[MOC] To żyje! I jest szybkie!

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
crises

[MOC] To żyje! I jest szybkie!

#1 Post autor: crises »

Ot taki drobiazg, żeby uhonorować Frankiego. To jedna z fajniejszych figurek 4 serii.

Obrazek
It's alive! And quick! by crises_crs, on Flickr

Awatar użytkownika
Drumleg
Posty: 109
Rejestracja: 2011-02-06, 17:52
Lokalizacja: spod góry Ślęży
brickshelf: Drumleg

 

#2 Post autor: Drumleg »

To faktycznie żyje i jest szybkie. Ja widzę w tym gigantyczną mrówkę (z głową i szczękami), po której kręcą się jakieś pasożyty:] . To co zaś urzeka mnie w pracy, to kolorystyka. Franulka też sobie muszę sprawić i w sumie już teraz zaczynam myśleć, czy da się go wykorzystać bez łaty potwora z (podobno) Ząbkowic doktora...
Tam, gdzie brakuje kafla, pozostaje wyobraźnia...

Awatar użytkownika
stpman
Posty: 502
Rejestracja: 2007-09-15, 09:11
Lokalizacja: Pszczyna
brickshelf: stpman

 

#3 Post autor: stpman »

Nie wiem czemu nikt nie chce komentować tej całkiem udanej miniaturki.
Jak to zwykle w twoim przypadku bywa praca jest dość mocno zwariowana i pokręcona, i muszę przyznać, że laboratorium w którym powstał Franek wyobrażałem sobie nieco inaczej:) Podoba mi się wykonanie z bioniclowej części i felg tego dziwnego urządzenia na górze.
Ride Your Way!

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#4 Post autor: zgrredek »

Franek nie kojarzy mi się z prędkością i tu tej prędkości za bardzo nie widać. Może inne upozowanie go dałoby lepszy efekt.

crises

#5 Post autor: crises »

zgrredek pisze:Franek nie kojarzy mi się z prędkością i tu tej prędkości za bardzo nie widać.
Szybkie, ale w kategorii Frankenszajnów.
To też zabieram na wystawę, więc będziesz miał możliwość poeksperymentować z upozowaniem. Chińska jakość nieco w tym przeszkadza, bo ludzik ma wyraźną sztywność stawów.

Jumbo

#6 Post autor: Jumbo »

crises pisze:Chińska jakość nieco w tym przeszkadza, bo ludzik ma wyraźną sztywność stawów.
Oj tam, oj tam. Toć Franek dopiero do życia pobudzon sztywny ma być prawo!

ODPOWIEDZ