[MOC] scigacz UTOPIA

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
the oneman

[MOC] scigacz UTOPIA

#1 Post autor: the oneman »

Przepraszam, ze z opoznieniem. ale chcialem pokazac Wam kilka ujec jednoczesnie, a na F... pokazywalem "na raty".
Obrazek
UTOPIA c by the oneman, on Flickr

Obrazek
UTOPIA-interceptor by the oneman, on Flickr

Obrazek
UTOPIA b by the oneman, on Flickr
Ostatnio zmieniony 2011-04-15, 18:01 przez the oneman, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Noobi
Posty: 52
Rejestracja: 2010-08-13, 22:14
Lokalizacja: Katowice
brickshelf: Noobi

 

#2 Post autor: Noobi »

Patrze na to i nie dowierzam że jest z klocków.
Kolejny raz wielki szacun.
Podoba mi się użycie tych ,,skrzydełek' koło działek.

Awatar użytkownika
bartek_mi
Posty: 286
Rejestracja: 2007-12-03, 14:11
Lokalizacja: wawa
brickshelf: bartekmi

 

#3 Post autor: bartek_mi »

Choć większość Twoich prac do mnie nie przemawia tak ten pojazd podoba mi się niezmiernie. Naprawdę ciężko stwierdzić, że to klocki.
Super.

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#4 Post autor: Innos »

Super, też w pierwszej chwili wydało mi się, że to w ogóle nie klocki, tylko jakiś gotowy model. I choć generalnie nie lubię kosmicznej tematyki, to to zgrabne ustrojstwo mi się całkiem podoba :)
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#5 Post autor: Jerac »

Całkiem ładne. I co ciekawe, z góry wygląda jak złożone z 10 klocków, ale tak jak zwykle jest to problemem tak tutaj się to świetnie sprawdza.

kris kelvin

#6 Post autor: kris kelvin »

No ten dziwak mi się bardzo podoba. Faktycznie nie wygląda jak z klocków. I kolorystycznie bardzo ładny :)
Nie pasuje mi tylko ten ogon, ale to kwestia gustu.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#7 Post autor: zgrredek »

kris kelvin pisze:ten ogon
A to gdzie on ma przód?

the oneman

#8 Post autor: the oneman »

^ Haha, przod jest po prawej stronie, jezeli patrzysz na ktorys z dwoch pierwszych obrazkow od gory.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#9 Post autor: glaz_pimpur »

No to pimpur był lepszy ode mnie. Ja myślałem, że przód jest z drugiej strony.
Przyjemne dla oka coś.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#10 Post autor: zgrredek »

the oneman pisze:przod jest po prawej stronie
No ja właśnie myślałem odwrotnie, bo ten ogonek wydawał mi się bardziej aerodynamiczny.
Świetnie są użyte te pomarańczowe sześcioboczne flagi. Czy to one były inspiracją do zbudowania ... tego czegoś?

the oneman

#11 Post autor: the oneman »

Eeee...spiesze doniesc, ze nie. Inspiracja bylo to co otrzymalem po rozkreceniu tego bialo-pomaranczowego kadluba od smiglowca. A z aerodynamika to bym nie przesadzal ;) , ogon jest zakrecony, w ogole to jest "statek kosmiczny", ze tak powiem. Hej !

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#12 Post autor: spacelord »

Ciekawy kształt i kolorystyka... przypomina trochę jakiś bio-mechaniczny pojazd.
I w sumie ze zdjęć nie wiem czy mieści się tam minifig czy nie - jeśli tak - to jeszcze bardziej mi się podoba ;)

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#13 Post autor: KUKUS »

Ciekawe, ciekawe. Podoba mi się opływowy kształt pojazdu. Do jego budowy wykorzystałeś w sposób mistrzowski niekonwencjonalne elementy. Podobnie jak spacelord jestem ciekawy, czy zmieści się w środku minifig.

Nasuwa się jeden prosty wniosek: zjunioryzowane części wcale nie muszą być takie złe.

Puc

#14 Post autor: Puc »

Jak dla mnie model całkowicie czytelny :) Podoba mi się, że prawie każdy klocek ma tu swoją rolę i rozbudza wyobraźnię. W każdym można odnaleźć funkcję i jego rolę, a te które są z powodów bardziej technicznych są dobrze zgrane kompozycyjnie.

the oneman

#15 Post autor: the oneman »

> spacelord
>KUKUS
>Puc
Dziekuje chlopaki, bardzo podobaja mi sie wasze rzeczowe komentarze.
odpowiadam:
Czy miesci sie minifig...i tak, i nie, w tubie jest za wasko dla ludzika, ale wchodzi zielony marsjanin :D
Co do "zjunioryzowanych" czesci -> dawniej, kiedy nie budowalem (to znaczy po latach budowania w dziecinstwie, a przed powrotem do klockow jakies dwa lata temu) obserwowalem z oburzeniem jak lego wprowadza coraz wiecej duzych czesci...dzisiaj uwazam, ze to byla dobra droga. Budowniczym z zacieciem typowo "brickowym" , nic nie stoi na przeszkodzie, aby realizowali swoje zamysly, a dla mnie i nie tylko dla mnie, te duze czesci sa wspaniala inspiracja.

ODPOWIEDZ