[MOC] Czerwona Gwiazda

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
the oneman

[MOC] Czerwona Gwiazda

#1 Post autor: the oneman »

"(...) każda wieś ,każdy kołchoz powinien mieć co najmniej jeden egzemplarz Czerwonej Gwiazdy (...)" to zdanie z Planu Pięcioletniego wydanego przez KC KPZR w roku...
... maszyna przeznaczona do codziennej pracy u boku człowieka, a jednocześnie "oko ,ucho i tuba władzy". U boku robota - Wladimir Tatlin, autor wielu nowatorskich pomysłów mających ulżyć ciężkiej doli ludu pracującego .
;D
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2010-11-12, 13:36 przez the oneman, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#2 Post autor: Kirysowaty »

Niezłe. Może nie miażdży, ale daje radę. :P

Aż mi się przypomina odcinek "Kiepskich" z Katiuszą - sowieckim robotem. :P
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#3 Post autor: Jerac »

Kurcze no. Znowu wyjdę na marudę. Ale o ile Siewnik mi się generalnie podobał a na pewno byłem pod wrażeniem techniki, to tutaj jest ble. Po prostu. Ręce wyrastają zupełnie nienaturalnie, nogi nie wiedzą czy są nogami czy silnikami, przydałoby się jednak wybrać którąś wersję i zostać przy niej... i jednak przesadziłeś prześwietlenie zdjęć. Z reguły to fajnie wychodziło, ale tutaj za bardzo.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#4 Post autor: zgrredek »

Nie wiem czy mi się podoba, ale czuć w tym klimat książek Lema.

the oneman

#5 Post autor: the oneman »

^Spoko :)
> Jarek - Co do zdjec - calkowicie sie zgadzam ,co do modelu - mysle ,ze rozumiem twoj punkt widzenia, aczkolwiek moj jest rzeczywiscie odmienny. Na przyklad piszesz ,ze nie wiadomo czy nogi sa nogami ,czy silnikami - to prawda - nie wiadomo ,ale dla mnie jest to zaleta ... Lubie kiedy rzeczy nie sa do konca zdefiniowane i pozostaje jakies miejsce dla kreatywnej wyobrazni ogladajacego. Nie podejme sie obrony tej budowli jako calosci ,bo sam nie uwazam jej za swoja najlepsza prace, a poza tym nie czuje sie zaatakowany .Twoje zdanie wzbogaca moja swiadomosc ,tak czy inaczej (i nie przeszkadza mi wcale ,ze bez polskich znakow to brzmi dwuznacznie - wrecz przeciwnie).
> Kirysowaty - Dzieki !
> zgrredek - Mow smialo -" Nie wiem" - to juz cos ;) Za Lema - dziekuje Ci - to skojarzenie jest trafne i bardzo mi pochlebia.
Ostatnio zmieniony 2010-11-12, 23:17 przez the oneman, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Flymbex
Posty: 176
Rejestracja: 2009-09-26, 18:30
Lokalizacja: Śląsk / Ornontowice

#6 Post autor: Flymbex »

zgrredek pisze:Nie wiem czy mi się podoba, ale czuć w tym klimat książek Lema.
Coś rzeczywiście jest na rzeczy z tym lemowskim klimatem w pracach Oneman'a.
To, na przykład : Obrazek
mogłoby być na okładce "Fantastyki z lat 80-tych (wiem, Lem nigdy nie dał nigdy ani wiersz tekstu do tego miesięcznika), ewentualnie "Bajtka" :) Sorry za OT.
Ja też nie wiem czy mi się podoba ale coś w tej "archaicznej" konstrukcji jest intrygującego.
Ostatnio zmieniony 2010-11-12, 23:46 przez Flymbex, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ