[MOC] Trzeba przepalić trochę rat roda...

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
mum
Posty: 18
Rejestracja: 2010-04-16, 00:00
Lokalizacja: Kunowice
Kontakt:

[MOC] Trzeba przepalić trochę rat roda...

#1 Post autor: mum »

Witam, po długiej walce ze sobą, "niechcemisiem" i wieloma innymi przeszkodami, przeszukiwaniem mieszkania ojca, piwnicy, miliona kartonów i pobliskich śmietników, znalazłem około 1/3 swojej kolekcji lego. Klocki w większości brudne, pogryzione (się rozkładało zębami...) w stanie średnim, gdzie moje biuro szeryfa? Statek piracki i zamek? Tego się pewnie nigdy nie dowiem. Więc po 8 latach abstynencji, w jeden wieczór i dwa piwa "stworzyłem" to:

Dwóch kolesi po wyczerpującym ratowaniu (;)) jakiegoś starego forda uznało, że czas go trochę przepalić:

Obrazek

galeria
Galeria

O krytykę proszę, albo spalę te klocki albo lepiej będę się starał je połączyć, więc nie krępujcie się.
Ostatnio zmieniony 2011-06-04, 12:48 przez mum, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#2 Post autor: Jerac »

No, tak na początek to potrzebujesz chyba tego:

http://www.00453005_0000002.pl/artykuly.php?show=74880

Przy czym nie widzę tam punktu odnośnie wyboru galerii - generalnie, nie lubimy imageshacków i podobnych, bo są wolne, pełne reklam, albo jedno i drugie naraz. Brickshelf albo flickr - oba rozwiązania darmowe i w zupełności wystarczające.
Ostatnio zmieniony 2011-05-01, 17:34 przez Jerac, łącznie zmieniany 1 raz.

mum
Posty: 18
Rejestracja: 2010-04-16, 00:00
Lokalizacja: Kunowice
Kontakt:

#3 Post autor: mum »

Rehost zrobiony, wczoraj nie dostałem niestety maila aktywacyjnego z brickshelfa. Dziś już rozebrałem ten majdan, więc zdjęć nie poprawię a temat umrze w czeluściach forum ;)

Puc

#4 Post autor: Puc »

Prezentacja MOCy rzecz niezwykle ważna, ale sądzę, że po uwadze Jeraca w przyszłości będzie już ok ;) Oglądając cały model nie mogę się oprzeć przed stwierdzeniem - bardzo fajne to małe autko. Trochę koła mogłoby mieć obudowanie jeszcze z tyłu, albo po prostu tył o jeden rząd dłuższy. Widzę że jest bardzo przyjemny dla oka i zapewne niezwykle bawialny :) Dla mnie bomba

mum
Posty: 18
Rejestracja: 2010-04-16, 00:00
Lokalizacja: Kunowice
Kontakt:

#5 Post autor: mum »

Puc pisze:Prezentacja MOCy rzecz niezwykle ważna, ale sądzę, że po uwadze Jeraca w przyszłości będzie już ok ;) Oglądając cały model nie mogę się oprzeć przed stwierdzeniem - bardzo fajne to małe autko. Trochę koła mogłoby mieć obudowanie jeszcze z tyłu, albo po prostu tył o jeden rząd dłuższy. Widzę że jest bardzo przyjemny dla oka i zapewne niezwykle bawialny :) Dla mnie bomba
To tylko trochę przerobiony 5918 także mojej inwencji wiele tam nie ma, dlatego taki fajny :P

ODPOWIEDZ