[MOC] "Ramses" Demolition Hardsuit

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
MorderczyGroszek

[MOC] "Ramses" Demolition Hardsuit

#1 Post autor: MorderczyGroszek »

To troszkę stary MOC, ale mimo wszystko uznałem, że będzie on pierwszym pokazanym na tym forum.
Jest to zbroja przyszłości, Znacznie zwiększająca możliwości bojowe żołnierzy.

Jedno zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów, tak więc:

Obrazek

Obrazek

Kolor czerwony, ponieważ to takich części miałem najwięcej ;)
Może by tak jakiś komentarzyk?

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#2 Post autor: KUKUS »

Moc stary, ale jary. Ciekawie użyłeś tych pelerynek, przyznam się szczerze, iż nie wpadłbym na tak innowacyjne rozwiązanie :D Karabinek cudny, muszę sobie taki sprawić. Z tymi ramionkami przypomina trochę Ultramagnusa, niemniej dodają mu niepowtarzalnego klimatu i powagi. No i ten irokez - full wypas, jak dla mnie; powinieneś pokazać więcej swoich customizatorskich wypocin (RĘKAWKI!).

Jeżeli miałbym do czegoś się doczepić, byłyby to żółte kraniki - lepszy byłby czarny/szary/czerwony, ale rozumiem - brak klocków.

Hah, to widzę, że Kraków stanie się teraz nieformalną stolicą mechów ;)
Ostatnio zmieniony 2011-04-29, 23:19 przez KUKUS, łącznie zmieniany 1 raz.

the oneman

#3 Post autor: the oneman »

Ciekawe, fajny ruch, fajne proporcje, pomyslowe nogi w ogole. Wydaje mi sie, ze glowa z ta durna mina i fryzura, czegos ta prace pozbawia -> dziala ewidentnie na niekorzysc...moze sie myle (?)

MorderczyGroszek

#4 Post autor: MorderczyGroszek »

Może się tak wydawać, bo on ogólnie jest dość masywny, przez tors, ręce i to wystające z tyłu.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#5 Post autor: Jerac »

No właśnie według mnie, ta główka jest zwieńczeniem dzieła, ona tam po prostu pasuje. A w ogóle to jest fajny bo jest zbudowany na odwrót. Prawie wszystkie klockowe mechy mają ciężką górę i lekki dół, aby wywołać wrażenie masywności; tu jest na odwrót - i wygląda to świetnie, tym bardziej że ma też bardzo ludzkie proporcje.
Ostatnio zmieniony 2011-05-01, 08:08 przez Jerac, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Legate Scimitar
Posty: 138
Rejestracja: 2008-04-01, 21:17
Lokalizacja: Czarna Dziura
brickshelf: Scimitar

 

#6 Post autor: Legate Scimitar »

Rzeczywiście proporcje ma świetne, przypomina mocno podrasowaną zbroję samuraja z jakiegoś świata post Apo.
Poza tym świetnie wyszło Ci działko, chyba kiedyś wykorzystam pomysł na nie w pewnym mocu, no i nogi - coś w tej pozie ma rodem z bajek Disneya (szczególnie na ierwszym zdjęciu) i bardzo mi się to podoba ;)
Poza tym głowa i fryzurka też dodają klimatu.

ODPOWIEDZ