[MOC] Mama w natarciu

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Jumbo

[MOC] Mama w natarciu

#1 Post autor: Jumbo »

Jako, iż zbliża się powoli Dzień Matki, mała scenka z życia wzięta.

Pokój nastolatka to tajemnica, w której można znaleźć wszystko. Nie dziwi udko kurczaka z KFC upchnięte między czystymi bokserkami, czy też nienakarmiona ukochana rybka, pływająca w zasyfiałym akwarium brzuchem do góry. Nie dziwi wykładzina artystycznie sklecona z kawałków wygrzebanych w garażu, czy też powieszona na ścianie gazeta.
W tym wszystkim pod łóżkiem leżała skarpeta. Nie jakaś zwyczajna skarpeta, ale... Nieziemsko już śmierdząca!! Wszak po dniu na rowerze, grze w tenisa i wizycie na próbie swojej pierwszej w życiu rockowej kapeli, skarpeta śmierdzieć prawo ma i basta!!
Na szczęście mama posiada odpowiedni sprzęt, by zająć się tym smrodliwym problemem!

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2011-05-19, 19:35 przez Jumbo, łącznie zmieniany 2 razy.

Nexus 7

#2 Post autor: Nexus 7 »

Bardzo dobre, od razu widac o co chodzi. Przydaloby sie duzo wiecej balaganu.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#3 Post autor: 3dom »

Świetna scenka, masa detali. Chociaż dywan chyba zbyt kolorowy co rozprasza uwagę od detali.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
tybort
Posty: 173
Rejestracja: 2011-03-23, 19:57
Lokalizacja: aktualnie z Krakowa

#4 Post autor: tybort »

Fajne, chociaż straszna jajecznica z tymi kolorami. No ale to wyjaśniłeś w opisie. Tylko pokaż mi nastolatka, który ma krwistoczerwone ściany w pokoju? Ja miałem tapetę z ciężarówkami :P

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#5 Post autor: PatrykZ »

Bardzo fajnie odtworzone wnętrze z detalami. Podoba się, podoba.
Dzieńdobry. Czesio lóbi może i fajoskie statki.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#6 Post autor: glaz_pimpur »

Widać, że znasz to z autopsji:)
Małe okno i dosyć nisko. Czy to pokój na poddaszu? W sumie tylko podłoga mi się nie podoba. Chyba ze to wykładzina?
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#7 Post autor: szarikm »

Super scena :)
Jumbo pisze:skarpeta śmierdzieć prawo ma i basta!!
no ba :) - już miałem napisać, że smród jeszcze nikogo nie zabił, ale przypomniałem sobie pewnym człowieku w tramwaju. Sądziłem, że zdołam (wytrzymam na płytkim oddechu) przejechać 4 przystanki, ale nieeee. Już na drugim przystanku wysiadłem - taki był aromat.
Jumbo pisze:Na szczęście mama posiada odpowiedni sprzęt, by zająć się tym smrodliwym problemem!
Motyw ze śmierdzącą skarpetą na wędce jest ci znany? :)
glaz_pimpur pisze:Chyba ze to wykładzina?
Taka, o której zawsze się marzyło: z rysunkiem miasta i ulicami, aby jeździć resorakami - ubarwienie jak ulał.

Awatar użytkownika
Flymbex
Posty: 176
Rejestracja: 2009-09-26, 18:30
Lokalizacja: Śląsk / Ornontowice

#8 Post autor: Flymbex »

Ale miły pokoik :)
I te romantyczne okienko. To pokój nastolatki, czy chłopaka (nastolatka)?
Świetne!
Ostatnio zmieniony 2011-05-19, 19:21 przez Flymbex, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
jerryp
Posty: 226
Rejestracja: 2011-01-16, 18:23
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: jerryp

 

#9 Post autor: jerryp »

Bardzo fajna scenka. Jak pisali poprzednicy bardzo dużo detali. Najbardziej mi się podoba zmęczona życiem rybka oraz kwiaty. Nie bardzo mi przypadło do gustu łóżko. Po piersze sprawia wrażenie bardzo wysokiego i bardziej mi to jakiś cokół pod pomnik przypomina a po drugie jest posłane. Chyba że tą część pokoju mama już opanowała.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#10 Post autor: zgrredek »

Bardzo fajny pomysł. Wykonanie detali też dobre. Najbardziej spodobały mi się brzegi narzuty na łózko.
Podłoga trochę za pstrokata. Gdyby była jednokolorowa, albo chociaż w odcieniach drewnopodobnych, to można by jeszcze dorzucić jakieś śmiecie walające się na podłodze tu i ówdzie. Teraz to nawet jakby były to i tak trudno by było je zauważyć.
Okna są tu w zasadzie zbędne. Są kiepsko umiejscowione i widać za nimi ścianę, co trochę psuje efekt.

Jumbo

#11 Post autor: Jumbo »

Nie chciałem dawać podłogi jednokolorowej, bo by znowu wyglądało jak w łazience. Teraz jest pstrokato, symulując kolorową na maxa wykładzinę. Co prawda mógłbym zrobić w odcieniach zieleni, ale ... Brak kafli robi swoje...

Z oknami mam zawsze problem. Daję je na dwóch brickach, dzięki czemu minifigowi parapet sięga do pasa. Niby pasuje, ale... No właśnie to ale. Musze ten temat potrenować po prostu.
Dałem ciała, bo zapomniałem w photoshopie wyciąć tło zza okien. Mój błąd.

Nie chciałem dawać więcej śmieci na podłodze, bo nie wiedziałem powiem szczerze jakie dać. Deskorolka, piłka do kosza, piłka do nogi? Deskę mam, piłek jeszcze nie.

Powoli, bardzo powoli wczuwam się w budowanie. Wasze miłe słowa zachęcają do dalszej pracy, za co pięknie dziękuję!

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#12 Post autor: zgrredek »

Jumbo pisze:Nie chciałem dawać więcej śmieci na podłodze, bo nie wiedziałem powiem szczerze jakie dać.
Mogłeś rzucić tu i ówdzie groszka czy serka i niech się inni zastanawiają co autor miał na myśli.

Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 63
Rejestracja: 2010-12-26, 18:05
Lokalizacja: Maciowakrze
brickshelf: Jagoda94
Kontakt:

 

#13 Post autor: Jagoda »

Zazdroszczę aż takiej pomysłowości :))
I jeszcze te detale. Wspaniałe^^

Awatar użytkownika
Belfast
Posty: 387
Rejestracja: 2009-06-24, 22:01
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Diabel

 

#14 Post autor: Belfast »

Niepokojący jest ten porządek i tylko ta jedna jedyna cuchnąca skarpeta.....
To mi "pachnie" zasadzką na "starą" !!!
Lepsze jutro było wczoraj, a świat zamienił wrażliwość na wydajność !

Belfast

kris kelvin

#15 Post autor: kris kelvin »

Znakomite i pomysłowe.

ODPOWIEDZ