[MOC] Miłość R/C

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
crises

[MOC] Miłość R/C

#1 Post autor: crises »

Nie przepadam za Walentynkami, ale na ten szowinistyczny, flickrowy konkurs Be My Brickentine miniaturkę zbudowałem.

Obrazek

Nieco kłopotu sprawił mi nadajnik, bo wszystko co próbowałem nie nadawało się na zgrabną antenkę. Na szczęście przypomniałem sobie o krótkofalówce. Samo zrobienie zdjęcia też było nieco kłopotliwe. Niestety kolory są trochę zrąbane. Poza tym jestem zadowolony.

Pozdrawiam,
crises

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#2 Post autor: zgrredek »

Bardzo pomysłowe. A nawet bardziej niż bardzo.
Rozumiem, że fotografowałeś w pozycji poziomej, żeby serduszko nie spadło.
Jedyne co bym zmienił to zrezygnował ze śmigła, które skoro jest w ruchu to go prawie nie widać.

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#3 Post autor: lugomina »

Ocho, przeswietne i jakie rhomantyczne! Chyba Kris bedzie znowu drugi :)
Nadajnik bardzo sprytny.

Szkoda troche, ze taka zniebieszczala focia - probowales zaznaczyc wszystko, co nie jest niebem i odjac niebieski w Fotoszopie? Ale w sumie poki widac wszystko wyraznie co trzeba, to spoko.
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Jumbo

#4 Post autor: Jumbo »

Tak na szybciutko.

Obrazek

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#5 Post autor: lugomina »

Jumbo pisze:Tak na szybciutko.
Najtrudniej widze usunac ten wyrazny niebieski odblask na twarzy pana i wlosach pani.
Crisesie, wlasciwie cala twarz starajacego sie absztyfikanta jest przepalona.. czy juz zglosiles to zdjecie, czy mozesz poprawic?
Ostatnio zmieniony 2011-02-06, 18:29 przez lugomina, łącznie zmieniany 2 razy.
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

crises

#6 Post autor: crises »

zgrredek pisze:Rozumiem, że fotografowałeś w pozycji poziomej, żeby serduszko nie spadło.
Tak jest. Ciężko było aparat na statywie utrzymać.
zgrredek pisze:Jedyne co bym zmienił to zrezygnował ze śmigła, które skoro jest w ruchu to go prawie nie widać.
Symbolizm ponad realizm. Jest samolot, jest i śmigło.
Szkoda troche, ze taka zniebieszczala focia - probowales zaznaczyc wszystko, co nie jest niebem i odjac niebieski w Fotoszopie?
lugomina pisze:Crisesie, wlasciwie cala twarz starajacego sie absztyfikanta jest przepalona.. czy juz zglosiles to zdjecie, czy mozesz poprawic?
Zgłosiłem już. Nie miałem serca do fotoszopa dziś. Zdjęcie było robione przy dwóch różnych źródłach światła. Z lewej dzienne, z prawej/góry żarówka. Na dodatek nie ustawiłem balansu bieli do tych warunków, tylko pojechałem automatem. Dlatego wyszło, jak wyszło. Na moim monitorze nie jest tak źle. Pewnie jak zobaczę to jutro w pracy, to się przewrócę...

Awatar użytkownika
Mr.Z
Posty: 374
Rejestracja: 2009-01-16, 17:11
Lokalizacja: Warszawa

#7 Post autor: Mr.Z »

Kompozycyjnie, to byłoby chyba czytelniejsze, gdyby serce przechylić nieco w lewo (znaczy odwrotnie-do-ruchu-wskazówek-zegara) a samolocik wylatywać powinien z drugiego końca smugi kondensacyjnej. A pomysł i wykonanie - ŚWIETNE!

crises

#8 Post autor: crises »

Mr.Z pisze:Kompozycyjnie, to byłoby chyba czytelniejsze, gdyby serce przechylić nieco w lewo (znaczy odwrotnie-do-ruchu-wskazówek-zegara) a samolocik wylatywać powinien z drugiego końca smugi kondensacyjnej. A pomysł i wykonanie - ŚWIETNE!
Rzeczywiście mogłoby by nieco "płynniej". Na szczęście teraz też wiadomo o co chodzi.
Dzięki za komentarze i porady.

rh

#9 Post autor: rh »

Bardzo fajna i bardzo pomysłowa praca ;)
Jak zawsze kombinujesz z perspektywą i wychodzi Ci to rewelacyjnie.


Swoją drogą dopiero zwróciłem uwagę, że jedna z organizatorek konkursu ma skłonności do fotomodellingu ;)

crises

#10 Post autor: crises »

Dziś zostały ogłoszone wyniki konkursu. Zająłem zaszczytne ósme miejsce... Nie tak źle, to ponoć moja szczęśliwa liczba.
Wygrały oczywiście prace wielkie, ale to chyba normalne :]

Wyniki konkursu

Pozdrawiam,
crises

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#11 Post autor: Sorrow »

WTF?! Głupie to jury.

Awatar użytkownika
Jantin
Posty: 473
Rejestracja: 2006-08-23, 08:37
Lokalizacja: Warszawa

#12 Post autor: Jantin »

Zobacz sobie zdjęcia jury ^^

Nexus 7

#13 Post autor: Nexus 7 »

Ech, jednak dla niektorych kobiet liczy sie wielkosc...

ODPOWIEDZ