można było. Dodatkowo miła Pani pomogła i to właśnie jej dziękuje za znalezienie czirliderki i jaskiniowca z pierwszej serii a z drugiej razem wyszukaliśmy ratowniczkę, surfera i DJ-a. Ogólnie rozmawiając Pani stwierdziła, że najmniej jest wampira i faraona. Wspomniałem o 3 serii i nic sprzedawcy o niej nie wiedzą.

ODPOWIEDZ