[MOC] Oświadczyny?

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
kris kelvin

[MOC] Oświadczyny?

#1 Post autor: kris kelvin »

W sumie to zbudowałem to baaaardzo dawno temu, ale akurat na Flickrze napatoczył się jakiś głupawy konkurs walentynkowy to se pomyślałem, a co mi tam, wystartuję i wygram dla zabawy.
Wielka to rzadkość w mej tfurczości, gdyż to w zasadzie taka miniaturka trochę.
W zasadzie są jeszcze dwie następne prace (a w zasadzie były) - Ślub i Wyjazd Młodej Pary, ale nie wiem gdzie są zdjęcia. Jak znajdę to wrzucę.

Zdjęcie jest jedno:

Obrazek

Awatar użytkownika
Scrat
Posty: 543
Rejestracja: 2008-06-24, 01:31
Lokalizacja: Lubań
brickshelf: scratel

 

#2 Post autor: Scrat »

Coś za czysto w tym parku... Jakieś pataszory, kamyczki, bruk na tej ścieżce. I lampa z paskudnym żółtozielonym czymś. Ona świeci? Duży kwiatek też jest be.

Ale drzewka i to coś nad ławką Ci wyszły :)

SeTA
Posty: 79
Rejestracja: 2010-04-12, 00:28
Lokalizacja: Warszawa

#3 Post autor: SeTA »

Scrat pisze:Coś za czysto w tym parku... Jakieś pataszory, kamyczki, bruk na tej ścieżce.
To dlatego, że nasz amant-samobójca wysprzątał ten kawałeczek terenu, żeby lepsze wrażenie zrobić na potencjalnej małżonce. Nawet wyrwał trochę kwiatków spod brzozy, żeby bardziej romantyczny kształt przybrały :)

Poza tym prace Krisa zawsze są sterylne - to taki jego znak rozpoznawczy... :)

MOC całkiem sympatyczny. Choć najbardziej podoba mi się brzoza...
Ostatnio zmieniony 2011-01-24, 15:35 przez SeTA, łącznie zmieniany 1 raz.

kris kelvin

#4 Post autor: kris kelvin »

Scrat pisze:Coś za czysto w tym parku... Jakieś pataszory, kamyczki, bruk na tej ścieżce. I lampa z paskudnym żółtozielonym czymś. Ona świeci? Duży kwiatek też jest be.

Ale drzewka i to coś nad ławką Ci wyszły :)
Przyjdzie taki czas, że zaciśniesz zęby, weźmiesz wiecheć pod pachę i ruszysz na poszukiwanie takiego sterylnego, czystego i obrzydliwie cukierkowatego miejsca, żeby spotkać swoje przeznaczenie. Nie życzę Ci tego, ale opór jest beznadziejny...

SeTA pisze: Poza tym prace Krisa zawsze są sterylne - to taki jego znak rozpoznawczy... :)
No właśnie.
Pięknych czasów dożyliśmy, że czystość wszystkich uwiera jak kamień w bucie :(
Ostatnio zmieniony 2011-01-24, 15:45 przez kris kelvin, łącznie zmieniany 1 raz.

crises

#5 Post autor: crises »

Fajne jest to coś nad ławką. Pergola? Chyba inaczej się to nazywa... pewnie zaraz ktoś poda fachową nazwę :-) Brzoza piękna.
Jak na Twoje rozpasane budowanie, gdzie płyta 48x48 to minimum, to zgrabną miniaturkę udało Ci się złożyć.

Dzięki za przypomnienie o konkursie.

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#6 Post autor: PatrykZ »

Mnie tylko te klęczki się nie podobają - przerobiłbym je... Reszta taka urokliwa i romantyczna...
Dzieńdobry. Czesio lóbi może i fajoskie statki.

Fistach

#7 Post autor: Fistach »

Scrat pisze:Coś za czysto w tym parku... Jakieś pataszory, kamyczki, bruk na tej ścieżce. I lampa z paskudnym żółtozielonym czymś. Ona świeci? Duży kwiatek też jest be.
Moze to park austryjacki ?

W porzadku ale jak dla mnie zbyt malo wojenne klimaty:)

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

Re: Oświadczyny?

#8 Post autor: lugomina »

kris kelvin pisze:W sumie to zbudowałem to baaaardzo dawno temu, ale akurat na Flickrze napatoczył się jakiś głupawy konkurs walentynkowy to se pomyślałem, a co mi tam, wystartuję i wygram dla zabawy.
Ha! My z Sorrow bojkotujemy ten debilny konkurs, bo se 3 glupie jurorki wymyslily, ze tylko facetom wolno w nim uczestniczyc - dyskryminacja totalna! Napalily sie, zeby wszyscy lego-faceci z calego Flickra sie im oswiadczali w formie klockow, ha ha..
To teraz bedziemy dopingowac Ciebie Krisie i bedziemy zyc Twoim sukcesem. Durnym dziuniom na pohybel, niech sie same walą w tynki!
A jak wygrasz, to sie podzielimy figurkami w bramie, prawda? Prawda? Nalezy sie nam jakas pociecha za te amerykanskie straty moralne, uwazam. Nasza poszkodowana plec placze!

A teraz co do samej scenki: ladnie, ale cos mi nie bangla. Chyba przez to, ze najwazniejszy w konkursie ma byc akt samych oswiadczyn (ffffuuuuj) czyli powinienes dac wielkie zblizenie figurek, zwlaszcza twarzy tej pani.
No i malo oryginalnie... moglbys dac jakas bardziej absurdalna sytuacje? N.p. policjant aresztuje niewinna dziewczyne w tym parku, zaklada jej kajdanki, zeby za bardzo sie nie wyrywala, po czym buch na kolana i wyznaje jej milosc oraz ofiarowuje pierscionek (pozostaly po zwinieciu nielegalnego lombardu) i jak ona w takiej sytuacji moze mu odmowic? :)
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#9 Post autor: zgrredek »

lugomina pisze:3 glupie jurorki
lugomina pisze:No i malo oryginalnie...
Jury będzie oszołomione.
lugomina pisze:moglbys dac jakas bardziej absurdalna sytuacje? N.p. policjant aresztuje niewinna dziewczyne w tym parku, zaklada jej kajdanki, zeby za bardzo sie nie wyrywala, po czym buch na kolana i wyznaje jej milosc oraz ofiarowuje pierscionek (pozostaly po zwinieciu nielegalnego lombardu) i jak ona w takiej sytuacji moze mu odmowic? :)
Trzy głupie dziunie z Ameryki pewnie nie mają poczucia humoru.
lugomina pisze:To teraz bedziemy dopingowac Ciebie Krisie i bedziemy zyc Twoim sukcesem.
I ja też.
lugomina pisze:A jak wygrasz, to sie podzielimy figurkami w bramie, prawda?
I ja też.
lugomina pisze:Nasza poszkodowana plec placze!
I ja też.
Bo chętnie zobaczyłbym tę niewinną dziewczynę w kajdankach.

kris kelvin

#10 Post autor: kris kelvin »

Patrz, kurde Lugomino. Ja ostatnio zbojkotowałem Turniej Masters w snookera, bo Ci debilni organizatorzy wymyślili, że tylko pierwsza 16 rankingu może startować. Niech się walą.
Tak wiele nas łączy jak widać :)

Co do tego że coś nie bangle. Ja to zbudowałem pół roku temu :D
Ponad pół roku temu. W życiu by mi się nie chciało budować coś specjalnie na ten konkurs.

A figurkami się podzielimy rzecz jasna. Znajdzie się jakąś dużą bramę, bo chętnych przybywa.
Może Brama Brandenburska?

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#11 Post autor: lugomina »

zgrredek pisze:Trzy głupie dziunie z Ameryki pewnie nie mają poczucia humoru.
Sędzie kalosze!! - rozdarla sie rozżalona cioteczka. Pewnie, ze sa glupie i nie maja poczucia czegokolwiek. Nie rozumiem, dlaczego musze miec wacka miedzy nogami, zeby zbudowac cos na ich konkurs :( Czyzby przewidywaly takze jakies nagrody w naturze dla uczestnikow?
zgrredek pisze:
lugomina pisze:Nasza poszkodowana plec placze!
I ja też.
Bo chętnie zobaczyłbym tę niewinną dziewczynę w kajdankach.
No to juz mam temat na niewinna winietke, specjalnie dedykowana dla Ciebie!
kris kelvin pisze: (cos tam o snookerze i pierwszej szesnastce ...)
W życiu by mi się nie chciało budować coś specjalnie na ten konkurs.
A figurkami się podzielimy rzecz jasna. Znajdzie się jakąś dużą bramę, bo chętnych przybywa.
Jestes 17 w rankingu snookera? To dziwne, przeciez prawie zawsze jestes drugi w tych tutaj smiesznych zawodach o palme miesiaca..
No ale. Moze zbuduj jakis czolg albo trialowke, jak rozjezdza serduszko zbudowane z Lego i wrzuc im to na klate, tym dziuniom :)
A ja zbuduje brame Brandenburska i bede czekac.
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
Flymbex
Posty: 176
Rejestracja: 2009-09-26, 18:30
Lokalizacja: Śląsk / Ornontowice

#12 Post autor: Flymbex »

lugomina pisze:Ha! My z Sorrow bojkotujemy ten debilny konkurs, bo se 3 glupie jurorki wymyslily, ze tylko facetom wolno w nim uczestniczyc - dyskryminacja totalna!
Nie możecie bojkotować konkursu w którym nie możecie uczestniczyć, no chyba, ze chciałyście uczestniczyć jako faceci.

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#13 Post autor: lugomina »

Flymbex pisze: Nie możecie bojkotować konkursu w którym nie możecie uczestniczyć, no chyba, ze chciałyście uczestniczyć jako faceci.
Oczywiscie, ze mozemy. They don't fire us, we quit!
Dobra, oprotestowujemy - bojkotujemy bylo krotszym i zgrabniejszym slowem ;)
Protest, strajk, pogarda i spiew!
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#14 Post autor: zgrredek »

lugomina pisze:Protest, strajk, pogarda i spiew!
I tradycyjnie wysypmy klocki !!!

Każdy symbolicznie na swoim biurku.

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2432
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#15 Post autor: dmac »

zgrredek pisze: Bo chętnie zobaczyłbym tę niewinną dziewczynę w kajdankach.

To dopiero w sequelu tego horroru, pt. "Noc poślubna".

A na miniaturce oświadczynowej powinien być podpis "Ręce do góry! Mam zioła i nie zawaham się ich użyć!"
No, ale w ogóle to ładnie, ładnie. Sterylnie, ale ładnie. Kris artystycznie przetwarza i wykrzykuje przed całym światem ból swoich wspomnień sprzed lat: ostatnich chwil wolności...
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

ODPOWIEDZ