[MOC] La-103

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
the oneman

[MOC] La-103

#1 Post autor: the oneman »

Nie zebym tesknil za Zwiazkiem Radzieckim, czy kochal sie w Rosji, ale ta czerwona gwiazda jest wspaniala, nieprawdaz (?;)
Obrazek
ла-103 B by the oneman, on Flickr

Obrazek
ла-103 by the oneman, on Flickr
Ostatnio zmieniony 2011-04-24, 12:21 przez the oneman, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#2 Post autor: KUKUS »

Bardzo ładnie wykonałeś tą kabinkę używając tych bioniclowatych części, tym bardziej, iż również robię eksperymenty w tej materii - efekty mojej pracy będzie można obejrzeć niedługo na forum :)

Ciekawi mnie, czy do środka zmieści się ludzik.

the oneman

#3 Post autor: the oneman »

Niestety nie :( Cala kabine wypelnia stelaz do podtrzymywania tych srebrnych czesci. Jestem pewien, ze przy odrobinie determinacji mozna to zrobic tak, zeby sie zmiescil...No, ale nie tym razem -> to szybka praca z wczorajszego wieczora i juz nie bede nic przebudowywal.

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#4 Post autor: Mikolaj »

O, to mi się podoba, bardzo, bardzo.
W ogóle, pomysł użycia tej szybki zasługuje na pochwałę, na pewno kiedyś go ukradnę.
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#5 Post autor: 3dom »

Klimat nie mój ale całkiem fajne latające coś Ci wyszło, największy plus za to, że dopiero po chwili widać, że to klocki.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Jantin
Posty: 473
Rejestracja: 2006-08-23, 08:37
Lokalizacja: Warszawa

#6 Post autor: Jantin »

Podoba mi się, fajnie wykorzystane elementy. Choć na pierwszy rzut oka szybą kabiny zdaje się srebrny, obramowany fragment nad przednim działem. Niebieskie skrzydła z łazika marsjańskiego?

the oneman

#7 Post autor: the oneman »

^ Tak.
Dzieki panowie !

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#8 Post autor: Bobofrutx »

the oneman pisze:...ale ta czerwona gwiazda jest wspaniala, nieprawdaz (?;)
A no prawdaż ;P

Bardzo fajna maszyna. Lubie jak używasz pozornie 'nieużywalnych' części i łączysz je w jedną zwartą całość, i jak widzę przychodzi ci to z wielką łatwością.

Świetne są te niebieskie panele z serii Discovery, muszę się kiedyś w nie zaopatrzyć ;P
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2555
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#9 Post autor: V1 »

I &#@%$* luv it!
Nie musiałoby być nawet gwiazd, żeby skojarzyć że to radziecka konstrukcja. Skoro to zbudowałeś w jeden wieczór, to podziwiam lekkość, z jaką przychodzi Ci budowanie kosmicznych pojazdów. Ja je z siebie raczej wyduszam :)
Z części kojarzę w zasadzie tylko łączniki i pojedyńcze drobne elementy. Takie skrzydła pierwszy raz widzę, a są świetne.
Ostatnio zmieniony 2011-04-29, 21:07 przez V1, łącznie zmieniany 1 raz.
\/1 ______________

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#10 Post autor: Jerac »

Eee nie. W ogóle to nie jest ruskie. Ani trochę. Co nie przeszkadza mu być fajnym :D

Muszę w końcu te bionicle/kingdom/czycototamjest sobie zacząć też kupować.

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#11 Post autor: Hezar »

Jerac pisze:Eee nie. W ogóle to nie jest ruskie. Ani trochę. Co nie przeszkadza mu być fajnym :D
Nieczęsto zdarza mi się zgadzać z autorem powyższego komentarza, jednak w tym przypadku ma on po prostu 200% racji.

Rewelacyjna konstrukcja!

Awatar użytkownika
Legate Scimitar
Posty: 138
Rejestracja: 2008-04-01, 21:17
Lokalizacja: Czarna Dziura
brickshelf: Scimitar

 

#12 Post autor: Legate Scimitar »

Kolejne świetne latadło.
Podziwiam za poskładanie części w taki sposób, że pomimo niezbyt dużej ich ilości (przynajmniej takie ma wrażenie) naprawdę wygląda świetnie i bardziej przypomina mi model do sklejania rodem z anime niż model wykonany z Lego ;)
Ostatnio zmieniony 2011-05-05, 12:46 przez Legate Scimitar, łącznie zmieniany 1 raz.

rh

#13 Post autor: rh »

Oneman, o ile Jerac ma mistrzostwo w konstruowaniu statków kosmicznych z normalnych części z w miarę zwykłych zestawów, to Ty się wbijasz na szczyty doskonałości jeśli chodzi o wykorzystywanie części, których ja w życiu albo nie widziałem na oczy, albo nie wpadłbym na pomysł wykorzystania.

Re-we-la-cja!

Moja pierwsza reakcja: "no dobra, ale do ***** z czego są te skrzydła?" ... Chciałbym kiedyś w końcu te Twoje konstrukcje zobaczyć ...

Awatar użytkownika
Scaner
Posty: 292
Rejestracja: 2005-03-23, 19:19
Lokalizacja: Rybnik
brickshelf: Tomtores

 

#14 Post autor: Scaner »

Skrzydła są zapewne z 7471-1: Mars Exploration Rover, ale połowy pozostałych części nie potrafię zidentyfikować. To jest po prostu szalone i wygląda świetnie.
Koparka tu, koparka tam, i ja też koparkę mam :-).
Pierwszy projekt - 8043 + pneumatyka.

Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

#15 Post autor: tomey »

Prawie jak nie z lego:p
37236809 nowe gadu:)

ODPOWIEDZ