[MOC] Pewnego sierpniowego dnia w Rumunii...

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Hegemon
Posty: 275
Rejestracja: 2011-05-15, 19:47
Lokalizacja: Pyrlandia
brickshelf: Hegemon78
Kontakt:

 

[MOC] Pewnego sierpniowego dnia w Rumunii...

#1 Post autor: Hegemon »



Sobotni wieczór…

Na kanapie siedzi Genek i jak co wieczór wlepia swe gały w telewizor. Jego żona Zdzicha przeglądając kolekcje spamu na mailowej skrzynce trafia na reklamę biura turystycznego, które ma w ofercie wycieczki do Rumunii. Po dłuższej chwili zagaduje do Genka.
Geniuuu…, może w urlop zamiast moknąć po raz kolejny nad naszym morzem pomokniemy sobie gdzie indziej? Właśnie znalazłam wspaniałą ofertę na zwiedzanie zamku Drakuli. Zawsze mówiłeś, że u nas nad morzem Cię krew zalewa.
Genek po krótkim milczeniu, odwracając ślamazarnie głowę odpowiada lekko ochrypłym głosem…
A mnie tam wszystko jedno, aby tylko browca mieli schłodzonego. To weź tam załatw wsio i mnie już czasu kobito nie zawracaj.

Pewnego sierpniowego dnia w Rumunii…

Geniu! Znowu przez Ciebie i Twe durne pomysły zgubiliśmy przewodnika i grupę! Zawsze muszę Ci powtarzać, że wskazówki zegarka nie pokazują kierunku południka magnetycznego? Dobrze, że znaleźliśmy te stare pochodnie, bo już mi bateria padła w telefonie jak zacząłeś robić z niego latarkę. Poszukaj lepiej wyjścia z tych podziemi. Geniu rozglądając się w koło po korytarzach w pewnym momencie dostrzega delikatne światło dochodzące z najszerszego korytarza.
Tam chodźmy – mówi do Zdzichy. Mam tylko nadzieję, że znowu nie będę musiała się za Ciebie wstydzić – odpowiedziała cichutko Zdzicha.
Po pewnym Momencie korytarze wypełniły się przeraźliwym krzykiem Genka i Zdzichy. Oto ich pierwszy raz jak trafili na główną atrakcję zamku Drakuli. Uhuhhhhuuuu….



Obrazek



Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Galeria na Brickshelf


Praca została przygotowana na konkurs "Pierwsza krew". Pomysł chodził mi po głowie od kilku dni. Dopiero w weekend znalazłem troszkę czasu na realizację. Całość ma wymiar 16x16. Właściwie to moja pierwsza własna twórczość od jakiś 25 lat. :) Mam nadzieję, że się spodoba.



Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Belfast
Posty: 387
Rejestracja: 2009-06-24, 22:01
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Diabel

 

#2 Post autor: Belfast »

Nie wiem czy "ładne" to akurat to słowo :) ale na pewno jest ciekawe.
Lepsze jutro było wczoraj, a świat zamienił wrażliwość na wydajność !

Belfast

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#3 Post autor: Kirysowaty »

A co to właściwie jest? Ołtarz jakiś? Organy z kości? Kolekcja pana Wampira? :>
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Awatar użytkownika
Hegemon
Posty: 275
Rejestracja: 2011-05-15, 19:47
Lokalizacja: Pyrlandia
brickshelf: Hegemon78
Kontakt:

 

#4 Post autor: Hegemon »

Kirysowaty pisze:A co to właściwie jest? Ołtarz jakiś? Organy z kości? Kolekcja pana Wampira? :>
Wszystko co napisałeś. Dla każdego będzie coś innego. :D

A tak na poważnie to najpierw miała być kaplica czaszek ale jakoś wyszło coś innego. W sumie to można to porównać do ołtarza z kości.

Awatar użytkownika
stpman
Posty: 502
Rejestracja: 2007-09-15, 09:11
Lokalizacja: Pszczyna
brickshelf: stpman

 

#5 Post autor: stpman »

Ciekawa praca, nieco straszna, nieco zabawna, nieco groteskowa;)
Ołtarzyk z czaszek i kości bardzo mi się podoba, fajnie dobrane figurki;]
Masz u mnie duży plus za ładne zdjęcia.
Ride Your Way!

Awatar użytkownika
Hegemon
Posty: 275
Rejestracja: 2011-05-15, 19:47
Lokalizacja: Pyrlandia
brickshelf: Hegemon78
Kontakt:

 

#6 Post autor: Hegemon »

stpman pisze:Ciekawa praca, nieco straszna, nieco zabawna, nieco groteskowa;)
Ołtarzyk z czaszek i kości bardzo mi się podoba, fajnie dobrane figurki;]
Masz u mnie duży plus za ładne zdjęcia.
Co do plusa za zdjęcia to przekazałem już to mojemu nadwornemu fotografowi. Większość zdjęć robi moja małżonka. :) A nawet jeżeli nie robi to ustawia mi wszelkie parametry w aparacie.

ODPOWIEDZ