Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Trzeba przepalić trochę rat roda...
Autor Wiadomość
mum 

Wpisy: 18
Wysłany: 2011-04-30, 21:47   [MOC] Trzeba przepalić trochę rat roda...

Witam, po długiej walce ze sobą, "niechcemisiem" i wieloma innymi przeszkodami, przeszukiwaniem mieszkania ojca, piwnicy, miliona kartonów i pobliskich śmietników, znalazłem około 1/3 swojej kolekcji lego. Klocki w większości brudne, pogryzione (się rozkładało zębami...) w stanie średnim, gdzie moje biuro szeryfa? Statek piracki i zamek? Tego się pewnie nigdy nie dowiem. Więc po 8 latach abstynencji, w jeden wieczór i dwa piwa "stworzyłem" to:

Dwóch kolesi po wyczerpującym ratowaniu (;)) jakiegoś starego forda uznało, że czas go trochę przepalić:

galeria
Galeria

O krytykę proszę, albo spalę te klocki albo lepiej będę się starał je połączyć, więc nie krępujcie się.
Ostatnio zmieniony przez mum 2011-06-04, 13:48, w całości zmieniany 4 razy  

Jerac 
Zdemodywowany

Wpisy: 2311
Wysłany: 2011-05-01, 18:32   

No, tak na początek to potrzebujesz chyba tego:

http://www.00453005_00000....php?show=74880

Przy czym nie widzę tam punktu odnośnie wyboru galerii - generalnie, nie lubimy imageshacków i podobnych, bo są wolne, pełne reklam, albo jedno i drugie naraz. Brickshelf albo flickr - oba rozwiązania darmowe i w zupełności wystarczające.
Ostatnio zmieniony przez Jerac 2011-05-01, 18:34, w całości zmieniany 1 raz  

mum 

Wysłany: 2011-05-01, 18:52   

Rehost zrobiony, wczoraj nie dostałem niestety maila aktywacyjnego z brickshelfa. Dziś już rozebrałem ten majdan, więc zdjęć nie poprawię a temat umrze w czeluściach forum ;)

Puc
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-02, 14:19   

Prezentacja MOCy rzecz niezwykle ważna, ale sądzę, że po uwadze Jeraca w przyszłości będzie już ok ;) Oglądając cały model nie mogę się oprzeć przed stwierdzeniem - bardzo fajne to małe autko. Trochę koła mogłoby mieć obudowanie jeszcze z tyłu, albo po prostu tył o jeden rząd dłuższy. Widzę że jest bardzo przyjemny dla oka i zapewne niezwykle bawialny :) Dla mnie bomba

mum 

Wysłany: 2011-05-02, 16:36   

Puc napisał/a:
Prezentacja MOCy rzecz niezwykle ważna, ale sądzę, że po uwadze Jeraca w przyszłości będzie już ok ;) Oglądając cały model nie mogę się oprzeć przed stwierdzeniem - bardzo fajne to małe autko. Trochę koła mogłoby mieć obudowanie jeszcze z tyłu, albo po prostu tył o jeden rząd dłuższy. Widzę że jest bardzo przyjemny dla oka i zapewne niezwykle bawialny :) Dla mnie bomba

To tylko trochę przerobiony 5918 także mojej inwencji wiele tam nie ma, dlatego taki fajny :P

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu