Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Snow-apoc
Autor Wiadomość
MorderczyGroszek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-01, 17:21   [MOC] Snow-apoc

Po długim czasie budowania... Jest! Udało mi się!

Skończyłem...
Aczkolwiek nie jestem do końca zadowolony. Po prostu zabrakło mi pomysłów.

Po apokalipsie zrobiło się zimno. Bardzo. Wiele ludzi Tego nie przeżyło, dużo z ocalałych wybiło promieniowanie. Wyłączało ono części mózgu, tak więc "człowiek" zachowuje się po prostu jak drapieżnik. Bardzo agresywny drapieżnik.

Tak, zombie.

Niektórzy przeżyli. Ze względu na ich cechy, lub zwykłego farta.
Można było zaciągnąć się do wielu organizacji, klanów - wiadomo, wspólne działanie pomaga całej populacji.

Więc, pewnego dnia do jednego ze schronień takiej właśnie organizacji podjechał nieoznakowany jeep...

"Podchodźcie powoli, uważajcie, podstawowa procedura! Snajper, gotowy? Wszyscy, na zewnątrz! Uzbrojeni!"

Zapraszam do komentarzy ;)
Ostatnio zmieniony przez MorderczyGroszek 2011-05-01, 18:10, w całości zmieniany 1 raz  

KUKUS 
VIP

Wpisy: 852
Wysłany: 2011-05-01, 17:57   

Świetna praca, widać że od ostatniego razu bardzo dużo poprawiłeś - szczególnie budynek, jest teraz o niebo lepszy.

A teraz po kolei.
Fajnie skonstruowałeś płaszczyki dla ludzików, chociaż na zdjęciu widać, że są wykonane z papieru kolorowego (pierwotnie w identyczny sposób robiłem płaszcze, potem przeniosłem się na system laserowy). Ciekawy patent z tym kaskiem ludzika technic, teraz już wiem, do czego Ci był potrzebny :> Podoba mi się hełm tego gościa z megafonem. W ogóle, jeżeli chodzi o ludziki, to nie mam się właściwie czego doczepić. BTW fajne zastosowanie tych torsów naukowca ;) Klimatyczny asortyment w postaci broni i tarcz.

Idziemy dalej.
Jeep. Dobrze zbudowany, taki lekko opancerzony, ale jemu to pasuje. Podoba mi się, że ma dość pakowny tył - mieści się karabin, pies i czerwony łom. Jedynie może trochę zaokrągliłbym tył. Z przodu nie pasuje mi użycie neonów, lepsze byłyby żółte światełka. No i jakieś grille, bo teraz z przodu trochę studowy jest.
Tak się zastanawiam, czy jakiś łańcuch / podstawy dźwigienek jako lampy nie zrobiłyby go bardziej w klimacie post-apoc, bo teraz jest trochę zbyt elegancki.

Droga wykonana prosto, ale klimatycznie. Może jedynie dałbym trochę więcej dziur + ewentualnie jakąś nadłamaną lampę, bo z 1 strony trochę pusto jest.

Budynek jest bardziej klimatyczny, proponowałbym jedynie dorobić jakąś nadłamaną konstrukcję dachu.

Generalnie praca jest bardzo dobra i czekam na więcej :>

Der 
Łowca uśmiechów

Wpisy: 83
Wysłany: 2011-05-03, 09:57   

Wyśmienite. Uchwyciłeś klimat, z moich marzeń. Jak filmy akcji z lat 90-tych. Podróże. Jak w pustyni i w puszczy, jak Fallout i Mad Max III. Nie wiem, lubię.

W oczy rzuca się świetne dopracownie. Scenka jest kompletna. Budynek wyjątkowo kompletny i doskonale oddaje klimat ruiny. Czegoś co już za długo służy ludzkiemu gatunkowi. Nierówne płyty, deski wywalone koło budynku, ogień - klimat. Scenka bym rzekł ŻYJE.

Lofciam i kofciam! xD

zgrredek 
Pan Narrans

Wpisy: 2259
Wysłany: 2011-05-03, 14:37   

Bardzo fajne. Szkoda, że tylko trzy zdjęcia. Przydałyby się zbliżenia, albo osobne zdjęcia ludzików.
W tej barykadzie przydałoby się trochę białych klocków imitujących śnieg nawiany przez wiatr.

MorderczyGroszek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-03, 15:01   

zgrredek napisał/a:
Bardzo fajne. Szkoda, że tylko trzy zdjęcia. Przydałyby się zbliżenia, albo osobne zdjęcia ludzików.
W tej barykadzie przydałoby się trochę białych klocków imitujących śnieg nawiany przez wiatr.

Zdjęcie minifigurek jak najbardziej jest, jeszcze z etapu WIPa, w mojej galerii bs: http://www.brickshelf.com...ry.cgi?f=470617.
A śnieg na barykadzie, cóż... Dopiero teraz zauważyłem.

zgrredek 
Pan Narrans

Wpisy: 2259
Wysłany: 2011-05-03, 15:22   

MorderczyGroszek napisał/a:
Zdjęcie minifigurek jak najbardziej jest, jeszcze z etapu WIPa, w mojej galerii bs: http://www.brickshelf.com...ry.cgi?f=470617.
Najbardziej podoba mi się ten w kapeluszu pszczelarza i z lornetką zamiast głowy.

Jerac 
Zdemodywowany

Wpisy: 2311
Wysłany: 2011-05-03, 17:10   

Następną pracę proszę słoneczną. Zrobiłeś śnieg i tadam, mam śnieg na zewnątrz - co jest niezgodne ze specyfikacją maja!

A tak to fajne. Jest co trzeba i w ogóle. Może poza zdjęciem z poziomu ziemi, ale to już marudzenie.

Co zżera głowę tego gościa przy drzwiach - takie czarne i obłe?

KUKUS 
VIP

Wpisy: 852
Wysłany: 2011-05-03, 18:41   

Jerac napisał/a:
Co zżera głowę tego gościa przy drzwiach - takie czarne i obłe?

hełm ludzika z technic :> W sumie, jakby dodać jakąś naklejkę, to mógłby mieć jakieś wizjery czy coś w ten deseń...

MorderczyGroszek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-03, 23:15   

Nie, ten koleś ma tam ekrany, nakładające wirtualny obraz na prawdziwy - kieruje on w ten sposób ogniem z orbity.

Coś słonecznego? Czemu nie, tylko to będzie słoneczne aż do przesady ;)

PatrykZ 
Adminus Emeritus

Wpisy: 964
Wysłany: 2011-05-04, 09:13   

Aż czuć powiew skażonego zimna. Niezły ten futurystyczny watażka z kulą na barku, pierwszy raz takie oryginalne cudo widzę.

Legate Scimitar 
music adicted nerd

Wpisy: 138
Wysłany: 2011-05-04, 22:52   

Jak dla mnie genialnie wyszły customizacje jak np. rękawy u kolesia w jeepie czy irokez, no i niekonwencjonalne wykorzystanie normalnych elementów, jak choćby wspomniany wcześniej hełm z Technic.
Scenka sama w sobie jest całkiem fajna, naprawdę ma klimat, ale dorobił bym w samym terenie trochę więcej szczegółów (przede wszystkim przy blokadzie drogowej) i najlepiej przerobił bym ruiny domku na zrujnowane wejście do jakiegoś bunkra przeciwatomowego osadzone w skale, no i całość bym trochę poszerzył, żeby dało się lepsze zdjęcia porobić.

MorderczyGroszek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-05, 10:19   

Też bym chętnie tak zrobił, ale limit klocków nie pozwolił. Wykorzystałem cały swój limit klocków jasnoszarych i białych.

Legate Scimitar 
music adicted nerd

Wpisy: 138
Wysłany: 2011-05-05, 12:45   

Heh, skąd znam ten ból...

MorderczyGroszek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-05, 13:10   

Klocków ZAWSZE jest za mało. ;)

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu