[MOC] Horch...

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

[MOC] Horch...

#1 Post autor: Ciamek »

Taka oto limuzynka dla złych panów:

Obrazek Obrazek Obrazek

Będzie w sam raz do zamku.
Zdrufko, Ciamek

Poolhorse

#2 Post autor: Poolhorse »

Jedyne małe miejsce gdzie jest problem, jest koło przedniego kółka! Ale raczej to jest wina asortymentu Lego a nie konstruktora tego pojazdu!!!

Dla mnie jest rewelacyjne! Wrocław górą ;-)
Ostatnio zmieniony 2011-04-12, 09:01 przez Poolhorse, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mr.Z
Posty: 374
Rejestracja: 2009-01-16, 17:11
Lokalizacja: Warszawa

#3 Post autor: Mr.Z »

Skojarzyła mi się z Road to perdition Mendesa. Choć tam raczej nie niemiecka. Piękna.
Lampa też niczego sobie.

Mrutek

#4 Post autor: Mrutek »

Najciemniej pod latarnią...
Generalnie fajne auto , fajne błotniki, fajna latarnia, fajna laska.
Jeśli wbić wzrok w przód (zderzak, maska) i tył jest ok. Jedynie jeśli spojrzy się na przednią szybę, to auto wygląda jakoś dziwnie- tak jakby tę szybę i budę wzięto z innego auta.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#5 Post autor: zgrredek »

Twoim minifigom stanowczo za dobrze się powodzi. Nie dość, że mogą całe zmieścić się do środka, nie dość, że mają otwierane drzwi, żeby nie musiały wciskać się przez okno, to jeszcze zrobiłeś ruchome oparcie fotela, żeby łatwiej mogły wsiadać do tyłu.

Fajnie, że zrobiłeś koła zapasowe. Szkoda, że nie dało rady umieścić ich tam, gdzie powinny być, czyli o stud do zewnątrz. No ale w tej skali to trudne, a nawet nie wiem czy możliwe. Wszystko przez brak odpowiednich klocków do zrobienia cienkich błotników.

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#6 Post autor: Ciamek »

Poolhorse pisze:Jedyne małe miejsce gdzie jest problem, jest koło przedniego kółka!
Niestety niefajnie tam jest, ale to i tak już któraś z kolei wersja błotników.
Mrutek pisze:Jedynie jeśli spojrzy się na przednią szybę, to auto wygląda jakoś dziwnie
A mi się akurat szyba podoba : o) Nie wymyśliłbym chyba nic lepszego. Wydaje mi się, że taka ma nawet dobre proporcje - szeroka, niska.
zgrredek pisze:Twoim minifigom stanowczo za dobrze się powodzi.
Trzeba dbać o minifigi, niech też coś mają z życia czasem.
Tak to tylko leżą w szufladzie, czasem zupełnie rozczłonkowane...
Fajnie, że zrobiłeś koła zapasowe. Szkoda, że nie dało rady umieścić ich tam, gdzie powinny być, czyli o stud do zewnątrz
Próbowałem, ale szybko się poddałem, bo błotniki wtedy źle wyglądały (w ogóle nie wyglądały).

Ogólnie miało to być autko budowane w ramach relaksu, więc zbytnio się nad nim nie spalałem. Dzięki temu nie jest do niczego podobne : oP
Zdrufko, Ciamek

ODPOWIEDZ