4192 Fountain of Youth (Aqua de Vida)

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
GrublukTheGrim
Posty: 243
Rejestracja: 2011-04-29, 21:22
Lokalizacja: Znikąd

#16 Post autor: GrublukTheGrim »

Trzeba jednak pamiętać, że wygląd figurek w zestawach licencyjnych jest zależny od kształtu pierwowzoru.
Miałem też zamiar kupić ten zestaw, ale na chwilę obecną przeraził mnie "łysy" sposób zawieszenia folii wodospadu na odwrocie budowli. Czemu nie jest jakoś zabudowany, tak jak od frontu?... Osobiście wolę zestaw 4182, który jest już trzecim z serii w mojej kolekcji (obok 4181 i 4195).
Ostatnio zmieniony 2011-05-01, 15:16 przez GrublukTheGrim, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#17 Post autor: glaz_pimpur »

Byłem na filmie i z tej perspektywy chcę się podzielić uwagami na temat zestawu
1. Fontanna wcale nie przypomina tej filmowej. Nawet patrząc na typowe dla TLC uproszczenia, prosi się o inny kształt.
2. Gdzie jest Penelepa? W tej scenie to nawet Jack jest mniej potrzebny. A znalazło się dla niej miejsce tylko na plakacie:(

I jeszcze o samym filmie. Wg mnie tylko dla fanów PotC. Widać cięcia w budżecie. Jest sporo dłużyzn. Po mw godzinie widziałem na sali kupę ludzi patrzących na zegarki. I w sumie jak ustawić zestawy w kolejności: Ucieczka z Londynu/Zemsta Królowej Anny/Kajuta Czarnobrodego/Syreny/Fontanna to niewiele więcej się w filmie dzieje.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Priest

#18 Post autor: Priest »

Też byłem na tym filmie.
Fontanna przypominała pierścień ustawiony w pionie, że się tak wyrażę.

GrublukTheGrim
Posty: 243
Rejestracja: 2011-04-29, 21:22
Lokalizacja: Znikąd

#19 Post autor: GrublukTheGrim »

Czyżby ktoś projektował bez znajomości pierwowzoru?...

Priest

#20 Post autor: Priest »

GrublukTheGrim pisze:Czyżby ktoś projektował bez znajomości pierwowzoru?...
Najwyraźniej.

Awatar użytkownika
Jantin
Posty: 473
Rejestracja: 2006-08-23, 08:37
Lokalizacja: Warszawa

#21 Post autor: Jantin »

Producent nie życzył sobie spoilerów i nie pokazał TLG filmu przed premierą, więc projektowali z głowy :D

ODPOWIEDZ