10216 Winter Village Bakery

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Backbone
Posty: 671
Rejestracja: 2009-12-06, 17:30
Lokalizacja: Doncaster
brickshelf: backbone

 

#16 Post autor: Backbone »

A 8880? To to coś podziurawione jak spleśniały ser szwajcarski, co ma przypominać samochód?
Bluźnisz kolego...

Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 63
Rejestracja: 2010-12-26, 18:05
Lokalizacja: Maciowakrze
brickshelf: Jagoda94
Kontakt:

 

#17 Post autor: Jagoda »

Mrutek pisze:Piękny zestaw - już dawno nic mi się tak nie podobało. Tylko te ceny...
Tak, zgadzam się: zestaw jest naprawdę przepiękny, krótko mówiąc, a przy połączeniu z tym drugim kompletem powstaje coś wspaniałego...ach... Właśnie, szkoda tylko, że cena taka a nie inna, ale czego się spodziewać po tych klockach... ceny takie zawsze były ;). Może uda mi się coś zaoszczędzić. Jedno co powiem - muszę mieć ten komplet hehe.

Bardzo fajnie pomyślane z tym oświetleniem - jest dopełnieniem wszystkiego : )) Podobają mi się takie rozwiązania. I co najlepsze -bardzo ciekawe klocki można tu znaleźć. Jeszcze nie mam niektórych elementów w mojej kolekcji. Co sprawia, że ochota na kupienie tego się tylko powiększa^^

+ Bardzo fajna recenzja.

Awatar użytkownika
Hegemon
Posty: 275
Rejestracja: 2011-05-15, 19:47
Lokalizacja: Pyrlandia
brickshelf: Hegemon78
Kontakt:

 

#18 Post autor: Hegemon »

Dziś złożyłem sobie ten zestaw i jest to jeden z piękniejszych zestawów lego jakie dotychczas składałem. To samo dotyczy rozpakowanego dziś 10199. Aż mnie ochota naszła aby sobie do kompletu sprawić 10222.

Jednak to nie powód odkopania tematu a niewłaściwa główka znajdująca się w zestawie. Dwustronna od kobiety w blond włosach jest identyczna ze zdjęciem w temacie natomiast do kobiety w czerwonej sukni była w woreczku inna niż na zdjęciu i w instrukcji. Taka z węższymi ale pełnymi ustami i czarnymi brwiami zamiast brązowych. Czy już ktoś się z tym spotkał?

Już zastanawiam się nad reklamacją główki. :)
"Wiwat Krwawy Hegemon"

Moja kolekcja LEGO

ODPOWIEDZ