[MOC] Wash Up!

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Fotograf

[MOC] Wash Up!

#1 Post autor: Fotograf »

Zawsze lubiłem robić modeliki w skali minifig, zmuszało mnie do tego głownie ograniczenie klockowe . Ostatnim czasem miałem trochę wolnego czasu, no to spojrzałem na komputer , potem na pudło i chęć relaksu ten jeden dzień bez komputera zwyciężyła ! Moc jest czysto relaksacyjny, początkowo miał być dostawczak lecz jakoś przemienił się w pojazd służb porządku publicznego. Zapraszam do oceny mojego drugiego MOCyka, krytyki i rad! Wszystko mile widziane.


Obrazek


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

BS po ubublicznieniu: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=472309
Ostatnio zmieniony 2011-05-09, 18:23 przez Fotograf, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#2 Post autor: 3dom »

Widać klimat CITY i oparcie modelu na elementach z betoniarki. Mógłbyś spróbować zlikwidować szparę między maską a kabiną, mocno rzuca się w uczy na zdjęciu z boku.

Z jakiego zestawu pochodzi tors ludzika?
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
tybort
Posty: 173
Rejestracja: 2011-03-23, 19:57
Lokalizacja: aktualnie z Krakowa

#3 Post autor: tybort »

3dom pisze:Z jakiego zestawu pochodzi tors ludzika?
Myślę, że na przykład z tego 6581.

W sprawie klimatu City i części z betoniarki zgadzam się z przedmówcą. Pojazd nie wygląda źle chociaż strasznie mi się nie podoba maska. I nie chodzi nawet o tę szparę, tylko o sam fakt jej wysunięcia do przodu. Niby niektóre samochody tak mają, ale w tym wydaniu do mnie to nie przemawia. No i nie lubię jak klocki są niedociśnięte (o tutaj pod beczką). Fajnie, że zrobiłeś w drzwiach klamki, beczka też wygląda dobrze. No i zdjęcia są takie, jak należy :)

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#4 Post autor: 3dom »

Dzięki tybort, jak popatrzyłem w czym jeszcze występował to wydaje mi się, że chyba przed DA miałem taki tors.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

ODPOWIEDZ