4181 Isla de Muerta

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
lordofdragonss

#16 Post autor: lordofdragonss »

Ja tylko zwrócę uwagę, że odwrotnie założyłeś tors szkieletu.

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#17 Post autor: Innos »

Nori, dzięki za świetną i wyczerpującą recenzję (jak wszystkie Twoje recenzje zresztą), utwierdziłeś mnie tylko w przekonaniu, ze zestaw ten będzie wart swojej ceny dopiero, jak ta cena spadnie wyraźnie (a mydło i guziki TLG zamieni na skarb Azteków). Chyba wszystkie aspekty zestawu zostały już skomentowane, więc mi pozostaje się zgodzić w dominującą opinią - plusem zestawu jest to, co charakterystyczne dla całej serii, czyli rewelacyjne minifigi i ich akcesoria, pudełko i dodatki (plakat, karta, której tu akurat brak), minusem - cała reszta, czyli skarb, konstrukcja wyspy i "betonostopy" truposz. Dlatego też na zakup 4181 aktualnie się nie decyduję, dopiero odpowiednio niższa cena zmieni rekomendację na "kupuj".
Ostatnio zmieniony 2011-04-28, 12:01 przez Innos, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#18 Post autor: V1 »

Słychać gdzieniegdzie głosy niezadowolonych posiadaczy niedokładnie spasowanej sukni Elizabeth, podobnie jak to było przy jakiejś innej panience niedawno (chyba z Piratów, a może Castle):
Obrazek
Obrazek

Lego na to w trudnych słowach, że nie dadzą rady dokładnie spasować każdej sukni:
Yes it is the limit of technology for us - prats are decorated in Billund. I highlighted the issue with the Queen to our graphics people. They said that they will ad it to there design guide that we can not make an 100% alignment every time.
Ostatnio zmieniony 2011-04-29, 19:20 przez V1, łącznie zmieniany 1 raz.
\/1 ______________

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#19 Post autor: M_longer »

Uhm... dopiero teraz się przyjrzałem figurce z mojego zestawu i rzeczywiście, też ma źle spasowaną kieckę. Tragedia...

Thangor
Posty: 71
Rejestracja: 2007-12-28, 00:06
Lokalizacja: warszawa
brickshelf: Thangor

 

#20 Post autor: Thangor »

kupiłem ten zestaw i muszę stwierdzić ,że tragicznie brakuje pistoletu. Niby taka drobnostka a przecież to nim Jack zabił Barbarosę

Awatar użytkownika
Hegemon
Posty: 275
Rejestracja: 2011-05-15, 19:47
Lokalizacja: Pyrlandia
brickshelf: Hegemon78
Kontakt:

 

#21 Post autor: Hegemon »

Co do guzików i mydła to dziwnie to wygląda. W recenzji na stronie zapostowanej wcześniej faktycznie są złote chromowane monety lecz mydła widnieją bez chromu. Wszelakie pozostałe recenzje w necie zawierają tylko guziki i mydła w kolorze Pearl Gold. Jednak zdjęcia zrobione podczas targów Toy Fair 2011 ukazują sztabki w pięknym złotym chromie. Monet tam niestety nie widać. Więc jedyne co można tutaj powiedzieć to to, że Lego masowo nabiła klientów w butelkę (po rumie) i ja osobiście czuję się oszukany. Nie dość, że mam guziki i mydła to jeszcze Elizabeth nosi źle spasowaną suknię.

Recenzja jednak na bardzo wysokim poziomie. :)
Ostatnio zmieniony 2011-05-16, 20:34 przez Hegemon, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
szww
Posty: 302
Rejestracja: 2006-09-09, 23:45
Lokalizacja: Warszawa

#22 Post autor: szww »

Hegemon pisze:ja osobiście czuję się oszukany. Nie dość, że mam guziki i mydła to jeszcze Elizabeth nosi źle spasowaną suknię.
Nie trwóżcie się, acz jutrzenka zadośćuczynienia już nadeszła:
http://www.eurobricks.com/forum/index.p ... opic=55426

GrublukTheGrim
Posty: 243
Rejestracja: 2011-04-29, 21:22
Lokalizacja: Znikąd

#23 Post autor: GrublukTheGrim »

M_longer pisze:Uhm... dopiero teraz się przyjrzałem figurce z mojego zestawu i rzeczywiście, też ma źle spasowaną kieckę. Tragedia...
Skoro dopiero teraz zauważyłeś, to chyba nie aż TAKA tragedia?...
Ja też mam taki egzemplarz, trzeba z tym żyć.

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#24 Post autor: Bobofrutx »

GrublukTheGrim pisze:
M_longer pisze:Uhm... dopiero teraz się przyjrzałem figurce z mojego zestawu i rzeczywiście, też ma źle spasowaną kieckę. Tragedia...
Skoro dopiero teraz zauważyłeś, to chyba nie aż TAKA tragedia?...
Ja też mam taki egzemplarz, trzeba z tym żyć.
Ironia Longerowa, to była ;P

4181 wygląda na bardzo fajny zestawik, muszę przemyśleć jego zakup!
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

ODPOWIEDZ