[MOC] Gdzie mężczyzna nie może, tam baba przyjdzie.

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Der
Posty: 83
Rejestracja: 2010-11-14, 17:42
Lokalizacja: Kraków

[MOC] Gdzie mężczyzna nie może, tam baba przyjdzie.

#1 Post autor: Der »

Pirat Kajtek, który niedawno wykiwany przez żołnierzy stracił cenny skarb, aby nie popaść w Niełaskę (tak się zdrobniale nazywał ostry, 100 metrowy klif skalny, z którego Kapitan Rudobrody zrzucał niepotrzebnych mu piratów dla Zabawy [a to znów jego rekin]) Kapitana Rudobrodego, musiał zdobyć nowy skarb. Przypadkiem, kiedy tajemniczy jegomość w kapeluszu o szerokim rondzie i z biczem za pasem schował się do lodówki, aby przeżyć w wybuch, wypadła mu z kieszeni mapa. Kajtek, który akurat był na samobieżnym spacerze (a co? nie mógł być wtedy na samobieżnym spacerze?) ją znalazł. Stwierdził, że musi prowadzić do skarbu, bo w ich świecie wszystkie mapy na papierze prowadzą do skarbów (zwykli ludzie map nie potrzebują, a magowie mają, coś co nazywają GPS-y). Z tyłu mapy był dziwny napis, którego Kajtek nie umiał rozgryźć. Było napisane: Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn. Kajtek podjął pełną wyprawę pełną niebezpieczeństw - zatruł się rybą, nadepnął na ogon psa strzegącego komisariatu wojskowych, wszczął rozróby w knajpie Pod Rozbryzganym Kucykiem, napalił w piecu i poderwał Babę Jagę. W końcu dotarł do końca podróży. Odnalazł jaskinię, a obok resztki starej bazy pirackiej. A tam czekało go niemiłe zaskoczenie. Potwór i kobieta (magowie dawno temu stwierdzili, że nie wiadomo co gorsze - potwora można spętać zaklęciami, a kobieta może wysprzątać pracowanie magiczną).
A kobieta ta miała niezłe jaja...


Obrazek
Obrazek


Coś większego od poprzedniego zestawu. Rozmontowałem połowę moich zestawów do tego i wszystkie pirackie. Czuję, że muszę się jakoś zaopatrzyć w kafle i serki.:)


edit: nie ma komentarzy żadnych :) wytknijcie chociaż co jest źle :P
No i wesołych świąt wszystkim! :)
Ostatnio zmieniony 2010-12-22, 21:08 przez Der, łącznie zmieniany 2 razy.
<cisza>
Słyszysz?

Awatar użytkownika
Deckard Cain
Posty: 369
Rejestracja: 2010-06-17, 20:16
Lokalizacja: Krosno
brickshelf: DeckardCain

 

#2 Post autor: Deckard Cain »

Wizualnie scenka sympatyczna, resztki bazy pirackiej wporząsiu, choć mógłbyś dodać jakiś pysk potwora albo oczyska przynajmniej bo jak dla mnie jest on za mało widoczny. Same macki to jakoś tak za mało. Opisana historia wręcz kabaretowa choć mi chwilkę zajęło zanim się przez nią przebiłem:)



No i brakuje Baby Jagi i stałych bywalców Rozbrykanego Kucyka goniących głównego bohatera że o psie nie wspomnę.

Ps Odnośnie kobiet i sprzątania magicznych pracowni TO COŚ W TYM JEST!
Czekam na kolejne perypetie Kajtka.
Ostatni z Horadrimów

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#3 Post autor: Mikolaj »

Płytka mogłaby być w jakimś nieregularnym kształcie, poza tym mi się podoba.
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
Dart Grellenort
Posty: 277
Rejestracja: 2010-07-13, 22:53
Lokalizacja: Bydgoszcz
brickshelf: DartGrellenort

 

#4 Post autor: Dart Grellenort »

Śmieszna opowiastka :)

Jest trochę ciasno, ale nie wywołuje to jeszcze nieprzyjemnego bałaganu.
Nobody expects The Spanish Inquisition!

Awatar użytkownika
Der
Posty: 83
Rejestracja: 2010-11-14, 17:42
Lokalizacja: Kraków

#5 Post autor: Der »

Dziękuję za komentarze. Bardzo mi miło, a i przydadzą się na przyszłość. :) Co do niekwadratowej/prostokątnej płytki, bardzo bym chciał ją zrobić nieregularną, ale jeszcze nie mam ku temu części. :)
<cisza>
Słyszysz?

ODPOWIEDZ