8043 Motorized Excavator

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 36
Rejestracja: 2008-01-08, 12:32
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Bosper1

 

#166 Post autor: Gandalf »

Słuchajcie czy otrzymał ktoś service paka? Może trzeba zgłosić wspólną reklamację bo USA i zachodznie kraje UE już go dostały.
Nie buduję trialówek!!! Jestem tylko kolekcjonerem lego technic

Backbone
Posty: 671
Rejestracja: 2009-12-06, 17:30
Lokalizacja: Doncaster
brickshelf: backbone

 

#167 Post autor: Backbone »

Na poczatek wezcie 2-3 tygodnie poprawki na opieszałość Poczty Polskiej.
+ jakies 50 % szans na to ze paczka w ogole nie dojdzie, bo wyczaili co w nich jest, a ze paczka nieubezpieczona to...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vJdAXnbgpaY[/youtube]
Ostatnio zmieniony 2010-11-03, 23:25 przez Backbone, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Adriel
Posty: 94
Rejestracja: 2008-05-24, 18:21
Lokalizacja: Częstochowa
brickshelf: Adriel

 

#168 Post autor: Adriel »

Backbone pisze:Poczty Polskiej.
Przestań już tak najeżdzać na PP jakoś od lat wysyłam listy i nigdy nic nie zaginęło. Po 2. poprawka przyjdzie w liście, nie paczce. Wiadome jest, że lego jeszcze do nas poprawek nie wysłało.

I proszę Cie nie sugeruj, że jak wyślą to poczta prześwietli miliony listów by wyłapać wszystkie nowe LA. Zadaj sobie pytanie poco na co komu 4 LA??
Ostatnio zmieniony 2010-11-04, 16:24 przez Adriel, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Filus
Posty: 596
Rejestracja: 2010-08-08, 20:37
Lokalizacja: Śląsk
brickshelf: Filus

 

#169 Post autor: Filus »

Żeby to sprzedać (przy założeniu, że dany pracownik poczty wie, czym jest lego i ile jest warty dany element). O ile faktycznie, wieszanie psów zawczasu na PP może niektórych drażnić, o tyle ja rozumiem poirytowanie Backbone'a. Mnie też to denerwuje, chcę się zabierać za nowego MOCa (niestety obecny okazał się niewypałem), a przez zwłokę w dostarczeniu fixa, nie mogę tego zrobić (bo nie chcę znowu tracić czasu na budowanie koparki od nowa). Co prawda nie oskarżam nikogo, ale rozdrażnienie rozumiem. Czemu my w Polsce zawsze musimy być na szarym końcu:(...

Awatar użytkownika
benny80
Posty: 162
Rejestracja: 2004-06-28, 10:13
Lokalizacja: Katowice
brickshelf: benny80
Kontakt:

 

#170 Post autor: benny80 »

A ja zapytam o taką kwestię, czy LEGO wypowiedziało się w temacie jakiegoś oznaczenia nowego, czyt. poprawionego zestawu? Mają coś takiego w zamiarze, coś wiadomo?

Wycofanie dostaw do sklepu to jedno, ale nie chciałbym trafić 'wadliwego' modelu spod lady sklepu, który chce się go pozbyć, skoro i tak czekam z zakupem na poprawiony, wiadomo o co biega..
Ostatnio zmieniony 2010-11-05, 19:18 przez benny80, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam! B. ;)
______________
27.02.2009 AD
27.07.2011 AD

Awatar użytkownika
jaymzwlkp
Posty: 36
Rejestracja: 2010-03-11, 21:26
Lokalizacja: Poznań

#171 Post autor: jaymzwlkp »

W dniu dzisiejszym, ku memu zdziwieniu w skrzynce znalazłem list priorytetowy z "deutsche post" z service packiem. Od mojego zgłoszenia na stronie Lego minęły ok. 2-3 tyg. i taka miła niespodzianka. ......a teraz najlepsze: Jak kilku z was wcześniej pisało- że po zgłoszeniu zadzwoni tel. z zapytaniem i weryfikacją czy zgłoszenie to nie ściema, czekając właśnie na tel. prawie tydzień, niecierpliwiąc się wysłałem raz jeszcze zgłoszenie-tym razem nie jako zgłoszenie wadliwej części tylko jako pytanie.....no i co? ;-) oczywiście bez niczego przyszła druga paczka.. czego i Wam życzę.
:-)

Awatar użytkownika
Sprinter
Posty: 99
Rejestracja: 2010-08-03, 21:45
Lokalizacja: Podkarpacie
brickshelf: VWBeetle1626
Kontakt:

 

#172 Post autor: Sprinter »

Nareszcie, a już myślałem, że TLG o Polsce zapomniało.

To teraz zamontuj i dokładnie napisz, czy dobrze działa. :)

Awatar użytkownika
Yogi
Posty: 59
Rejestracja: 2010-05-24, 17:20
Lokalizacja: Jarocin <--> Łódź
brickshelf: yogi

 

#173 Post autor: Yogi »

Dostał ktoś jeszcze "Servis Pack'a" ??

Bo jak mawiają "Jedna jaskółka wiosny nie czyni".

Fistach

#174 Post autor: Fistach »

Sprinter pisze:To teraz zamontuj i dokładnie napisz, czy dobrze działa. :)
przeciez juz ludzie pisali ze dziala lepiej :)

Jessie

#175 Post autor: Jessie »

Jakby ktoś jeszcze wątpił w TLG, to zgłosiłem reklamację 28.10.2010, żadna miła pani do mnie nie dzwoniła i dzisiaj w skrzynce znalazłem przesyłkę ze znaczkiem LEGO a w niej 4 nowe siłowniki. Nie sprawdzę jak działają, bo koparka rozebrana na części. Troche zdziwiła mnie szybkość przesyłki (bez wcześniejszego telefonu), może to dlatego, że moje nazwisko jest z początku alfabetu... :)

PS. A ile jaskółek czyni wiosnę ;) ?

Backbone
Posty: 671
Rejestracja: 2009-12-06, 17:30
Lokalizacja: Doncaster
brickshelf: backbone

 

#176 Post autor: Backbone »

Ja zgłaszałem problemy jak tylko były przesłanki o tym że ma być service pack, czyli jak dobrze pamiętam jeszcze w okolicach sierpnia.

Awatar użytkownika
Filus
Posty: 596
Rejestracja: 2010-08-08, 20:37
Lokalizacja: Śląsk
brickshelf: Filus

 

#177 Post autor: Filus »

Ja podobnie, też pod koniec sierpnia bodaj zgłaszałem. Nawet po przeczytaniu, że ktoś z Polski dostał już SP napisałem maila do TLG, ale do dnia dzisiejszego nikt mi nic nie odpisał. Żyję teraz nadzieją, że załatwiają mi paczuszkę cichaczem;). Choć znając moje szczęście...

Awatar użytkownika
Sprinter
Posty: 99
Rejestracja: 2010-08-03, 21:45
Lokalizacja: Podkarpacie
brickshelf: VWBeetle1626
Kontakt:

 

#178 Post autor: Sprinter »

Fistach pisze:
Sprinter pisze:To teraz zamontuj i dokładnie napisz, czy dobrze działa. :)
przeciez juz ludzie pisali ze dziala lepiej :)
Oczywiście, ale najlepszy jest przekaz od LUGPolowicza z pierwszej ręki. :)

Nie martwcie się, dojdą Wam te service packi.




Kiedyś...
Ostatnio zmieniony 2010-11-09, 21:16 przez Sprinter, łącznie zmieniany 1 raz.

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#179 Post autor: Hezar »

benny80 pisze:A ja zapytam o taką kwestię, czy LEGO wypowiedziało się w temacie jakiegoś oznaczenia nowego, czyt. poprawionego zestawu? Mają coś takiego w zamiarze, coś wiadomo?

Wycofanie dostaw do sklepu to jedno, ale nie chciałbym trafić 'wadliwego' modelu spod lady sklepu, który chce się go pozbyć, skoro i tak czekam z zakupem na poprawiony, wiadomo o co biega.
Też mnie to interesuje. Ma ktoś jakieś konkretne informacje?

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2573
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

#180 Post autor: Bricksley »

Nowe siłowniki pojawiły sie juz na Allegro: http://allegro.pl/silownik-lego-power-f ... 30774.html Widać, że mają dodatkowe oznaczenie coby je odróżnić od starych. teraz pojawia się pytanie czy pochodza one z serwis packów czy też już z nowych zestawów (niekoniecznie 8043).
Pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ