[MOC] Mała baza arktyczna

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#31 Post autor: glaz_pimpur »

Zgadza się, kompletnie nie trawię. Powoli też, przestaję oglądać inne gatunki filmów:)
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#32 Post autor: zgrredek »

Havoc pisze:chyba, że kompletnie nie trawisz horrorów.
Dobrze, że uprzedziłeś, że to horror to już wiem, żeby nie oglądać.

Nexus 7

#33 Post autor: Nexus 7 »

Z przyjemnoscia dolacze sie do zachwytow, piekna rzecz! I sama baza i pojazd ale rowniez cala scenka i zdjecia.
Wydaje mi sie natomiast ze jest tu rowniez drugi blad, oprocz wspomnianych odciagow przy maszcie: budynek w tym klimacie nie moze miec tylu okien (przeszklonych scian)!

Fistach

#34 Post autor: Fistach »

Tak myślałem, że gdzieś na osobnych plate białych możnaby dodać budkę z termometrem i co tam się jeszcze znajduje :)

kris kelvin

#35 Post autor: kris kelvin »

Nexus 7 pisze:Wydaje mi sie natomiast ze jest tu rowniez drugi blad, oprocz wspomnianych odciagow przy maszcie: budynek w tym klimacie nie moze miec tylu okien (przeszklonych scian)!
Czerwona flaga jednoznacznie wskazuje, że to radziecka baza.
Mogła by być i bez okien i bez budynku i dali by radę :D

Jumbo

#36 Post autor: Jumbo »

Piękna praca. Dołożyłbym jeszcze małą stację meteorologiczną z przyrządami meteo, jako uzupełnienie całości.

Śliczne skutery.

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#37 Post autor: Bobofrutx »

Fistach pisze:Tak myślałem, że gdzieś na osobnych plate białych możnaby dodać budkę z termometrem i co tam się jeszcze znajduje :)
Jumbo pisze:Piękna praca. Dołożyłbym jeszcze małą stację meteorologiczną z przyrządami meteo, jako uzupełnienie całości.
Coś w tym stylu? Tak na szybko skleciłem, fotka też na szybko(okropna jakość) : P
Obrazek
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#38 Post autor: zgrredek »

Chyba bardziej pasowałyby tu takie klocki, bo te kratki są poziome.
Obrazek

No i przydałyby się schodki.
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#39 Post autor: Bobofrutx »

Nie wiem czy ułożenie kratek ma aż takie znaczenie. Ale i tak jeszcze pokombinuje.
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#40 Post autor: zgrredek »

Bobofrutx pisze:Nie wiem czy ułożenie kratek ma aż takie znaczenie.
Właśnie poziome ułożenie tych kratek jest tu charakterystyczne. Nie widziałem, żeby te kratki były gdziekolwiek pionowo.

Fistach

#41 Post autor: Fistach »

zgrredek pisze:Właśnie poziome ułożenie tych kratek jest tu charakterystyczne. Nie widziałem, żeby te kratki były gdziekolwiek pionowo.
wydaje mi sie ze ulozenie ich w pionie po prostu glupio by wygladalo. nie wydaje mi sie by ulozenie klatek pionowo/poziomo mialo wplyw na wykonywane pomiary.

SeTA
Posty: 79
Rejestracja: 2010-04-12, 00:28
Lokalizacja: Warszawa

#42 Post autor: SeTA »

Fistach pisze:
zgrredek pisze:Właśnie poziome ułożenie tych kratek jest tu charakterystyczne. Nie widziałem, żeby te kratki były gdziekolwiek pionowo.
wydaje mi sie ze ulozenie ich w pionie po prostu glupio by wygladalo. nie wydaje mi sie by ulozenie klatek pionowo/poziomo mialo wplyw na wykonywane pomiary.
Ułożenie ich w poziomie (na zakładkę) powoduje że:
a) jest o wiele mniejsza szansa, że jakiś deszcz/śnieg napada do środka (na aparaturę)
b) jest sporo mniejsza szansa na bezpośrednie padanie światła słonecznego, co może mieć wpływ np. na odczyt temperatury.

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#43 Post autor: Bobofrutx »

SeTA pisze:
Fistach pisze:
zgrredek pisze:Właśnie poziome ułożenie tych kratek jest tu charakterystyczne. Nie widziałem, żeby te kratki były gdziekolwiek pionowo.
wydaje mi sie ze ulozenie ich w pionie po prostu glupio by wygladalo. nie wydaje mi sie by ulozenie klatek pionowo/poziomo mialo wplyw na wykonywane pomiary.
Ułożenie ich w poziomie (na zakładkę) powoduje że:
a) jest o wiele mniejsza szansa, że jakiś deszcz/śnieg napada do środka (na aparaturę)
b) jest sporo mniejsza szansa na bezpośrednie padanie światła słonecznego, co może mieć wpływ np. na odczyt temperatury.
Teraz to ma sens :)
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Fistach

#44 Post autor: Fistach »

SeTA pisze:Ułożenie ich w poziomie (na zakładkę) powoduje że:
a) jest o wiele mniejsza szansa, że jakiś deszcz/śnieg napada do środka (na aparaturę)
b) jest sporo mniejsza szansa na bezpośrednie padanie światła słonecznego, co może mieć wpływ np. na odczyt temperatury.
Ja myslalem ze one sa nalozone tak ze nie ma przerw miedzy nimi. A tu sie okazuje ze jest przewiew powietrza.

W takim razie to ma sens.

ODPOWIEDZ