[MOC] V3 skylark

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
the oneman

[MOC] V3 skylark

#1 Post autor: the oneman »

Wreszcie znalazlem troche spokoju, zeby cos zbudowac. Jak widac, drobiazg -> godzina budowania i godzina na zdjecia :)
Obrazek
V3 skylark by the oneman, on Flickr

Obrazek
V3 skylark (views) by the oneman, on Flickr

Obrazek
V3 skylark (features) by the oneman, on Flickr

Awatar użytkownika
Drumleg
Posty: 109
Rejestracja: 2011-02-06, 17:52
Lokalizacja: spod góry Ślęży
brickshelf: Drumleg

 

#2 Post autor: Drumleg »

Gratuluję. Piękny stateczek. Ujęły mnie w nim szczególnie rozkładane płozy. Mam jakąś słabość do takich "lądowników" ;)

A jeśli chodzi o foto, to jak dla mnie zasługują na uwagę 1 i 4 z tej zbiorówki. Bardzo naturalne/rzeczywiste ujęcie wyszło (w sensie światła). Oglądając to pierwsze mam wrażenie, jakby z jakiegoś "ziemskiego" samolotu został uchwycony po raz pierwszy i z tak bliska statek obcych :]

Niezły figiel z tym skowronkiem.
Tam, gdzie brakuje kafla, pozostaje wyobraźnia...

the oneman

#3 Post autor: the oneman »

Dzieki ! Wiesz co...rzeczywiscie jest w tych zdjeciach cos swoistego .Tlem jest "naturalne niebo" i w oryginale wyglada zwyczajnie, ale przesterowalem troszeczke kolory w strone oranzu i zlapaly dziwny klimat, ktory lubie (mowie oczywiscie o "zbiorowce").

Awatar użytkownika
Drumleg
Posty: 109
Rejestracja: 2011-02-06, 17:52
Lokalizacja: spod góry Ślęży
brickshelf: Drumleg

 

#4 Post autor: Drumleg »

To pierwsze zdjęcie z czwórki ma naprawdę fajowy klimat. Ten jakby odblask odzwierciedla takie, rzekłbym "popołudniowe słońce". A poza tym czuje się głębię przestrzeni powietrznej - jakby było to robione w jakichś wyższych warstwach atmosfery. Dobre rozwiązanie do takiego modelu i dobra robota. Jest pietyzm i tyle. "Lubię to", choć to nie znany portal społecznościowy ;)

Ah... i fajny akcent z tym lever'em na końcu - ciekawie i delikatnie wyważa całą sylwetkę.
Tam, gdzie brakuje kafla, pozostaje wyobraźnia...

spacelord
Posty: 960
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#5 Post autor: spacelord »

Trochę dziwny statek, ale w swojej dziwności fajny ;) Jak na niego patrzę to przypominają mi się jakieś stare kosmiczne filmy/bajki...
I do tego bardzo ładne zdjęcia Ci wyszły.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#6 Post autor: zgrredek »

Trochę komiksowy. Kojarzy mi się z Jetsonami.

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#7 Post autor: Hezar »

Natomiast moim zdaniem przypomina nieco Pyro z Descent-a. Ot, takie pierwsze skojarzenie...

the oneman

#8 Post autor: the oneman »

Dzieki panowie !
> zgrredek - Calkowicie sie z toba zgadzam. Przysiegam, ze nie mialem pojecia o tym, chociaz znam te kreskowke...coz przypadek, albo, "po prostu", podswiadomosc :D
>Hezar - pyro, powiadasz (?) Owszem znam (vide moj poprzedni post :)

ODPOWIEDZ